Gdzie kupię namiot ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gdzie kupię namiot ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Gdzie kupię namiot ?

Kochane kobietki gdzie kupię namiot , ale taki w którym będę miała możliwość włożenia piecyka turystycznego. Musi być ze specjalnym otworem na rurę odprowadzającą. Szukam i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć :(

" Nie uczysz się chodzić przestrzegając zasad. Uczysz się próbując i upadając. "
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie kupię namiot ?
ruda_gwiazdeczka napisał/a:

Kochane kobietki gdzie kupię namiot , ale taki w którym będę miała możliwość włożenia piecyka turystycznego. Musi być ze specjalnym otworem na rurę odprowadzającą. Szukam i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć sad

To może wyciąć sobie dziurę w dachu? smile

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

piecyk turystyczny? w środku?

Wiele namiotów jest robiona z materiałów syntetycznych, po to, by wytrzymały mocny deszcz, w środku bywa duszno, jeśli będziesz używać piecyk może być mało komfortowo + zagrożenie pożarem. Nie prościej małą butlę turystyczną z palnikiem, które użyjesz na zewn?

Możesz spróbować namiot z przedsionkiem, namioty mają różne otwory wentylacyjne.

Najprościej - idź do sklepu sportowego, na pewno coś doradzą

"Kobiety, nie jesteście centrum rehabilitacyjnym dla źle wychowanych mężczyzn. To nie wasze zadanie zmieniać ich, wychowywać czy im matkować. Potrzebujecie partnera, a nie projektu." J. Roberts

4

Decathlon?

Chodzi mi o tak zwane " hot tent " jak wpiszecie w google to wyskoczy. Po prostu nigdzie nie mogę znaleźć na polskich stronach smile

" Nie uczysz się chodzić przestrzegając zasad. Uczysz się próbując i upadając. "

6

a nie prościej - wrzuć hasło hot tent i piecyk no i wyrzuci ci wyniki, gdzie kupić big_smile

"Kobiety, nie jesteście centrum rehabilitacyjnym dla źle wychowanych mężczyzn. To nie wasze zadanie zmieniać ich, wychowywać czy im matkować. Potrzebujecie partnera, a nie projektu." J. Roberts

7

A może poszukaj na allegro, w google lub gdzieś? Zadzwoń do jakiegoś sklepu, zapytaj, na pewno Ci coś poradzą

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gdzie kupię namiot ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021