Gdy życie przytłacza.. Gdy boisz się jutra - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Gdy życie przytłacza.. Gdy boisz się jutra

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Gdy życie przytłacza.. Gdy boisz się jutra

Witam wszystkich.

Sama nie wiem dlaczego tu piszę... Moze dlatego że nie mam z kim porozmawiać, wstydzę się komuś z mojego otoczenia opowiedzieć o swoich porażkach, lękach... 

Nie wiem od czego zacząć, nie wiem czego oczekuje pisząc tutaj...

Ja chyba muszę po prostu wyrzucić z siebie pewne sprawy bo zwariuje. 

Do sedna. Jestem mamą trójki małych dzieci, jestem żona i od jakiegoś czasu smutną, zamknięta w sobie kobieta. 

Mamy z mężem poważne problemy finansowe, ja oprócz tego że każdego dnia, każdej nocy zamartwiam się o finanse, o to że stracimy nasz mały domek i wszystko co mamy to jeszcze boję się bardzo o mojego męża który mimo młodego wieku coraz częściej skarży się na ból w klatce piersiowej ale do lekarza nie pójdzie, którego widzę jak stres niszczy
Ja nie pracuje ponieważ najmłodsze dziecko jest malutkie, nie stać nas nas na nianie ani na żłobek. Z resztą synek ciągle choruje:(( 

Gdzieś w życiu popełniliśmy błąd...zaciagniety kredyt na dom, na sprzęt do pracy mojego męża a potem nagle problemy finansowe i przepaść... W tej chwili jeżeli nie zdobędziemy sporej sumy pieniędzy to możemy starcic dom... Boję się dnia w którym zapuka komornik

Nie wiem jak pomóc, czuje się bezużyteczna przez to że nie pracuje i nie mogę pomóc mojemu mężowi finansowo... Próbowałam szukać pracy popołudniami ale nietstey tu gdzie mieszkamy z pracą jest bardzo ciężko, myślałam o sprzątaniu chociaż na weekendy ale nic z tego póki co nie wyszło. Nie śpię po nocach, ciągle płacze i nie mam już siły na nic ;( 

Szkoda mi dzieci którym trzeba wszystkiego odmawiać. Mój syn ostatnio gdy mieli zdjęcia w szkole powiedział do mnie ze wie że nie może żadnego sobie zrobić bo jesteśmy biedni ;(

Boję się depresji... 

Nie chciałam tu nikogo zameczac swoimi problemami po prostu musiałam w końcu komuś się wygadac  dziękuję każdemu kto przeczytał i serdecznie pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdy życie przytłacza.. Gdy boisz się jutra

sad
samo zamartwianie się nic nie zmieni, za to coraz mocniej będzie cię dołować.

Myślałaś o sprzedaży domu i zamiany na mniejsze mieszkanie? o pracy przez internet, o jakiejś ugodzie z bankiem?
Będzie wam niewygodnie, ale chyba lepszy wariant, niż scenariusz, że komornik zajmie wam dom i będzie wam jeszcze bardziej niewygodnie.

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Gdy życie przytłacza.. Gdy boisz się jutra

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018