Pomóżcie mi... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez Xdlovelove (2019-07-11 14:47:47)

Temat: Pomóżcie mi...

Zrobiłam coś glupiego... Poznałam chłopaka na omegle i dla beki przenieśliśmy się na snapa oczywiście tylko po to, żeby pisać. Poprosił mnie o zdjęcie, a ja glupia wysłałam zdjęcie mojej ślicznej przyjaciolki. To nie koniec... Mój wróg wbił na moje konto na snapie, gdyż jej brat jest informatykiem i wszystko widziała. Wiem, że zrobiłam źle i bardzo tego żałuję,ale co mam zrobic, by moja przyjaciółka się o tym nie dowiedziała?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Pomóżcie mi...

Ponieść konsekwencje swojej głupoty. Tak wygląda dorosłe życie.

3

Mogę ci tylko powiedzieć co ja bym zrobił. Poszedłbym do koleżanki, powiedział co zrobiłem i poprosił o wybaczenie. Jak to weźmiesz na klatę, to może ci wybaczy. Jak dowie się od osób trzecich będzie gorzej.

4

Xdlovelove napisał/a:

Zrobiłam coś glupiego... Poznałam chłopaka na omegle i dla beki przenieśliśmy się na snapa oczywiście tylko po to, żeby pisać. Poprosił mnie o zdjęcie, a ja glupia wysłałam zdjęcie mojej ślicznej przyjaciolki. To nie koniec... Mój wróg wbił na moje konto na snapie, gdyż jej brat jest informatykiem i wszystko widziała. Wiem, że zrobiłam źle i bardzo tego żałuję,ale co mam zrobic, by moja przyjaciółka się o tym nie dowiedziała?

Na początek radzę zmienić hasło i nie wpisywać go na obcym kompie/laptopie bo ten obcy laptop może mieć keyloggera który przychwytuje każde naciśnięcie klawiatury. Samemu też można złapać keyloggera np poprzez otwieranie podejżanych załączników e-mail od nieznanych nadawców. Potem takie coś potrafi samo wysłać hasła poprzez internet. Jednak na swoim komputerze można zawsze zainstalować anytwirusy chroniące w trybie rzeczywistym.

Co do porblemu to radzę powiedzieć koleżance i ją przeprosić.

5

Jak sama się przyznasz przyjaciółce to jakoś to będzie, zdecydowanie gorzej żeby się dowiedziała od osoby trzeciej.
No i nie rób takich głupot, robienie tego dnia "beki" jest niedojrzale, bardzo dziecinne i głupie

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018