Oświadczyny na plaży - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Oświadczyny na plaży

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez Kocik001 (2019-06-30 01:03:18)

Temat: Oświadczyny na plaży

Witam
W tym tygodniu po miesiącu rozłąki spowodowanej pracą jadę do ukochanej.
Zaproponowałem, że skoro przyjadę pod wieczór to zamiast siedzieć w domu pójdziemy na plażę posiedzieć przy winie i obejrzeć zachód słońca.
Wie o tym, że oświadczę się jej na jesień w naszą rocznicę lecz postanowiłem zrobić to teraz gdyż wiem że uwielbia niespodzianki i chcę żeby była zaskoczona smile
Wybrałem to miejsce gdyż byliśmy tam na spacerze na naszej pierwszej randce a niewiele dalej pierwszy raz ją pocałowałem.
I tu pojawiają się moje pytania.
Co mogę powiedzieć chwilę przed i co mogę jeszcze przygotować?  Napewno zrobię to przy zachodzie słońca bo wiem, że je uwielbia. W między czasie będziemy pić wino i słuchać muzyki.

Z góry dziękuję za każdą pomoc smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Oświadczyny na plaży

karły z tacami pełnymi koksu będą jak znalazł.

3

Tylko zapuść dobrą muzę taką pod piguły najlepiej, świetne miejsce na oświadczyny, dobrze kombinuje kolega zerowy nakład finansowy z 13zł winko, orkiestra z telefonu a jak się bohater spisze to i lodzik za wydmą. Gratuluje wybrance, pewnie wolałaby tych karłów z koksem. I nie myl fety z koksem, kokaina nie dla Ciebie.

4

Ej Panowie, o co Wam chodzi?
Oswiadczyny nie muszą byc w resrauracji i kosztować miliony... Sporo ludzi sie oswiadcza q warunkach calkowicie naturalnych. Np. W górach.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
InzP napisał/a:

....dobrze kombinuje kolega zerowy nakład finansowy z 13zł winko.....

A do taniego winka pierścionek z brylantem za 2000 smile

W sumie fajne miejsce i czas.....będzie się pamiętać

6

zwyczajny gość napisał/a:

Niech weźmie wykrywacz do metali. Jeśli się pannie pierścionek nie spodoba, gotowa upuścić w piach wink

7

Kocik001 napisał/a:

W między czasie będziemy pić wino)

Żeby się mandatem nie skończyło wink

8

Ja marzę właśnie o zaręczynach w jakimś ładnym miejscu nad wodą i bez ludzi. Większość moich znajomych oświadczało się na kanapie w domu. I świetnie, że chcesz zrobić jej niespodziankę.

Przed "czy zostaniesz moją żoną" powiedz po prostu to co do niej czujesz. To musi być coś prosto z serca.

Trzymam kciuki!

gdykochamy

9

Ludzi pytasz co masz powiedzieć przyszłej żonie? Really?

Po prostu powiedz coś od siebie, co czujesz, co doceniasz, co Ci daje relacja z Twoją wybranką.

Skojarzyła mi się historia, która była głośna jakiś czas temu, gdy ktoś przypadkowo sfotografował moment oświadczyn i potem poszukiwał sfotografowanej pary. Uniwersalny kod :-)

10

InzP napisał/a:

Za dwa tysie, to z brylancikiem jak ziarnko maku.

11

Kocik001 napisał/a:

Witam
W tym tygodniu po miesiącu rozłąki spowodowanej pracą jadę do ukochanej.
Zaproponowałem, że skoro przyjadę pod wieczór to zamiast siedzieć w domu pójdziemy na plażę posiedzieć przy winie i obejrzeć zachód słońca.
Wie o tym, że oświadczę się jej na jesień w naszą rocznicę lecz postanowiłem zrobić to teraz gdyż wiem że uwielbia niespodzianki i chcę żeby była zaskoczona smile
Wybrałem to miejsce gdyż byliśmy tam na spacerze na naszej pierwszej randce a niewiele dalej pierwszy raz ją pocałowałem.
I tu pojawiają się moje pytania.
Co mogę powiedzieć chwilę przed i co mogę jeszcze przygotować?  Napewno zrobię to przy zachodzie słońca bo wiem, że je uwielbia. W między czasie będziemy pić wino i słuchać muzyki.

Z góry dziękuję za każdą pomoc smile

To twoja kobieta i tylko ty wiesz co jej zapadnie w serce. Ja jestem mało romantyczny, to po prostu powiedziałem pobierzmy się bo przecież i tak chcemy być ze sobą. Mój zięć przy rodzinnej kolacji wyszedł na chwilę i jak wrócił, to poprosił córkę o rękę. Nie ma sensu prosić innych o radę. To wasza chwila i wasze słowa.

Lagrange napisał/a:
InzP napisał/a:

Za dwa tysie, to z brylancikiem jak ziarnko maku.

Bez przesady, za 2k zł to koło 0,2 karata (gdzieś 3-4 mm średnicy)....

Ale co tam, to w końcu brylanty są najlepszym przyjacielem kobiety smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Oświadczyny na plaży

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018