Gdzie kupię namiot ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gdzie kupię namiot ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Gdzie kupię namiot ?

Kochane kobietki gdzie kupię namiot , ale taki w którym będę miała możliwość włożenia piecyka turystycznego. Musi być ze specjalnym otworem na rurę odprowadzającą. Szukam i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć :(

" Nie uczysz się chodzić przestrzegając zasad. Uczysz się próbując i upadając. "
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie kupię namiot ?
ruda_gwiazdeczka napisał/a:

Kochane kobietki gdzie kupię namiot , ale taki w którym będę miała możliwość włożenia piecyka turystycznego. Musi być ze specjalnym otworem na rurę odprowadzającą. Szukam i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć sad

To może wyciąć sobie dziurę w dachu? smile

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

piecyk turystyczny? w środku?

Wiele namiotów jest robiona z materiałów syntetycznych, po to, by wytrzymały mocny deszcz, w środku bywa duszno, jeśli będziesz używać piecyk może być mało komfortowo + zagrożenie pożarem. Nie prościej małą butlę turystyczną z palnikiem, które użyjesz na zewn?

Możesz spróbować namiot z przedsionkiem, namioty mają różne otwory wentylacyjne.

Najprościej - idź do sklepu sportowego, na pewno coś doradzą

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

4

Decathlon?

Chodzi mi o tak zwane " hot tent " jak wpiszecie w google to wyskoczy. Po prostu nigdzie nie mogę znaleźć na polskich stronach smile

" Nie uczysz się chodzić przestrzegając zasad. Uczysz się próbując i upadając. "

6

a nie prościej - wrzuć hasło hot tent i piecyk no i wyrzuci ci wyniki, gdzie kupić big_smile

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

7

A może poszukaj na allegro, w google lub gdzieś? Zadzwoń do jakiegoś sklepu, zapytaj, na pewno Ci coś poradzą

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gdzie kupię namiot ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018