Wieczny problem z seksualnością - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Wieczny problem z seksualnością

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Wieczny problem z seksualnością

Cześć!
Od zawsze miałam duży problem z seksem. Mam 32 lata i byłam w kilku przelotnych związkach. Łącznie seks uprawialam może około 6 razy... zawsze było to dużym przeżyciem, aż tak ,że trafiłam ...do szpitala psychiatrycznego. Dużo by pisać... Ale póki co postaram się streszczać. Niby nie jestem oziębła, jestem hetero i mam potrzeby. Jednak zawsze po tych przygodach lub sama że sobą dostaję myśli samobójczych i gwałtownego pogorszenia nastroju. Dodam,że nigdy o tym z nikim nie rozmawiałam. Nie jestem religijna, ani jakaś usztywniona. Wydaje mi się,że powodem moglobyć wspomnienie z dzieciństwa- atak pedofila na mnie... Jak myślicie, czy już na zawsze będę musiała żyć w celibacie ? Narazie tylko to jest gwarantem zdrowia psychicznego. Nie do końca się z tym poradziłam...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wieczny problem z seksualnością

Temat bardziej chyba nadaje się do zamieszczenia w którymś z subforów w grupie PSYCHOLOGIA W NASZYM ŻYCIU.

3

Odp: Wieczny problem z seksualnością

Zacznij od poszukania seksuologa, terapeuty specjalizujacego sie w leczeniu z traumy przezytej w dziecinstwie, bo moim zdaniem to ta trauma powoduje u ciebie blokady, ze z jednej strony chcesz cieszyc sie tym doznaniem, ale z drugiej bolesne wspomnienie zmienia te doznania w koszmar dla ciebie

4

Odp: Wieczny problem z seksualnością

Czy już zawsze będziesz w celibacie? Hmm... Oczywiście że nie... o ile zrobisz tak, aby nie żyć w celibacie.
Wszystko w twoich rękach smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Wieczny problem z seksualnością

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024