Keratynowe prostowanie włosów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Keratynowe prostowanie włosów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Keratynowe prostowanie włosów

Hej

Chciałabym poradzić sie o zabieg keratynowego prostowania. Czy to się opłaca? Ile około się utrzymuje? Czy polecacie?
Z jakiej firmy polecacie keratynę aby długo się utrzymała. I jak dbacie o włosy aby się keratyna utrzymała, jakie szampony i odżywki. Z jakiej firmy.

Z góry dziękuję za pomoc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Keratynowe prostowanie włosów
brunettee napisał/a:

Hej

Chciałabym poradzić sie o zabieg keratynowego prostowania. Czy to się opłaca? Ile około się utrzymuje? Czy polecacie?
Z jakiej firmy polecacie keratynę aby długo się utrzymała. I jak dbacie o włosy aby się keratyna utrzymała, jakie szampony i odżywki. Z jakiej firmy.

Z góry dziękuję za pomoc.

Ja miałam robiony zabieg keratynowego prostowania włosów w marcu tego roku.
Co prawda robiłam to w Irlandii bo tu mieszkam i zapłaciłam coś w granicach 350 złotych.
Mam kręcone/falowane i puchowe włosy i zabieg u mnie był strzałem w 10 smile
Włosy do dziś mam 'zamknięte' i zdrowe. Nie są co prawda już tak proste ale szybkie przejechanie prostownica i wyglądają idealnie.
Przez pierwsze 3 miesiące był najlepszy efekt.
Do włosów używałam szamponów bez parabenow, ponieważ zwykły szampon szybciej wyplukalby keratynę.

Ja osobiście polecam smile

3

A jaki ten szampon? Jakieś specjalne? Drogie są? Czy można to kupić obojętnie w jakiej drogerii?

4

Mi wytrzymywało ok pół roku jakoś., chociaż po 4 miesiącu widziałam, ze już siła keratynki włosy opuszcza powoli.

5

kilka moich koleżanek korzystało z zabiegu, one były zadowolone bo włosy się nie kręciły ale mi się nie podobało (włosy wiecznie przyklapnięte, bez objętości, wyglądały jak przez tydzień nie myte...)

6

Olgaa napisał/a:

kilka moich koleżanek korzystało z zabiegu, one były zadowolone bo włosy się nie kręciły ale mi się nie podobało (włosy wiecznie przyklapnięte, bez objętości, wyglądały jak przez tydzień nie myte...)

Ja nie miałam robione, ale mam podobne odczucia, że włosy włosy są ulizane i oklapnięte, ale to pewnie też zależy od gatunku włosów i ilości smile

[Tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

7

A czy któraś z was robiła taki zabieg w salonie w okolicach Katowic? Wolałabym iść do sprawdzonego (polecanego) fryzjera na takie prostowanie...

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Keratynowe prostowanie włosów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018