Pomóżcie mi... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez Xdlovelove (2019-07-11 14:47:47)

Temat: Pomóżcie mi...

Zrobiłam coś glupiego... Poznałam chłopaka na omegle i dla beki przenieśliśmy się na snapa oczywiście tylko po to, żeby pisać. Poprosił mnie o zdjęcie, a ja glupia wysłałam zdjęcie mojej ślicznej przyjaciolki. To nie koniec... Mój wróg wbił na moje konto na snapie, gdyż jej brat jest informatykiem i wszystko widziała. Wiem, że zrobiłam źle i bardzo tego żałuję,ale co mam zrobic, by moja przyjaciółka się o tym nie dowiedziała?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Pomóżcie mi...

Ponieść konsekwencje swojej głupoty. Tak wygląda dorosłe życie.

3

Mogę ci tylko powiedzieć co ja bym zrobił. Poszedłbym do koleżanki, powiedział co zrobiłem i poprosił o wybaczenie. Jak to weźmiesz na klatę, to może ci wybaczy. Jak dowie się od osób trzecich będzie gorzej.

"Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc, bo brak nam środków i sił na to!?.
SS-Oberführer W. Bierkamp

4

Xdlovelove napisał/a:

Zrobiłam coś glupiego... Poznałam chłopaka na omegle i dla beki przenieśliśmy się na snapa oczywiście tylko po to, żeby pisać. Poprosił mnie o zdjęcie, a ja glupia wysłałam zdjęcie mojej ślicznej przyjaciolki. To nie koniec... Mój wróg wbił na moje konto na snapie, gdyż jej brat jest informatykiem i wszystko widziała. Wiem, że zrobiłam źle i bardzo tego żałuję,ale co mam zrobic, by moja przyjaciółka się o tym nie dowiedziała?

Na początek radzę zmienić hasło i nie wpisywać go na obcym kompie/laptopie bo ten obcy laptop może mieć keyloggera który przychwytuje każde naciśnięcie klawiatury. Samemu też można złapać keyloggera np poprzez otwieranie podejżanych załączników e-mail od nieznanych nadawców. Potem takie coś potrafi samo wysłać hasła poprzez internet. Jednak na swoim komputerze można zawsze zainstalować anytwirusy chroniące w trybie rzeczywistym.

Co do porblemu to radzę powiedzieć koleżance i ją przeprosić.

5

Jak sama się przyznasz przyjaciółce to jakoś to będzie, zdecydowanie gorzej żeby się dowiedziała od osoby trzeciej.
No i nie rób takich głupot, robienie tego dnia "beki" jest niedojrzale, bardzo dziecinne i głupie

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018