Bdsm w związku /Problem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Bdsm w związku /Problem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez Strange741 (2019-06-23 14:46:00)

Temat: Bdsm w związku /Problem

Mam problem którego nie wiem jak rozwiazac, opowiem od początku. Poznalismy sie online i jakoś po 2 miesiącach spotkaliśmy. Wszystko super i wgl złota dziewczyna, podczas naszej 3 zabawy powiedziała że bd dzisiaj trochę inaczej i sie usmiechsla caly dzień, wieczorem jakies namiętnie pocałunki i tak dalej potem usiadla na mnie gd lezslrm na plecach i wyjela sznurek z szafki i związała mi ręce do rogów łóżka. Myslalem sobie super idealna dziewczyna chyba lubi takie rzeczy bo zawrze marzyłem o bdsm w zwiazku itp ale jej tego nawet nie mowilem. Jednak pozatym ze mnie związała nie bylo niczego ostrego w sumie, liczylem ze z czasem będzie wiecej i więcej ale nic się nie zmieniło. Mijają miesiące a ja dalej jestem nie spełniony, rozmawialismy o tym i wgl. Ale ona jest do tegp za delikatna trochę +  nie stara sie, zamiast cokolwiek przygotować sobie. Jakieś kajdanki,paski kneble i tak dalej to ona na ostatnio chwilę podczas zabaw sobie cos ogarnia bo tak dba o moje potrzeby. Chciałbym być dominującym w związku i o wszystko zadbać aby wyszlo super no ale ona nie radzi sobie kompletnie z bólem i zrzedzi często jak coś jest nie tak. Nw jak zmienić sytuacje w związku aby w końcu sie ogarnęła i zadbala o moje potrzeby bo ja staje na nogach aby było jej jak najlepiej lub może jak sklonic ja dp bycia ulegla

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bdsm w związku /Problem

Wysyp trolli na forum, to jakiś sezon ogórkowy? Zieeew.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

3

Strange741 napisał/a:

ona nie radzi sobie kompletnie z bólem

Czy aby na pewno wiecie co robicie?

4

niepodobna napisał/a:

nie jestem żadnym trollem tylko serio pytam o radę osoby które są w tym temacie

5

balin napisał/a:
Strange741 napisał/a:

ona nie radzi sobie kompletnie z bólem

Czy aby na pewno wiecie co robicie?

tak, zaczynałem z nią delikatnie ale już na samym początku pojawiły sie bariery

6

niepodobna napisał/a:

wakacje się zaczęły wink dzieciakom sie nudzi

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

7

Raczej w tej kwestii się nie dobraliście lub musisz dać jej czas by się oswoiła z tym, podejrzewam to pierwsze.

Strange741 napisał/a:

Myslalem sobie super idealna dziewczyna chyba lubi takie rzeczy bo zawrze marzyłem o bdsm w zwiazku itp ale jej tego nawet nie mowilem.

Przepraszam bardzo ale nie zrozumiałem.
Mógłbyś mi proszę wyjaśnić jaki dokładnie pakt zawarliście?

9 Ostatnio edytowany przez Monoceros (2019-06-23 19:31:50)

bo ja staje na nogach aby było jej jak najlepiej

Wow, to niezłe poświęcenie big_smile

A tak serio. Nie wiesz, nie masz najmniejszego pojęcia co robisz. Dorośnij trochę i doedukuj się, zanim sobie lub komuś zobisz krzywdę odtwarzając sceny z 50 Twarzy Greya. (PS. Nie, ta książka/film nie są żadnym poradnikiem, jak zaczynać w bdsmie, a prostą drogą do zrobienia sobie kuku).

people make mistakes
fathers mothers
people make mistakes
you are not alone

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Bdsm w związku /Problem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018