Moje pamiętniki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Moje pamiętniki

Rozdział 1 Elżbieta Pollak

Nie mając nic do roboty, otworzyłam kopertę i moim oczom ukazały się moje zdjęcia. Tak, właśnie, zdjęcia! Wszystkie dokumenty były starannie, chronologicznie poukładane. Nie znałam języka polskiego prawie wcale – w domu mówiliśmy praktycznie tylko po holendersku, a na uczelni posługiwałam się angielskim i francuskim. Jednak nie miałam wątpliwości, że w kopercie znajdowały się jakieś moje polskie dokumenty z instytucji, gdyż wszędzie było dużo pieczątek oraz charakterystyczny stempel z orłem. Przeglądałam to wszystko i zaczęłam płakać, gdy trafiłam na zdjęcia z ciocią i wujem.
- Ciociu...ciociu! Jak mi Ciebie brakuje! - zawyłam na głos.
Nagle do drzwi ktoś zaczął mocno pukać, wystraszyłam się. Podeszłam i otworzyłam. W progu stało trzech wojskowych Koninianie Land macht, w tym mój nauczyciel i, jednocześnie, przełożony wujka. Byli w galowych mundurach, a ja zapomniałam, że w tym dniu miało miejsce otwarcie nowej auli na uczelni. Wojskowi z poważnymi minami weszli powoli do pokoju.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moje pamiętniki

no i co dalej

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021