Vialise Body Wrapping - Opinie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Vialise Body Wrapping - Opinie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Vialise Body Wrapping - Opinie

Zastanawiam sie od jakiegoś czasu nad tym zainwestować w jakiś dobry krem albo ogólnie kosmetyk na cellulit. Nie wiem dokładnie co robie źle albo czego nie robię, ale wydaje mi się, że bieganie kilka razy w tygodniu, trzymanie diety, częste robienie peelingów i masaży powinno mieć większe widoczne zmiany a w sumie nie widze żeby było jakoś najlepiej jak może być. Poszukałam chwile na wizażu i widziałam ze dużo osób na cellulit poleca body wrapping od vialise. Czym to dokładnie jest? Jak to działa na cellulit i ile czasu czeka się na takie większe efekty? Jest ktoś w stanie odpowiedzieć na dręczące mnie pytania? wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Vialise Body Wrapping - Opinie

kłaniam się. chyba mogę ci trochę pomóc. jeżeli chodzi o twoje pierwsze pytanie to body wrapping to maska rozgrzewająca na cellulit smile pobudza krążenie, usuwa wodę, ujędrnia itd. itd.  wink żeby takie pierwsze efekty widziec to ja czekałam z 1,5 miesiąca? ale dodam że ja zbyt intensywnie nie ćwiczę.. raczej skupiam się na diecie i pielęgnacji. zdarza mi sie poćwiczyć 3 razy w tygodniu w domu ale to tak wiesz... wink

flashback

3

A to nie podrażnia w sumie? Sam kosmetyk chyba jest dość rozgrzewający, więc mnie tak to zastanawia :>

4

Nieeeeee, nie mam żadnych podrażnień! big_smile Są przeciwwskazania, ale jeżeli chodzi o samo podrażnienie czy coś to nie.. Po prostu czujesz, że jest ci ciepło. Druga sprawa, że masz jeszcze folie na sobie więc to podbija uczucie.  Tam są roślinne rzeczy które grzeją, więc na spokojnie.. Chyba, ze się karmi czy jest sie w ciąży to wiadomo, że taki kosmetyk odpada.

flashback

5

A masz może informacje które składniki dokładnie rozgrzewają? Czytałam że seria od vialise w sumie jest w większości naturalna. Jak jest z tym wrappingiem?

6

Nie wiem czy mozna dodac obrazek ale wstawiłabym zdj całego inci. Z tego co widze to jest tu olej i ekstrakt z imbiru, ekstrakt z owoców ostrej papryki, olejek cynamonowy i olej sezamowy.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Vialise Body Wrapping - Opinie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018