Bieda - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Bieda

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Bieda

Kochani, organizuje pomoc dla samotnej mamy! Może ktoś chciałby podarować troszkę żywności lub pampersow? Zapraszam w kliknięcie w powyższy link oraz kontakt ze mną. Mama wychowuje synka Jasia, który jest niepełnosprawny i choruje na wiele wad genetycznych oraz małogłowie, i autyzm. Mieszkają w mieszkaniu 26mk bez łazienki i wody, wszystko znajduje się na korytarzu. Z góry dziękuję.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bieda

Nie widać żadnego linku.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Bieda

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018