Nie potrafimy tego powiedzieć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie potrafimy tego powiedzieć

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Nie potrafimy tego powiedzieć

Cześć wink od 2,5roku jestem w związku.
Problem polega na tym, ze przez cały związek ani razu nie powiedzieliśmy sobie „kocham cie”
Kiedyś powiedział „czasem mam ochotę tobie powiedzieć, ze cię kocham” a ja to przemilczałam, ponieważ nie wiedziałam co mam mu powiedzieć i drugi raz to wczoraj gdy gadaliśmy przez telefon (wyjechał 2 miesiące temu za granice ale często się widzimy) „chyba ze mnie nie kochasz” nie pamietam o co chodziło,ze tak powiedział ale znów milczałam i po chwili dodał „ha podchwytliwe pytanie” również milczałam.
Kocham go, wzajemnie, miałam kilka razy ochotę mu to powiedzieć lecz nie mogę. Nie potrafię, nie wiem dlaczego tez on mi tego nie powie „pierwszy” gdy chyba widzi, ze mam problem z tym. Chyba ze już to powiedział a ja tego nie widzę, tzw czytanie pomiędzy wierszami.
Ps. Swojej ex mówił to, wiec raczej nie ma problemu aby to powiedzieć, ja niestety nie miałam okazji nikomu jeszcze powiedzieć tak szczerze, ze go kocham.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie potrafimy tego powiedzieć

Sama mu nie mówisz, on zaczyna, ty nie pociągniesz i jeszcze masz pretensję. Ogarnij się.

3

Odp: Nie potrafimy tego powiedzieć
Ultrasuzi napisał/a:

Cześć wink od 2,5roku jestem w związku.
Problem polega na tym, ze przez cały związek ani razu nie powiedzieliśmy sobie „kocham cie”
Kiedyś powiedział „czasem mam ochotę tobie powiedzieć, ze cię kocham” a ja to przemilczałam, ponieważ nie wiedziałam co mam mu powiedzieć i drugi raz to wczoraj gdy gadaliśmy przez telefon (wyjechał 2 miesiące temu za granice ale często się widzimy) „chyba ze mnie nie kochasz” nie pamietam o co chodziło,ze tak powiedział ale znów milczałam i po chwili dodał „ha podchwytliwe pytanie” również milczałam.
Kocham go, wzajemnie, miałam kilka razy ochotę mu to powiedzieć lecz nie mogę. Nie potrafię, nie wiem dlaczego tez on mi tego nie powie „pierwszy” gdy chyba widzi, ze mam problem z tym. Chyba ze już to powiedział a ja tego nie widzę, tzw czytanie pomiędzy wierszami.
Ps. Swojej ex mówił to, wiec raczej nie ma problemu aby to powiedzieć, ja niestety nie miałam okazji nikomu jeszcze powiedzieć tak szczerze, ze go kocham.

A tak konkretnie to po co Ci słowa?

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie potrafimy tego powiedzieć

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018