Modelki , fanki arabkich przygód - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Modelki , fanki arabkich przygód

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Modelki , fanki arabkich przygód

co sądzicie o takich dziewczynach ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Modelki , fanki arabkich przygód

Chyba żartujesz. Taki temat na netkobiety? Zaraz cię zbanują. Nu, nu. Nie wolno.

3

Nie do końca wiem, o co pytasz...

4

Jest to jakiś sposób na ustawienie się w życiu.
Czy gorszy czy lepszy od innych, kwestia gustu. Na pewno skuteczny. Można w szybki sposób spieniężyć swoje walory fizyczne zanim przeminą. Oczywiście nie jest to odpowiednie dla każdej kobiety a wręcz wyłącznie dla specyficznej grupy ale ja nie widzę w tym problemu.
Jest popyt, jest podaż.

5

martusiaa2 napisał/a:

Żal mi ich, zresztą, żal mi każdej osoby, która dla kasy zrobi wszystko.

6

Mgliście pamiętam rozmowę z dziewczyną, która twierdziła, że jej koleżanka twierdziła, że miała tego typu propozycje, ale polegały one na tym, że za 200-300 Euro dziennie trzeba tam lecieć i nie wiadomo co się będzie robić, być może nawet seksu nie będzie. Tyle pieniędzy to może zarobić prostytutka w Polsce.

Proszę pamiętać, że to tylko taka plotka.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

7

Nic nie myślę. To each their own. Żal mi tylko tych które robią to być może trochę wbrew sobie, te dla których to świadoma decyzja - nie mam opinii.

8

Gary napisał/a:

Mgliście pamiętam rozmowę z dziewczyną, która twierdziła, że jej koleżanka twierdziła, że miała tego typu propozycje, ale polegały one na tym, że za 200-300 Euro dziennie trzeba tam lecieć i nie wiadomo co się będzie robić, być może nawet seksu nie będzie. Tyle pieniędzy to może zarobić prostytutka w Polsce.

Proszę pamiętać, że to tylko taka plotka.

Te kwoty wydają mi się stanowczo za małe...trzeba by dopisać jeszcze jedno zero.
Godzina seksu w Niemczech to koszt od 100€, wiele jest ofert od 150€. Nie sądzę, żeby któraś Pani chciała tracić czas na przelot, pisać się na niewiadomą za niewiele większą kwotę.

9

Nie, nie... wszystko podobno załatwione, tylko ona poświęca czas... przywiozą, odwiozą, zapewnią lokum.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.
Cyngli napisał/a:
martusiaa2 napisał/a:

O to to.....zwłaszcza tych, co szarpią 10 godzin na hali w temperaturze 45*C na akord.......by do pierwszego starczyło.

11

zwyczajny gość napisał/a:
Cyngli napisał/a:
martusiaa2 napisał/a:

O to to.....zwłaszcza tych, co szarpią 10 godzin na hali w temperaturze 45*C na akord.......by do pierwszego starczyło.

Mi osobiście takich też jest żal. I takich, co po 12h na kasie siedzą też.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Modelki , fanki arabkich przygód

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018