Nie wiem co zrobić - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nie wiem co zrobić

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Nie wiem co zrobić

Cześć. Potrzebuje porady, bo mam taki mętlik w głowie, że już sama nie wiem co robić.

Wróciliśmy do siebie po 3 latach. Przez te 5 miesięcy było raz lepiej raz gorzej. Dodam, że to związek na odległość. Rozstaliśmy sie przez głównie przez moja zazdrość i skupienie sie tylko na Nim i kontakcie z Nim. Ciągłym pisaniu...
Mówił, że mam wszystko przemyśleć i tak zrobiłam. Wiem, że zawiniłam. Mamy cały czas kontakt. Sam do mnie pisze, bo ja to ograniczyłam. I wiem, że możemy do siebie wrócić i spróbować.
Chciałam, żeby zastanowił się nad powrotem, ale usłyszałam, że minęło za mało czasu. Ale mi taka relacja nie odpowiada. Ta nie pewność czy do siebie wrócimy. Wydaje mi sie, że im dłużej będziemy zwlekać tym sie od siebie oddalimy.

I tu moje pytanie. Czy wprost  Go spytać, że albo dajemy sobie szanse czy zrywamy kontakt?  Męczy mnie obecna sytuacja. Nie wiem czy czekać czy dać mu  teraz zadecydować co dalej.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie wiem co zrobić

Powiedz mu, co czujesz.
I zapytaj, co o tym myśli.
Nie zmieni stanowiska - kończ zabawę.

Związki na odległość są trudne. Trzeba być naprawdę silnym człowiekiem, żeby wytrzymać.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

Odp: Nie wiem co zrobić

Rzuć monetą. Tylko  rzucaj 1 euro. Te polskie są źle wyważone i wypada częściej orzeł.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nie wiem co zrobić

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018