Gorszy stan zębów po 2 latach noszenia aparatu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Gorszy stan zębów po 2 latach noszenia aparatu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-04-18 00:34:52)

Temat: Gorszy stan zębów po 2 latach noszenia aparatu

Witam!
Aparat noszę 2,5 roku. Za około pół, mam mieć go ściągany. Z aktualnego efektu nie jestem zadowolony; wręcz zawiedziony. Zdjęcia z dnia przed i w dniu założenia:
http://puu.sh/om8nF/dc764c16e9.jpg  http://puu.sh/om8rO/a0b7ff6c06.jpg  http://puu.sh/om8uM/ddd2792876.jpg

Oraz zdjęcie aktualne:
http://puu.sh/om8jF/1855425488.jpg

Moim zdaniem 2,5 roku temu miałem lepsze zęby. Były prostrze (no oprócz tej jedynki). Do tego, Jak widać, jedna jedynka jest wyżej (albo druga niżej). Myślałem, że miałem tak zawsze, ale jak dopiero znalazłem stare zdjęcia to zauważyłem, że problem wystąpił dopiero po założeniu aparatu. Przyznam, że nie takiego efektu się spodziewałem.. Co mogło być powodem takiej zmiany? Czy może to wrócić do stanu pierwotnego? Mam wrażenie, że jest to celowe działanie mojej ortodontki. Niestety dopiero po fakcie się dowiedziałem, że nie ma dobrej opinii (mimo, że lokal pierwsza klasa, a ludzi nigdy nie brakuje). Na sobie się przekonałem, że mi przedłuża noszenie aparatu. Po każdej wizycie praktycznie w ogóle nie czuję różnicy. Co mogę teraz zrobić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gorszy stan zębów po 2 latach noszenia aparatu

Aparatku, w związku z tym, że zdjęcia nie wyświetlały się, pozwoliłam sobie na małą ingerencję w Twój post - teraz zamiast nieaktywnych linków, widać to, co kryło się pod nimi wink.

Moim zdaniem nie masz racji. Z tego co widzę (na tyle, na ile mam możliwość zobaczyć, bo wrzuciłeś tylko widok z przodu) zęby ułożone są w łuku, przedtem tego nie było, jedynka była skrzywiona, a dwójka poza łukiem, wysunięta na zewnątrz. Nie jest także winą noszenia aparatu to, że jedna jedynka jest inna od drugiej. Masz po prostu inną linię dziąseł nad nimi, co stwarza wrażenie różnej długości, a same zęby są (i były) niesymetryczne, co zdarza się stosunkowo często, ale - powtarzam - to nie jest niczyja wina, a na pewno nie ortodontki, takimi zębami obdarzyła Cię natura lub sam im nieco dopomogłeś.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z niezależnych ode mnie przyczyn technicznych, właściwy zobaczysz dopiero w moim profilu wink]

3

Odp: Gorszy stan zębów po 2 latach noszenia aparatu

Moim zdaniem jest lepiej, jedynki dlatego tak wyglądają bo są nierówne z powodu linii dziąseł, ortodonta może je wyrównać i np założyć koronę na ten ząb który jest nierówny.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Gorszy stan zębów po 2 latach noszenia aparatu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021