zapomniałam tabletki po stosunku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » zapomniałam tabletki po stosunku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: zapomniałam tabletki po stosunku

jezeli zapomniałam tabletki po stosunku jaki mogą być konsekwencje??
i jeszcze wcześniej w ciągu cyklu zapomniałam 2....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zapomniałam tabletki po stosunku

Nie pytaj o to forumowiczek, dzwoń do swojego lekarza ginekologa.

Co masz na myśli mówiąc "tabletki po stosunku" - tabletki do 72 godz po seksie czy normalnej tabletki antykoncepcyjnej?
Jeśli tak często zapominasz o tabletkach to najwyraźniej nie jest metoda dla Ciebie - są plastry, które przyklejasz na 3 tygodnie, krążki NuvaRing, które wkładasz również na 3 tygodnie albo zastrzyki antykoncepcyjne - również nie trzeba "pamiętać codziennie". Pogadaj o tym z lekarzem smile

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

3

yvette napisał/a:

Nie pytaj o to forumowiczek, dzwoń do swojego lekarza ginekologa.

Co masz na myśli mówiąc "tabletki po stosunku" - tabletki do 72 godz po seksie czy normalnej tabletki antykoncepcyjnej?
Jeśli tak często zapominasz o tabletkach to najwyraźniej nie jest metoda dla Ciebie - są plastry, które przyklejasz na 3 tygodnie, krążki NuvaRing, które wkładasz również na 3 tygodnie albo zastrzyki antykoncepcyjne - również nie trzeba "pamiętać codziennie". Pogadaj o tym z lekarzem smile

Odnośnie plastrów. Nie polecałabym tego. Najnowsze badania dowodzą, że są one szkodliwe dla kobiet. Pewnie za parę lat wyjdzie, że nawet bardzo szkodliwe, ale najpierw firmy farmaceutyczne muszą sobie trochę na nas zarobić.
A co do zapominania o tabletkach to zgadzam się z poprzedniczką. Jak zapominasz to lepiej z nich zrezygnuj. Dla własnego dobra. Oszczędzisz sobie stresu.

4

marzenka napisał/a:

jezeli zapomniałam tabletki po stosunku jaki mogą być konsekwencje??
i jeszcze wcześniej w ciągu cyklu zapomniałam 2....

Konsekwencje? Ciąża, oczywiście - chyba nie trzeba być geniuszem, żeby na to wpaść...

Podpiszę się pod dziewczynami, idź lub dzwoń do lekarza i oprócz tego albo wybierz inną metodę antykoncepcji, albo nastawiaj sobie budzik, by pamiętać o tabletkach. Branie ich w kratkę jest najszybszą drogą do macierzyństwa (no, jedyną szybszą jest niebranie ich wcale).

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » zapomniałam tabletki po stosunku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018