Farbowanie wlosow w domu czy u fryzjera? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Farbowanie wlosow w domu czy u fryzjera?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Farbowanie wlosow w domu czy u fryzjera?

Na samym poczatku zaznacze ze mieszkam w UK i ceny fryzjerow sa straszne, ostatnio poszlam i za sciecie oraz farbowanie + lakki baleage zaplacilam £150, wczoraj sie pytalam w innym salonie i jezeli chcialabym tylko jeden kolor to cena jest £55 do tego dochodzi cena za sciecie i tu sie zaczyna cena od £28 do £50 bo zalezy od kwalifikacji fryzjera, czyli razem ok £100. I tutaj pojawia sie pytanko czy nie lepiej by bylo pofarbowac sie w domu i zaplacic za dobre sciecie i za oszczedzic kase czy jednak lepiej jest farbowanie u fryzjera. Podkresle ze mam wlosy w odcieniu sredniego brazu i zlote/ karmelowe pasemka , teraz chcialabym pofarbowac sie na czekoladowy braz. Jak myslicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Farbowanie wlosow w domu czy u fryzjera?

Gdzie w UK? Jezeli w Londynie to jest dobre tanie miejsce na to.
Farbowalam w domu wiele razy, ale czasem moze nie wyjsc tak jak na opakowaniu bo to sa inne produkty niz te z salonu. Mozesz kupic profesjonalna farbe i zrobic sobie w domu, wtedy napewno oszczedzisz.

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'
Winter.Kween napisał/a:

Gdzie w UK? Jezeli w Londynie to jest dobre tanie miejsce na to.
Farbowalam w domu wiele razy, ale czasem moze nie wyjsc tak jak na opakowaniu bo to sa inne produkty niz te z salonu. Mozesz kupic profesjonalna farbe i zrobic sobie w domu, wtedy napewno oszczedzisz.

Mieszkam tak okolo godziny od Birmingham, a masz moze jakies profesjonalne farby do polecenia?

4

Z profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji używam matrix color sync i jestem niesamowicie zadowolona. Z tym, że to koloryzacja nietrwała, ton w ton.
Trzeba też uważać, bo lubi wyjść 'ciemniej', na szczęście w razie czego się wypłukuje.

There is nothing quite so tragic as a young cynic, because it means the person has gone from knowing nothing to believing nothing.

5

Ja fryzjera.. Jednak zawsze pewnie.

6

Całymi latami samodzielnie farbowałam włosy w domu, bo z uzyskanego efektu byłam naprawdę zadowolona. Dopiero kiedy zależało mi na dobrze wykonanym ombre, teraz sombre, zaczęłam korzystać z usług profesjonalisty. Niemniej oczywiście bardzo ważna jest jakość produktów, których się używa, ale pomimo że kupowałam również profesjonalne farby, to jednak najczęściej wybierałam te drogeryjne - koniecznie bez amoniaku, najczęściej z tych do 28 myć, z dodatkami pielęgnującymi, bo są znacznie delikatniejsze dla włosów. Z kolorem warto uważać, jeśli obawiasz się, żeby nie wyszedł zbyt ciemny. Poza tym, o ile starannie nałożysz farbę oraz zastosujesz się do wszystkich zaleceń producenta, powinnaś być zadowolona smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

ja lubię zaszaleć - zawsze robię w domu - jak coś mi się nie uda to nakładam na to czarny i jest ok big_smile

8 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-11-25 13:47:32)

Radziłabym u fryzjera, ale przede wszystkim profesjonalną farbą, a nie z drogerii, bo te lubią wyjść inaczej niż na próbkach i opakowaniu. "Chłodny brąz" kiedyś mi wyszedł z odcieniem czerwonawym, którego długo nie mogłam się pozbyć. Profesjonalne farby dają bardziej przewidywalne efekty i mniej niszczą włosy. A fryzjer nałoży Ci zawsze dokładniej, niż zrobisz to sama.
Ale ja już zrezygnowałam z farbowania włosów. Staram się wrócić do naturalnego koloru. Nie mam w ogóle siwych, więc mogę sobie pozwolić na nie farbowanie. Kiedy jeszcze farbowałam, to przez ostatni długi czas już tylko u fryzjera i byłam zadowolona z efektu zawsze.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

9

Farbuję w domu. Za pierwszym razem byłam u fryzjerki, a odrosty robię sobie sama w domu dokładnie tą samą farbą. Nie mam żadnych problemów z kolorem, odcieniem itd smile kolor się nie wypłukuje, ale to bardziej kwestia tego, że ja bardzo o włosy dbam i używam odpowiednich kremów i odżywek.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Farbowanie wlosow w domu czy u fryzjera?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018