Czy w Bieszczadach nad Soliną jest dużo turystów? Jakieś opinie? ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Czy w Bieszczadach nad Soliną jest dużo turystów? Jakieś opinie? ;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Czy w Bieszczadach nad Soliną jest dużo turystów? Jakieś opinie? ;)

Paradoksalnie,nie lubie miejsc do wypoczynku , gdzie jest totalne pustkowie i przewija sie kilka ludzi.. Chciałabym pojechać do Bieszczad ,zastanawiam sie jak tam jest? Czy jest tam kompletna cisza ? Jakies opinie? byl ktos?? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy w Bieszczadach nad Soliną jest dużo turystów? Jakieś opinie? ;)
Czeka121 napisał/a:

Paradoksalnie,nie lubie miejsc do wypoczynku , gdzie jest totalne pustkowie i przewija sie kilka ludzi.. Chciałabym pojechać do Bieszczad ,zastanawiam sie jak tam jest? Czy jest tam kompletna cisza ? Jakies opinie? byl ktos?? smile

W sezonie jest tam bardzo dużo turystów. Wręcz tłumy. Jednak uważam, że miejsce jest przereklamowane. Tak jak całe Bieszczady ale to tylko moje zdanie. wink

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

3 Ostatnio edytowany przez Excop (2020-03-01 21:36:09)

Odp: Czy w Bieszczadach nad Soliną jest dużo turystów? Jakieś opinie? ;)

Po latach, już po śmierci mamy i jej siostry, pojechałem w Beskid Niski, region ich pochodzenia.
Piękne miejsca. Klimkówka, Besko i Rymanów, między innymi.
Pojechałem ku właściwym Bieszczadom.
Równie piękne.
Nad Soliną nie byłem jednak.
Na Tarnicę i znany niewielu z tej strony (po komunie w "tygrysie" "Siedemnastu z Turbacza"), nieco dalej na północny zachód, na Turbacz, wszedłem.
Widoki zapierają dech w piersi. smile

facet po przejściach

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Czy w Bieszczadach nad Soliną jest dużo turystów? Jakieś opinie? ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021