Uważa, że nie poświęciłem jej czasu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Uważa, że nie poświęciłem jej czasu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Uważa, że nie poświęciłem jej czasu

Witam, mam mały problem z moją kobietą, otóż wczoraj mieliśmy jechać wieczorem na dożynki gminne, wpaść ujrzeć znajomych i się zwijać, ja rozmawiałem ze swoimi zjaomymi chwilę, ona ze swoimi również, aczkolwiek wiedziałem, że przyjechałem tam z nią i nie powinienem jej na długo zostawiać, więc po kilku minutach przyszedłem do niej i wyciągam dłoń, jednakże nie chciała, myślę, ok, wróciłem do ekipy i po 5 minutach po nią wróciłem, stwierdziła "jedźmy już stąd", całą drogę do domu siedziała taka cicha i mało rozmawiała, na pytanie o humor (już wyczułem, że coś jest nie tak) odpowiedziała, że wszystko gra, tylko trochę zmęczona. Przyjechaliśmy, godzina 1 w nocy, krzątając się chwilę po kuchni i spoglądając na mnie, stwierdziła, że nie ma humoru i chce pobyć sama, więc wziąłem wszystko i ubierając buty zapytała, czy nie jestem zły, odrzekłem, że nie, ale powinna mi mówić o co chodzi. Wtedy powiedziała, że chciała ze mną spędzić ten wieczór a nie tak to wyglądało jak chciała (zaznaczę, że cały kolejny dzień chciałem z nią spędzić). Będąc już w domu, dostaję sms

ona: Po prostu następnym razem jak chcesz spędzić swój czas z innymi to mnie ze sobą nie bierz. Bo ja mówiąc, że chcę spędzić czas z Tobą, bo mi tego brakuje, naprawdę tego chcę.

Napisałem, że przecież wie, że kolejny dzień mam dla niej i czy chodzi jej o to czy rozmawiałem ze znajomymi

w odpowiedzi: Mówię o całości, chciałam mile spędzić z Tobą czas, bo mówiłam nie raz, że brakuje mi tego, ale jak Ty wolisz mnie brak gdziekolwiek i iść do inych, a mnie zostawiać, to się nie dziw, że Cię nie chcę u siebie.

Zaznaczam, że nasza rozłąka długo nie trwała, a ja uważam iż nie jesteśmy jednym organizmem i chwila rozmowy z innymi to nic złego? Miałem zaplanowany cały dzisiejszy dzień dla niej...

Co w takim przypadku polecacie zrobić? W odpowiedzi na sms już się nie odezwała, jechać do niej? A może zostawić to i czekać na odpowiedź?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Bonzo (2019-08-25 13:12:55)

Odp: Uważa, że nie poświęciłem jej czasu

shit testuje cie....napisz, żeby to ona do ciebie wpadła (kiedy to zrobi to juz jej problem), jak w koncu przyjdzie to bez podchodów tylko sprawę kierujesz do sypialni....tam mają być fajerwerki zeby o bożym świecie zapomniała i po problemie.

W miedzy czasie bedzie cie tez shit testowała, masz jej zaczepki albo przemilczec, ale odpowiedzieć z sensem na spokojnie obracając w żart. chyba ci nie musze tluymaczyc o co dokladnie mi chodzi...
Problem rozwiązany....

Aha jak do ciebie przyjdzie to zwróć uwagę na jej ubiór i ogólne wypindrzenie....jak bedzie odstawiona wyjątkowo to prosta sprawa, w innym wypadku bedziesz musial troche wysilić aparat mowy.

3

Odp: Uważa, że nie poświęciłem jej czasu

Attention whore... tongue

dziecinada. Taka biedna, za rączkę ją trzeba trzymać... ze znajomymi nie wolno Ci porozmawiać. Jeszcze bym zrozumiała, gdybyś ją zostawił faktycznie samą pod ścianą, ale ona miała z kim rozmawiać. Zwykła dziecinada.

Nie wiem, co tu doradzić, bo jak zaczniesz się przed nią płaszczyć i przeprasza, to wyjdzie, że miała racje i następnym razem albo nigdzie nie wyjdziecie razem, albo będziesz bał się puścić jej rękę, bo znowu się przyczepi... bardzo niedojrzała ta dziewczyna.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Uważa, że nie poświęciłem jej czasu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018