Ex mnie szantazuje, co zrobić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Ex mnie szantazuje, co zrobić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Ex mnie szantazuje, co zrobić?

Witam. Nie wiem do kogo mam się zwrócic, czy w ogóle powinnam iść do prawnika z tym co mam.. Ale może zacznę od początku. Mam 30 lat z moim ex rozstałam się 4 lata temu, nadal nie daje mi spokoju. Pewnego dnia gdy był po nasza córkę przetrzepal mi telefon podczas, gdy ja pakowalam i zrobił sobie screeny z rozmow z moim kolegą, gdzie były wiadomości z podtrkstami i zdjęciami erotycznymi.. Do tego ma screeny, że często zdarza mi się pić alkohol (oczywiście jest tam też napisane, że tylko wtedy, gdy dziecka nie ma w domu) oraz, że zdarza mi się palić marihuanę. Teraz od tego czasu, gdy ma dowody szantazuje mnie, że jeśli do niego nie wrócę, to pójdzie z tym do sądu i ogranicza mi prawa do dziecka. Dodam jeszcze, że on jest bardzo majetny, nie pije, nie pali. Ma własną firme. Czy jego szantaż może mieć jakieś podstawy do tego, żeby ograniczyć mi prawa do dziecka? Oczywiście nie mam dowodów na to, że mnie szantazuje, bo nie pisze tego, tylko mówi, gdy przychodzi po córkę. Nawet jeśli chciałabym to nagrać, to pilnuje czy nie mam w pobliżu telefonu. Pomocy.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-08-15 03:31:15)

Odp: Ex mnie szantazuje, co zrobić?

Fajna mama, popala zioło, lubi dać w palnik bo dalej jest nastolatką , pewnie nosek raz od święta też przypudruje a co tam, też by mnie [wulgaryzm] jakby ktoś za moje alimenty się zabawiał.

3 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-08-15 00:37:25)

InzP napisał/a:

Fajna mama, popala zioło, lubi dać w palnik bo dalej jest nastolatką , pewnie nosek raz od święta też przypudruje a co tam, też by mnie [wulgaryzm] jakby ktoś za moje alimenty się zabawiał.

Co nawet jak odezwał się jej upośledzeniec ex ?
[edycja moderatorska] PS każdy szantażysta otrzyma taką odpowiedź. [edycja moderatorska] Od zioła nikt jeszcze nie umarł w przeciwieństwie do alkoholu(denaturacja białek uzależnienie fizyczne oraz psychiczne) czy tytoniu (rak płuc uzależnienie fizyczne oraz psychiczne)

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

4

Jaki problem załatwić sobie mini rejestrator rozmów i nagrać cały przebieg? Co do picia i palenia maryśki, może czas udać się na odwyk? Niby robisz to jak dziecka nie ma w domu, a pomyśl co by się stało gdyby nagle zadzwoniła policja/pogotowie itp że coś się stało i nagle musisz się pojawić u nich. Sprawę w sądzie byś miała w trybie przyśpieszonym.

5

O ile znajda u niej marychę.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

6

authority napisał/a:

Nie muszą znajdywać u niej maryśki, wystarczy że w organizmie będą widoczne ślady jej zażywania.

7

Trzeba iść do prawnika, żartów tu nie ma.
Co do nagrywania, przecież to można robić nie tylko telefonem. I taki sprzęt nie jest drogi.

8

InzP napisał/a:

A widzisz, grubo się mylisz, bo alimentów nie mam, bo nie potrzebuje. Mam dobrą pracę, niczego nam nie brakuje.. I nie pisalam, że pale czy pije często. Prosiłam o radę a nie o wytykanie mi mojego życia, bo nie mam sobie nic do zarzucenia. Pozdrawiam

9

balin napisał/a:

Trzeba iść do prawnika, żartów tu nie ma.
Co do nagrywania, przecież to można robić nie tylko telefonem. I taki sprzęt nie jest drogi.

Tak myślałam, ale najpierw wolałam prosić o radę, czy może ktoś był w podobnej sytuacji. A do prawnika i tak będę musiała iść. Tylko cchcialam się dowiedzieć jak to wszystko przebiega i czy mam w ogóle jakieś szanse.

10

TypowyCharlie napisał/a:
authority napisał/a:

Nie muszą znajdywać u niej maryśki, wystarczy że w organizmie będą widoczne ślady jej zażywania.

Dokladnie, wiem że w cebulkach włosów można wykryć nawet do 10 miesięcy po paleniu.. A ja paliłam ponad 3 miesiące temu także na tą chwilę jestem spalona..

11 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-08-15 23:57:39)

TypowyCharlie napisał/a:

Jaki problem załatwić sobie mini rejestrator rozmów i nagrać cały przebieg? Co do picia i palenia maryśki, może czas udać się na odwyk? Niby robisz to jak dziecka nie ma w domu, a pomyśl co by się stało gdyby nagle zadzwoniła policja/pogotowie itp że coś się stało i nagle musisz się pojawić u nich. Sprawę w sądzie byś miała w trybie przyśpieszonym.

Tylko, że ja nie mam problemu z alkoholem, czy paleniem. Poprostu czasami jak spotykam się w weekend ze znajomymi, gdy mała jest u ojca, to sobie pozwalamy na więcej niż jedno piwo i to tyle tak naprawdę. Co do rejestratora już się nad tym zastanawiałam i chyba jednak zakupie. Tylko czy to wystarczy? Czy moje dowody przeciwko jego będą mocniejsze?

-----------------
Zgodnie z 12 punktem Regulaminu Netkobiet umieszczanie postów jeden pod drugim jest zabronione. Jeśli chcesz coś do swojej wypowiedzi dopisać, używaj, proszę, funkcji "edytuj", która znajduje się po prawej stronie każdego z Twoich postów.
Z góry dziękuję i pozdrawiam, Olinka

12

Szczerze? Nie ważne co my myślimy, ważne, jak sąd to odbierze. Sorry, ale sędziowie mają dziesiątki spraw, w ostatnich czasach z dziećmi się dzieje tyle złego, że każdy sędzia, mając dowody na to, że matka pije, pali marychę i wymienia się nagimi zdjęciami, przynajmniej kuratora przyzna. Jest to o wiele powazniejsze, niż szantaż.

Pytanie dlaczego on chce wrócić do ciebie i dlaczego się rozstaliście. No i w sumie jeżeli on jest dla dziecka dobry i dziecko go lubi, to raczej sąd będzie po jego stronie.

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

13

Jejku, czy jak ma się dzieci to nigdy nie pije się alkoholu?;)
To ja się pytam jakim cudem dookoła mnie tylu rodziców z piwkiem, winem, czymś mocniejszym w ręku?
Zabawne bo ja akurat nie piję alkoholu w ogóle i jestem w zdecydowanej mniejszości.

Autorko masz prawo w wolnym czasie napić się alkoholu, zrobić sobie fotki i wysłać swojemu nowemu partnerowi. Co do palenia trawki to zawsze można powiedzieć, że to był głupi żart.
Natomiast wykradanie danych z telefonu jest nielegalne, szantaż też jest nielegalny.
Jeśli jesteś dobrą mamą to sąd nie ograniczy ci praw do dziecka bo w wolny weekend piłaś i spotykałaś się z facetem.

14 Ostatnio edytowany przez authority (2019-08-18 00:12:05)

TypowyCharlie napisał/a:
authority napisał/a:

Nie z czego wiem zakazane jest posiadanie małej ilości tj kllku-kilkunastu porcji narkotyków. Niestety nasze prawo jest upośledzone wszystko zależy od widzimisię sędziego prokuratora. Zakazane jest jedynie prowadzenie auta pod wpływem marihuany gdy jest w krwi tu jest problem. Swoja droga prawodawcy powinni również zakazać papierosów oraz alkoholu ale upośledzeńcy mają z tego zysk.

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

15

Monotonna napisał/a:
InzP napisał/a:

A widzisz, grubo się mylisz, bo alimentów nie mam, bo nie potrzebuje. Mam dobrą pracę, niczego nam nie brakuje.. I nie pisalam, że pale czy pije często. Prosiłam o radę a nie o wytykanie mi mojego życia, bo nie mam sobie nic do zarzucenia. Pozdrawiam

Jak nie masz sobie nic do zarzucenia, to czego się obawiasz? Nic Ci nie grozi przecież... tongue Jak chlasz i popalasz przy dziecku za swoje pieniądze, to już jest dobrze? Może lepiej by było, gdyby to ojciec się dziećmi zajął - wygląda na odpowiedzialnego faceta.

16

CatLady napisał/a:
Monotonna napisał/a:
InzP napisał/a:

Jak nie masz sobie nic do zarzucenia, to czego się obawiasz? Nic Ci nie grozi przecież... tongue Jak chlasz i popalasz przy dziecku za swoje pieniądze, to już jest dobrze? Może lepiej by było, gdyby to ojciec się dziećmi zajął - wygląda na odpowiedzialnego faceta.

Nie pije i nie pale przy dziecku. Mała wyjeżdża do ojca w weekendy, nie wszystkie ale często. I gdybym była złą matka, to sąd nie przydzielilby mi opieki nad córką. Ja pytałam o radę a nie o osądzanie. Nie widzę nic złego w swoim zachowaniu. Chyba źle zrozumiałas, to co napisałam, bo nie chodziło o to, że zalewam się w trupa, czy jaram co tydzień. Napisałam, że zdarza mi się od czasu do czasu jak znacznej części społeczeństwa. Więc proszę sobie darować takie teksty.

17 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-10-05 22:34:28)

Monotonna napisał/a:

Teraz od tego czasu, gdy ma dowody szantazuje mnie, że jeśli do niego nie wrócę, to pójdzie z tym do sądu i ogranicza mi prawa do dziecka.

Dziwi mnie, że ten facet chce wrócić do [określenia grubo poniżej poziomu forum]
Czy nie ma na świecie innych kobiet? To jakiś desperat czy co?

18

Orange789, określenia, których użyłeś w poście powyżej, nie są na naszym forum mile widziane. Więc jeśli zamierzasz zostać z nami na dłużej, zapoznaj się z Regulaminem miejsca, w którym się znajdujesz. Pozdrawiam, Cyngli.

19 Ostatnio edytowany przez Jovanna (2019-10-05 22:49:58)

Nie sluchaj ich. Siedza, przegryzaja kielbase i krytykuja. Nie wiem dlaczego czasami od kobiet (w innych sytuacjach od facetow tez) wymaga sie nadludzkosci. Jak nie ma dzircka w domu masz prawo do imprezy.

W Twoim problemie Ci nie pomoge, ale skoro ten ex taki wariat to na jakis czas zrezygnuj z uzywek. Na zimne sie dmucha. Nie wydaje mi sie, by tak latwo bylo odebrac prawa rodzicielskie. Jesli nawet doszloby do procesu, a jest tak jak mowisz, to latwo udowodnisz, ze dziecko bylo w tym czasie z ojcem. Chyba nie masz czym sie martwic. Dziwie sie, ze Twoj ex mial tak dlugo dostep do Twojej komorki. Znalezienie odpowiedniej wiadomosci, zrobiebie screena i przeslanie na swoj telefon trwa. Nie zawiadomilas po wszystkim policji? Rozumiem, ze zrobil to na sile wbrew Twojej woli, a to jest karalne.

He said "I'll tell you a little story 'bout the wicked witch of wonder"
Hell! No! Don't let her take my soul!!

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Ex mnie szantazuje, co zrobić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018