Spotkanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Spotkanie

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 55 ]

1 Ostatnio edytowany przez Dagmara45 (2019-05-28 02:37:45)

Temat: Spotkanie

Wszyscy, którzy chcą kogoś poznać, wiek i płeć bez ograniczeń, mogą się spotkać o godz. 16:oo w dniu 8 czerwca 2019 r.  w Warszawie na Pradze w parku przy Z.O.O. 

Na spotkanie można przyjść bez wcześniejszego zgłaszania
Powiedz o spotkaniu znajomym i nieznajomym z realu i  wirtualu.
.
Po bliższe informacje lub osoby z innych miast proszę o kontakt na priv.

Ujawnianie publiczne przeze mnie e-maili, pisanych do mnie, nie jest naruszeniem tajemnicy korespondencji.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Spotkanie
Dagmara45 napisał/a:

Wszyscy, którzy chcą kogoś poznać, wiek i płeć bez ograniczeń, mogą się spotkać o godz. 16:oo w dniu 8 czerwca 2019 r.  w Warszawie na Pradze w parku przy Z.O.O. 

Na spotkanie można przyjść bez wcześniejszego zgłaszania
Powiedz o spotkaniu znajomym i nieznajomym z realu i  wirtualu.
.
Po bliższe informacje lub osoby z innych miast proszę o kontakt na priv.

Przemyślałaś to?

Zjedzie się kupa ludzi i uznane to będzie za nielegalne zgromadzenie, którego jesteś powodem.
Mogą być wyciągnięte konsekwencje...

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3 Ostatnio edytowany przez Dagmara45 (2019-05-28 14:14:36)

Dzięki za odpowiedź.
Po pierwsze nie zejdzie się kupa ludzi
Po drugie od tysiąca ludzi jest impreza masowa, a ja nie organizuję imprezy masowej, ani manifestacji.
Nie jest to również protest od 10 osób.
Chyba przemawia przed ciebie strach przed władzą, ale dzięki za troskę.

Ujawnianie publiczne przeze mnie e-maili, pisanych do mnie, nie jest naruszeniem tajemnicy korespondencji.

4

Dagmara45 napisał/a:

Dzięki za odpowiedź.
Po pierwsze nie zejdzie się kupa ludzi
Po drugie od tysiąca ludzi jest impreza masowa a ja nie organizuję i imprezy masowej ani manifestacji.
Nie jest to również protest od 10 osób.
Chyba przemawia przed ciebie strach przed władzą, ale dzięki za troskę.

Za stara już jestem aby bać się władzy.

Skojarzyłam tylko twoją inicjatywę ze zdarzeniami, które miały miejsce w Polsce jakiś czas temu gdy osoby poprzez media społecznościowe "zaprosiły" na urodziny czy ognisko. Zjechały się tłumy i interweniować musiała policja bo zrobiło się zamieszanie, alkohol w miejscu publicznym, zatarasowanie przejazdu itp.
przeczytaj archiwalne artykuły na ten temat.

5

Nie wypominam ci wieku. To zdarzenie miało miejsce nie w Polsce, jeśli dobrze kojarzę. Policja interweniuje, jeśli dwóch ludzi się pobije po pijanemu. Nie planuję też spotkania na jezdni.

6

Dagmara45 napisał/a:

Nie wypominam ci wieku. To zdarzenie miało miejsce nie w Polsce, jeśli dobrze kojarzę. Policja interweniuje, jeśli dwóch ludzi się pobije po pijanemu. Nie planuję też spotkania na jezdni.

W Polsce.
Np.  Ognisko w miejscowości  Zakrzówek nad jeziorem, winna Anna K.
Drugie zdarzenie "melanż, urodziny u 14 letniej Sandry w Tomaszowie Lubelskim

7

"Są przepisy dotyczące zgromadzeń, ale nie ma takich, które mówią o nawoływaniu na nie za pośrednictwem internetu - przyznaje prok. Agnieszka Tetych-Szokalewicz z prokuratury"

To było za czasów Komorowskiego, który chciał wsadzać do paki nawet za stworzenie gry komputerowej, która się jemu nie spodobała.

Po drugie pisanie czegoś takiego w portalu, który od lat łamie polską konstytucję i jak poczytałam jest jeszcze z tego dumny to trochę zabawne.

8

Kleoma napisał/a:

... Zjedzie się kupa ludzi ...

Jak widać zainteresowanie spotkaniem jest nikłe. Każdy woli tylko popisać i ponarzekać na samotność (w samotności). Obawa Kleomy jest chyba przesadzona. Tak jak czasem kieruję kogoś samotnego na forum netkobiety, ale nie wiem czy ktoś z nich korzysta z tej propozycji.

9

Dagmara45 napisał/a:
Kleoma napisał/a:

... Zjedzie się kupa ludzi ...

Jak widać zainteresowanie spotkaniem jest nikłe. Każdy woli tylko popisać i ponarzekać na samotność (w samotności). Obawa Kleomy jest chyba przesadzona. Tak jak czasem kieruję kogoś samotnego na forum netkobiety, ale nie wiem czy ktoś z nich korzysta z tej propozycji.

Ile chętnych osób jest?

10 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-06-05 13:14:37)

Szczerze, to wolałabym spotkać się z osobami, z którymi już wcześniej miałam jakikolwiek kontakt, choćby przez forum, czy mail, smsy, telefon.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

11 Ostatnio edytowany przez Dagmara45 (2019-06-05 15:30:30)

Kleoma napisał/a:

Ile chętnych osób jest?

Widzisz chyba ile jest postów. Na forum ludzie wolą podyskutować, niż się spotykać. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Załatwiają swój problem i znikają. Inaczej skąd, by się wzięła tak duża liczba zarejestrowanych? A czy spotkanie wyjdzie, tego nie wiem.
PS Sama jestem ciekawa. Trochę ludzi pisze, ale czy przyjdą? Zobaczymy, czy ludzie chcą się spotykać?
Myślę, że tak. Choć początek może być trudny.

Cyngli napisał/a:

Szczerze, to wolałabym spotkać się z osobami, z którymi już wcześniej miałam jakikolwiek kontakt, choćby przez forum, czy mail, smsy, telefon.

Po prostu takie spotkanie jest nie dla Ciebie.

12 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2019-06-08 17:01:56)

Byłam kiedyś na takim spotkaniu w Warszawie.
Było nas tylko czworo z forum.
Spotkanie było udane, sympatyczne.

Czy powtórzyłabym?
Nie.
Z Dziewczynami, które były na spotkaniu nawet nie wymieniłyśmy się grzecznościowym sms'em tuż po, a rozmawiało się niby super.
Inaczej było z jedynym Facetem, z którym mam do tej pory sporadyczny kontakt.
Pozdrawiam, jak to czyta. smile smile smile
A poza tym, ja w Warszawie byłam chwilowo, więc odpadałyby cykliczne spotkania, jakby coś zaiskrzyło.

Zgadzam się z Cyngli, teraz tylko spotkałabym się w gronie ludzi z którymi piszę na forum przez dłuższą chwilę, a to też nie daje gwarancji, że w realnym życiu będziemy się odzywać.

Ale inicjatywa fajna, jak najbardziej jestem za i zgadzam się z Autorką, że dużo ludzi na forum psioczy na samotność, ale nic z tym nie robi.

Więc może warto skorzystać z propozycji Autorki?
Powodzenia!!! smile smile smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

13

Dagmara45 napisał/a:

Po drugie pisanie czegoś takiego w portalu, który od lat łamie polską konstytucję i jak poczytałam jest jeszcze z tego dumny to trochę zabawne.

Zgadzam się.
Chętnie spotkałabym się, ale dla mnie za daleko. Pozdrawiam. Życzę udanego spotkania.

14 Ostatnio edytowany przez Dagmara45 (2019-06-08 17:35:16)

Lou71.71 napisał/a:

Chętnie spotkałabym się, ale dla mnie za daleko. Pozdrawiam. Życzę udanego spotkania.

Napisz do mnie, a okaże się, że wcale nie masz tak daleko jak sądzisz. Przecież to nie chodzi o to, żeby trzy dziewczyny się spotkały.

15

Udało się spotkanie?

16

Kupy ludzi  nie było. Policja mnie nie ściga.

17

A czy coś wynikło z tego spotkania? Nawiązałaś znajomości/ ktoś nawiązał?

18

Ja nie, inni nie wiem.

19 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2019-06-11 20:57:27)

Dagmara45 napisał/a:

Ja nie, inni nie wiem.

A czemu?
Z iloma osobami rozmawiałaś?
Wydały ci się nieciekawe, nie podzielały twoich zainteresowań?
a własnie, czym się interesujesz? czym chciałabyś aby te osoby się interesowały?

20

Ja zaproponowałam kilka miejsc. To nie był spęd ani spotkanie kawiarniane. 
Kto chciał to poszedł i może kogoś poznał. To nie jest spotkanie ze mną jak z gwiazdą lub celebrytą. Chodzi o wyznaczenie miejsca do poznawania się.

21

Dagmara45 napisał/a:

Ja zaproponowałam kilka miejsc. To nie był spęd ani spotkanie kawiarniane. 
Kto chciał to poszedł i może kogoś poznał. To nie jest spotkanie ze mną jak z gwiazdą lub celebrytą. Chodzi o wyznaczenie miejsca do poznawania się.

Czyli ciebie nie było na spotkaniu?

22

W kilku miejscach naraz ? Ja nie jestem taką celebrytką, żeby ludzie walili na spotkanie ze mną.

23

Dagmara45 napisał/a:

W kilku miejscach naraz ? Ja nie jestem taką celebrytką, żeby ludzie walili na spotkanie ze mną.

Nie rozumiem.
Organizowałaś jednocześnie spotkanie w parku koło ZOO i jeszcze w innych miejscach?

24 Ostatnio edytowany przez Dagmara45 (2019-06-12 01:08:27)

A co w tym dziwnego. Wszyscy siedzią dzisiaj w komórkach. Ja dałam impuls żeby może spotkali się na żywo. Jak ktoś chciał to skorzystał. W innych tematach też pisałam do dziewczyn, żeby zamiast biadolić nad samotnością spróbowały się spotkać. Chyba nie skorzystały, ale to ich wybór. Każdy może namawiać do spotkań, to nie ma nic wspólnego z forum. Czytałam, że czasem komuś udało się tu spotkać. Ja bym tam nie pojechała 300 km żeby się spotkać z kimś obcym, ale w swoim mieście? Czemu nie. Ludzie mogą chcieć wspólnie pojeździć rowerem. Na forum trudno jeździć rowerem. Na odległość też nie bardzo jest jak.
Nie wierzę w duże spotkania zapoznawcze. Polacy zbyt są podzieleni, by jakaś przypadkowa grupa ludzi poznała się i polubiła.

25

Dagmara45 napisał/a:

A co w tym dziwnego. Wszyscy siedzią dzisiaj w komórkach. Ja dałam impuls żeby może spotkali się na żywo. Jak ktoś chciał to skorzystał. W innych tematach też pisałam do dziewczyn, żeby zamiast biadolić nad samotnością spróbowały się spotkać. Chyba nie skorzystały, ale to ich wybór. Każdy może namawiać do spotkań, to nie ma nic wspólnego z forum. Czytałam, że czasem komuś udało się tu spotkać. Ja bym tam nie pojechała 300 km żeby się spotkać z kimś obcym, ale w swoim mieście? Czemu nie. Ludzie mogą chcieć wspólnie pojeździć rowerem. Na forum trudno jeździć rowerem. Na odległość też nie bardzo jest jak.
Nie wierzę w duże spotkania zapoznawcze. Polacy zbyt są podzieleni, by jakaś przypadkowa grupa ludzi poznała się i polubiła.

No właśnie ...
A to była przypadkowa grupa ludzi

26

Widać nie do końca zrozumiałaś zasady spotkań blumeeting.
To nie jest grupa singli, którzy mają się polubić. Firmy organizują bale dla samotnych, można u nich kupić bilet i może pozna się przyszłego partnera.
Blumeeting to tylko miejsce. Można kogoś poznać na ulicy i tak się dzieje, ludzie się poznają w różnych miejscach, ale na ulicy nie wiadomo czy ktoś chce kogoś poznać i łatwo spotkać się ze zdziwieniem lub niechęcią na tego typu zaczepkę. W miejscu spotkania dużo łatwiej spotkać kogoś, kogo się szuka. Dziewczyna może szukać chłopaka, koleżanki, a może kogoś, kto ma podobne upodobania, a nie są one na tyle wyróżniające się, żeby istniały jakieś koła zainteresowań.
Weźmy np. miłośnika koni, ale nie jeździ, nie pasjonuje się wyścigami, ceny koni i hodowcy też mu są obojętni. Nie chce wspomagań w wolontariacie ratowaniu starych koni. On po prostu darzy sympatią te zwierzęta. Może na forach lub fb znaleźć taką grupę, ale on nie chce tylko dyskutować. Chce się spotkać z kimś dla kogo jego sympatia do tych zwierząt, nie będzie dziwactwem. Ma stanąć pod sklepem i wszystkich zaczepiać? Żeby po tygodniu dorobić opinii, że stoi jakiś wariat pod sklepem i wszystkich zaczepia. Właśnie na takich spotkaniach szybciej kogoś znajdzie. Oczywiście przy takich oczekiwania dobrze jest przed spotkaniem napisać o nich. Bo szansa poznania takiej osoby jest mała i dobrze wiedzieć wcześniej, że taki ktoś jest.
Spotkałam się z pytaniem od chłopaka inwalidy, który nie może znaleźć dziewczyny czy zostanie tam przedstawiony? Kto, komu i jak miałby go przedstawić? Wspaniały chłopak tylko z pewną dysfunkcją, która z dziewczyn reflektuje? Najlepiej jakby zorganizować casting na jego partnerkę. Niech na spotkanie przyjdą tylko dziewczyny, którym jego wada nie przeszkadza. Myślę, że jakby się przez chwilę zastanowił, to sam by zrozumiał, że takie jego zapytanie jest bez sensu.

Lou nie ma więc grupy, która ma się polubić. Są tylko ludzi i może ktoś z kim się pozna i polubi. Mrzonką jest, że osoba, której nikt nie lubi w pracy i miejscu zamieszkania, przyjdzie na spotkanie i cała grupa osób będzie nią zachwycona i ją polubi. Na to, jak jesteśmy odbierani, pracujemy całym sobą i żadne spotkanie tego nie zmieni.
Na spotkania bluemeeting celowo są wybrane miejsca publiczne, po to, by uniknąć dwuznacznych sytuacji i jakichś zagrożeń dla młodzieży, bo dla nich też te spotkania są przewidziane.
To jest taka pomoc, może szansa dla ludzi samotnych na poznanie kogoś. Bardzo dużo jest ludzi samotnych, ale siedzą w domach i czekają, na co? Na zbawienie? Każdy ma prawo do szczęścia, ale trzeba go szukać. Samo bardzo rzadko przychodzi.

27

Dagmara,
Wg.mnie twoje tłumaczenie w pewnych momentach zaprzecza tej teorii. Z jednej spotkania niby dla wszystkich "potrzebujących", ale z drugiej twierdzisz, że ktoś kto nie potrafił przez całe życie znaleźć przyjaciół, czy choćby znajomych, to i tam nikt go nie polubi.
Nie, rzeczywiście nie rozumiem idei. Nie jestem pewna, czy organizatorzy wiedzą co robią

28 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-06-13 22:32:57)

Kleoma napisał/a:
Dagmara45 napisał/a:

W Polsce.
Np.  Ognisko w miejscowości  Zakrzówek nad jeziorem, winna Anna K.
[...]

Zakrzówek to nie miejscowość. Aczkolwiek kiedyś wieś. A jezioro to nie jezioro, lecz zalew po starym kamieniołomie.
To tak gwoli ścisłości.

Oddam cnotę w dobre ręce.

29

Zakrzówek zacne miejsce. Dobre lata studenckie.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

30 Ostatnio edytowany przez Dagmara45 (2019-06-14 13:14:47)

Lou71.71 napisał/a:

Dagmara,
Wg.mnie twoje tłumaczenie w pewnych momentach zaprzecza tej teorii. Z jednej spotkania niby dla wszystkich "potrzebujących", ale z drugiej twierdzisz, że ktoś kto nie potrafił przez całe życie znaleźć przyjaciół, czy choćby znajomych, to i tam nikt go nie polubi.
Nie, rzeczywiście nie rozumiem idei. Nie jestem pewna, czy organizatorzy wiedzą co robią

Nie to napisałam. Samo spotkanie nie zapewni Tobie, czy komuś, że ktoś go polubi.
Nie mam dziewczyny poszedłem i już mam. Nie mam chłopaka i już na spotkaniu mogę wybierać jak w sklepie.
Spotkanie jest dla wszystkich, którzy chcą kogoś poznać.  Nie nazywałabym ich potrzebującymi.
Dla jasności dam prosty przykład. Przychodzi na spotkanie chamski facet, którego nikt nie cierpi. Myśli, zaraz się znajdzie kobieta dla niego. bo on potrzebuje. Musi się trochę zmienić, jak chce kogoś poznać. Na spotkanie przychodzą tacy sami ludzie jakich mamy na ulicy.

PS Inicjatorzy wiedzą co robią. Na pewno nie tworzą koncertu życzeń - każdemu to co chce. Każdy znajdzie to co potrzebuje. Tak jest tylko w reklamie. Tu jest tylko możliwość poznania kogoś. Nie ma gwarancji, że znajdziesz kogoś kogo szukasz. Są serwisy randkowe gdzie można sobie szukać według koloru włosów, wagi, wzrostu czy czegokolwiek innego. Tu jest tylko miejsce poznania. Nawet nie określa się dokąd mają poznane osoby pójść. Wiem, że ludzie chcieliby żeby powstała instytucja, która zajmie się tylko tym by właśnie oni znaleźli to czego szukają. Wszystko tylko dla nich wybranych.

31

Dagmaro45, czy Ty zajmujesz się zawodowo organizowaniem takich spotkań?

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

32 Ostatnio edytowany przez Dagmara45 (2019-06-14 19:40:54)

Krejzolka82 napisał/a:

Dagmaro45, czy Ty zajmujesz się zawodowo organizowaniem takich spotkań?

Nie, to jest pomysł prywatny. Nie jest nawet organizowany to tylko miejsce poznanie dla chętnych. Choć prywatnie kiedyś robiłam takie spotkania na, których tylko ja wszystkich znałam, a oni się nie znali. Bardzo fajnie to wychodziło. Kiedyś zajmowałam się imprezami, ale to na zasadach takich jakie są obecnie. Koncerty, występy konferencje. Nic nietypowego.

Krejzolka82, wierzysz że jakoś firma robiłaby to zawodowo. Po co? Żeby ludzie się spotkali i poszli sobie? Co ona by z tego miała? Ja mam satysfakcję, że może ktoś się polubi, zakocha zerwie z samotnością. Może będzie szczęśliwy. Może ktoś o tym napisze do mnie, że te spotkania mu pomogły kogoś znaleźć. Ja nie jestem zawistna, ani zazdrosna o cudze szczęście. ja nie organizuję tych spotkań dla siebie. Ludzie tak są zapatrzeni w swoje potrzeby, że trudno im zrozumieć, że ktoś coś robi nie dla zysku i nie dla siebie. Kiedyś się mówiło z potrzeby serca. Dziś lepiej brzmią słowa, robię lubię.

Uwaga prawidłowa data to 6 lipca (już zmienione przepraszam)

33

Dagmaro,
Napisz jak wyglądają takie spotkania, na których bywasz ...

34

W serwisie netkobiety nie wolne o tym pisać jak ktoś ma jakieś pytanie to tylko na email.

35

Dagmara45 napisał/a:

W serwisie netkobiety nie wolne o tym pisać jak ktoś ma jakieś pytanie to tylko na email.

A dlaczego nie wolno o tym pisać na forum?

P.S. Do wcześniejszego posta odniosę się później.

36

Zobacz w sąsiednim temacie. Mogę tylko powtórzyć za moderatorką, że regulamin netkobiet tego zabrania inaczej zostanę zbanowana, dlatego obiecałam, że już tego robić nie będę.

37

Dagmaro, jak najbardziej możesz opisać jak wygląda takie spotkanie, choć zrobiłaś to również w innym swoim wątku.
Chodziło mi o to, że niezgodne z regulaminem naszego forum jest propagowanie innych serwisów - a to właśnie robiłaś podając w wielu swoich postach jego nazwę, lub tłumacząc forumowiczom, że mogą go znaleźć wpisując jego nazwę z rozszerzeniem 'pl'.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

38

Myślę, że to co piszesz to nieprawda. Nie wierzę Ci. Chyba mam do tego prawo? Czy to jest też zabronione?

Posty [ 1 do 38 z 55 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Spotkanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018