Depilator laserowy. Jaki? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Depilator laserowy. Jaki?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Depilator laserowy. Jaki?

Chodzi właściwie o IPL który można używać w domu. Proszę o opinie osób, które mają porównanie lub się orientują w temacie.
Chce kupić żonie ale sprzedawcy nie są wiarygodni tak samo opinie sponsorowane przez producentów.
Który najlepszy?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Depilator laserowy. Jaki?

Jak żona jest blondynką, to może być nietrafiony prezent.
Ale jak ma ciemniejsze włoski, to nie lepiej wykupić karnet na laser w salonie? Za tę cenę można załatwić problem. Jednak te urządzenia nie mają takiej samej skuteczności. Nie można stosować laserowej depilacji na opalone nogi, to też może być problem w lecie. Chyba że IPL można.
chyba nie pomogłam.. tongue

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

3

Ja mam Philips Lumea i jestem mega zadowolona. Mam go okolo 3 lata. Na poczatku stosowalam regularnie i po jakis 5 sesjach widac bylo spora roznice a po 10 praktycznie nie bylo juz wloskow. Przez 2 lata stosowalam jednak depilator w miare regularnie (co kilka tyg) jako zabiegi przypominajace mimo ze wlasciwie nie bylo czego juz depilowac. Przez ostatni rok sie rozleniwilam jesli chodzi o robienie zabiegow i dopiero teraz zaczyna byc widac "efekty" tego zaniedbania czyli wloski zaczynaja odrastac ale powoli i tylko w niektorych miejscach. Do stanu sprzed zakupu depilatora jest jeszcze dluuga droga (mialam naprawde dosc intensywne i mocne owlosienie). Dlatego teraz po sezonie znowu zaczne regularne zabiegi i pewnie po jakis 3 znowu bedzie spokoj z wloskami.
Istotnym faktem moze byc jedynie to ze jestem blada a wloski sa ciemne wiec spelniam idealnie warunki duzej skutecznosci depilatora. Jesli ktos ma blond wloski to nie wiem czy to sie tak dobrze sprawdzi.
Co do depilacji w salonach to zaczynalam wlasnie od takiej. Zabiegi byly drogie, duzo bardziej bolesne. Staralam sie wyhaczac rozne promocje zeby bylo taniej ale to bylo dosc klopotliwe pod katem regularnosci zabiegow. Miewalam wiec przerwy roznej dlugosci pomiedzy kolejnymi wizytami i efekty tez nie powalaly na kolana. Wydalam lacznie okolo 2000 zl na salonowe depilacje pach, nog, bikini  i do gladkosci bylo jeszcze daleko. Depilator domowy kupilam za okolo 1500 zl (te 3 lata temu) i uwazam ze to lepsza opcja bo robie to sama, tak czesto jak potrzebuje i efekty sa fajne.

4

feniks35 napisał/a:

Ja mam Philips Lumea i jestem mega zadowolona. Mam go okolo 3 lata. Na poczatku stosowalam regularnie i po jakis 5 sesjach widac bylo spora roznice a po 10 praktycznie nie bylo juz wloskow. Przez 2 lata stosowalam jednak depilator w miare regularnie (co kilka tyg) jako zabiegi przypominajace mimo ze wlasciwie nie bylo czego juz depilowac. Przez ostatni rok sie rozleniwilam jesli chodzi o robienie zabiegow i dopiero teraz zaczyna byc widac "efekty" tego zaniedbania czyli wloski zaczynaja odrastac ale powoli i tylko w niektorych miejscach. Do stanu sprzed zakupu depilatora jest jeszcze dluuga droga (mialam naprawde dosc intensywne i mocne owlosienie). Dlatego teraz po sezonie znowu zaczne regularne zabiegi i pewnie po jakis 3 znowu bedzie spokoj z wloskami.
Istotnym faktem moze byc jedynie to ze jestem blada a wloski sa ciemne wiec spelniam idealnie warunki duzej skutecznosci depilatora. Jesli ktos ma blond wloski to nie wiem czy to sie tak dobrze sprawdzi.
Co do depilacji w salonach to zaczynalam wlasnie od takiej. Zabiegi byly drogie, duzo bardziej bolesne. Staralam sie wyhaczac rozne promocje zeby bylo taniej ale to bylo dosc klopotliwe pod katem regularnosci zabiegow. Miewalam wiec przerwy roznej dlugosci pomiedzy kolejnymi wizytami i efekty tez nie powalaly na kolana. Wydalam lacznie okolo 2000 zl na salonowe depilacje pach, nog, bikini  i do gladkosci bylo jeszcze daleko. Depilator domowy kupilam za okolo 1500 zl (te 3 lata temu) i uwazam ze to lepsza opcja bo robie to sama, tak czesto jak potrzebuje i efekty sa fajne.

Bardzo Ci dziękuję za post, przymierzam się do zakupu, bo chodzę często na basen i po zwykłej depilacji trzeba uważać na podrażnienia chlorowaną wodą.
Obawiam się tylko jednego - natura mnie obdarzyła pieprzykami, jestem jak biedroneczka, czy ja się nie poparzę?

5 Ostatnio edytowany przez feniks35 (2019-07-17 15:31:27)

mallwusia napisał/a:
feniks35 napisał/a:

Bardzo Ci dziękuję za post, przymierzam się do zakupu, bo chodzę często na basen i po zwykłej depilacji trzeba uważać na podrażnienia chlorowaną wodą.
Obawiam się tylko jednego - natura mnie obdarzyła pieprzykami, jestem jak biedroneczka, czy ja się nie poparzę?

Napiszę tak... Ja sie nigdy nie poparzylam. Jak chodzilam na depilacje laserowa do salonow kosmetycznych to panie wykonujace zabiegi roznie podchodzily do pieprzykow i znamion. Wiekszosc robila zabiegi bez mrugniecia okiem ale trafila sie jedna ktora odmowila ze wzgledu na pieprzyki wlasnie. Mam jednak wrazenie ze chodzilo bardziej o brak checi do wykonania zabiegu a nie o przeciwskazania (mialam wykupiony groupon na ten zabieg). Stwierdzila ze na nogach pieprzyki wiec lepiej zrobic pachy, wykonaly 5 strzalow urzadzeniem i uznala zabieg za wykonany wink
Jesli chodzi o zabiegi domowe to nigdy nic zlego sie nie zadzialo. Mozna zreszta sprobowac od mniejszych mocy (przynajmniej w moim urzadzeniu jest regulacja) by sprawdzic czy wszystko ok. Ja jadę na najwyzszym stopniu i zawsze bylo bez zarzutu. Z tego co sie orientuje to gama urzadzen do zabiegow jest teraz duzo wieksza. Ktos mi polecal tez Babyliss, jest to chyba tansza opcja niz Philips ale ja sama uzywalam tylko tego ostatniego urzadzenia i dlatego ten produkt sobie chwale smile

6 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-07-17 21:22:43)

To ciekawe co piszesz.. Może każdy reaguje inaczej? Po wydaniu 2000 to w zasadzie powinien być spokój forever..  Jaki to był laser..U mnie włoski po 5 razach tam gdzie usuwałam zlikwidowane.. Kosmetyczka zapewnia, że nie powinny odrosnąć.. zobaczymy smile
Mallwusia- z pieprzykami bym uważala- mi zamalowano pojedyncze na czas zabiegu, bo przecież laser ściąga ciemny barwnik.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

7

Ela210 napisał/a:

To ciekawe co piszesz.. Może każdy reaguje inaczej? Po wydaniu 2000 to w zasadzie powinien być spokój forever..  Jaki to był laser..U mnie włoski po 5 razach tam gdzie usuwałam zlikwidowane.. Kosmetyczka zapewnia, że nie powinny odrosnąć.. zobaczymy smile
Mallwusia- z pieprzykami bym uważala- mi zamalowano pojedyncze na czas zabiegu, bo przecież laser ściąga ciemny barwnik.

Nie pamietam dokladnie, wiem tylko ze nie byl to na pewno laser diodowy, czyli ten ktory faktycznie ma usuwac wloski na zawsze. Tyle tylko ze zabiegi tym laserem sa duzo bardziej bolesne i duzo drozsze. Jeden zabieg na nogi kosztowal wtedy cos okolo 450zl. Biorac wiec pod uwage koniecznosc wykonania okolo 4-5 zabiegow na same nogi  plus kolejne pakiety na bikini i pachy (nieco tansze ale zawsze) to nie wiem czy zmiescilabym sie w 4 tys. Teraz pewnie te zabiegi sa tansze bo jest duzo innych alternatyw jak domowa depilacja wlasnie.
Kolejna kwestia ktora mnie zniechecila do lasera diodowego byl przypadek mojej kolezanki. Wykonala sobie zabieg tym laserem na lydkach w renomowanym gabinecie, ktory na tamten czas szczycil sie opinia jednego z najlepszych w moim miescie. Owlosienie i skore miala taka jak ja czyli blada i ciemne wloski. Cos poszlo chyba grubo nie tak bo wieczorem wyladowala na sorze z poparzeniami bodajze 2 stopnia. Skarżyla nawet ten gabinet ale nic nie wskorala bo przed zabiegiem podpisywala oczywiscie swistek w ktorym oswiadczyla ze jest swiadoma wszelkich zagrozen wynikajacych z przeprowadzanej uslugi. To byla standardowa procedura i nikt w jej przypadku nie odradzal wykonanie zabiegu. Widzac jej bol, problemy z jezdzeniem na zmiany opatrunkow i zszargane nerwy stwierdzilam ze wole bezpieczniejsza i mniej agresywna" terapie "mimo ze nie gwarantuje ona efektu na zawsze.

8

Są tańsze, fakt..o połowę .
Ale faktycznie ja otrzymałam tyle ostrzeżeń i sugestię by w lecie zrobić przerwę. A nawet w renomowanym gabinecie ktoś może spartaczyć..jak widać.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

9

10

Żona ma jasna karnację i ciemne włosy więc dobre połączenie. Czyli pod choinkę będzie to idealny prezent gdy zejdzie już opalenizna i sporo czasu do sezonu. Coś tam poczytałem i bardziej się skłaniam ku braunowi ale jeszcze się zastanawiam.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Depilator laserowy. Jaki?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018