Gdzie wziąć pożyczkę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Gdzie wziąć pożyczkę?

Witam, sprawa jest bardzo poważna; potrzebuję pożyczyć od 1500 do max 4000 zł do poniedziałku. Partner ma kłopoty ze zdrowiem, mamy na utrzymaniu małe dziecko i w poniedziałek musimy zapłacić 1500 zł za mieszkanie, inaczej wylecimy a nie mamy gdzie pójść. On ma długi, ja też figuruję gdzieś w rejestrach za jakieś mandaty niezapłacone i kredyt wzięty na 5000 który do tej pory spłacałam. Znacie jakieś pożyczki dla zadłużonych czy coś takiego? Próbowałam chyba na ponad 20 stronach, każda decyzja odmowna sad  A nie mam od kogo pożyczyć, rodzice nie mają, a nie mamy żadnych znajomych.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie wziąć pożyczkę?

Spróbuj Lendon albo Pożyczka Plus.
Ale nie polecam żadnych pożyczek.
Ogólnie jestem przeciwna wszelkim pozyczkom, bo lepiej sobie odłożyć wcześniej niż pożyczać i oddawać jeszcze z nawiązką.
Może pora uporządkować swoje sprawy życiowe, bo na dłuższą metę to droga do nikąd.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...

3

Odp: Gdzie wziąć pożyczkę?

Nigdy nie brać pozyczek w takich firmach.
Jeśli masz konto w banku i regularne wpływy na pewno w ciągu 15 minut uruchomią ci linię kredytową dozwolony debet. Jest to 30razy tańsze niż firma pożyczkowa.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018