Przykra sytuacja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Przykra sytuacja

Witam ja 39 lat on 42. Jesteśmy że sobą 2 lata roznie bywało przez ten czas. Chociaż przez ost rok cudownie. Ja kupiłam mieszkanie przyjeżdżał do mnie na weekendy bo w tyg w delegacji był, pracuje w bruku. Ogólnie biedny bez auta prawa jazdy, mieszka rodziców żyje od wyplaty do wypłaty, ale nie wazne było super dbał o mnie jak przyjeżdżał było wesoło miło. W sobotę mówi do mnie ,, wypijemy sobie coś jakiegos drinka,, ja mówię,, ok możemy,, to się zdarza w jakąś sobotę 2 razy w mcu. No ok więc kupił 3/4 ja dużo nie piłam w każdym razie wiedziałam co się dzieje. Jak flaszka się skończyła mówi do mnie daj 20 zl pójdę po jeszcze jedna, dałam mu 20 zl bo on nie miał, miał tylko na bilet powrotny mam pociąg. Dając mu miałam w portfelu 100 zl, dwa razy po 50. Nad ranem otwieram portfel potrze mam tylko 50 więc zajrzałam w jego portfel miał 15 zl zajrzałam do jego kurtki i...było 50 zl. Jeszcze spał obudziłam go  zrobiłam wojnę, że mi zapieprzyl kasę...jak mógł zrobić coś takiego komuś kogo się kocha, komuś bliskiemu. Powiedział że on nie pamięta że jak to zrobił to alkohol że nigdy nic nie ukradł że on nie wie. Ryczał aż się trząsł...błagał o wybaczenie szansę i że nie pamięta. Wywaliłam go. Co myślicie o tej sprawie?Można wypić i nie pamiętać? Przecież portfel miałam w torebce ja myślę że on pamięta A kto wie czy wcześniej tego nie robił. Wczoraj cały dzień ryczalam czuje złość nienawiść i żal A zwłaszcza niedowierzanie

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez balin (2019-05-13 12:05:23)

Odp: Przykra sytuacja

Normalna sprawa, z ludźmi nadużywającymi alkoholu.

3

zalamana39 napisał/a:

Witam ja 39 lat on 42. Jesteśmy że sobą 2 lata roznie bywało przez ten czas. Chociaż przez ost rok cudownie. Ja kupiłam mieszkanie przyjeżdżał do mnie na weekendy bo w tyg w delegacji był, pracuje w bruku. Ogólnie biedny bez auta prawa jazdy, mieszka rodziców żyje od wyplaty do wypłaty, ale nie wazne było super dbał o mnie jak przyjeżdżał było wesoło miło. W sobotę mówi do mnie ,, wypijemy sobie coś jakiegos drinka,, ja mówię,, ok możemy,, to się zdarza w jakąś sobotę 2 razy w mcu. No ok więc kupił 3/4 ja dużo nie piłam w każdym razie wiedziałam co się dzieje. Jak flaszka się skończyła mówi do mnie daj 20 zl pójdę po jeszcze jedna, dałam mu 20 zl bo on nie miał, miał tylko na bilet powrotny mam pociąg. Dając mu miałam w portfelu 100 zl, dwa razy po 50. Nad ranem otwieram portfel potrze mam tylko 50 więc zajrzałam w jego portfel miał 15 zl zajrzałam do jego kurtki i...było 50 zl. Jeszcze spał obudziłam go  zrobiłam wojnę, że mi zapieprzyl kasę...jak mógł zrobić coś takiego komuś kogo się kocha, komuś bliskiemu. Powiedział że on nie pamięta że jak to zrobił to alkohol że nigdy nic nie ukradł że on nie wie. Ryczał aż się trząsł...błagał o wybaczenie szansę i że nie pamięta. Wywaliłam go. Co myślicie o tej sprawie?Można wypić i nie pamiętać? Przecież portfel miałam w torebce ja myślę że on pamięta A kto wie czy wcześniej tego nie robił. Wczoraj cały dzień ryczalam czuje złość nienawiść i żal A zwłaszcza niedowierzanie

W to, że nie pamięta co robił mogłabym uwierzyć,w końcu sporo wypił.
Bardziej natomiast niepokoiłby mnie fakt,że po pierwsze sporo pije(3/4 l było mało?) po drugie że jest niezaradny,co może wiązać się z faktem że pije. Dorosły facet,pracujący i żyjący od wypłaty do wypłaty? w dodatku z rodzicami. Mało piszesz,ma długi? dzieci? alimenty?jeżeli nie,to oznacza że jest mało zaradny. Na dłuższą metę to każdą kobietę zmęczy...

4 Ostatnio edytowany przez zalamana39 (2019-05-13 13:10:19)

Ma dwoje dzieci jedno 17 lat z którym nie ma kontaktu , drugi syn 15 lat którego wychowują dziadkowie jego rodzice u których mieszka. Placi alimenty na pierwsze. Właśnie też zauwazylam ze musi wypić  do oporu. Ale dlaczego akurat mi pieniądze musiał ukraść...

5

Przeczytaj ten wątek https://www.netkobiety.pl/t112819.html , była też tutaj niedawno historia kobiety bardzo podobna do Twojej, tyle, że tamten pan, także nisko uposażony, mieszkający z córką u rodziców bardzo chciał wprowadzić się do niej i także na niej żerował, tyle, że nie kradł. Obawiam się, że trafiłaś podobnie, czyli jak kulą w płot.
Facet lubi wypić (na Twój koszt), ja także nie wierzę, że nie pamięta tego co zrobił. Zaliczył pierwszą wpadkę i myślę, że im dłużej z nim będziesz, będą wychodziły kolejne kwiatki.

6

Tzn jak przyjechał na weekend do mnie dał mi 100 na zakupy. Ale z tej 100 paliwo aby jechać po niego na pkp i później odwieźć razem ok 50 km wódka 30 zl do tego jedzenie itp. Ale ukradł później jak pisałam 50 , zastanawia mnie czy wcześniej też to robił. Dziś pisał że blaga o wybaczenie, że beze mnie się stoczy. A co ja mam być z nim i co nianczyc aby się nie stoczył...manipulant też dobry, myślę o tym cały czas co zrobił i czy faktycznie nie pamięta.

7

Nie wybaczaj. Ty kupilas mieszkanie a on co? Jajco i jeszcze cie okradl. Nie wybaczylabym tylko wypieprzyla  domu. Jak ktos sie nie potrafi ogarnac to jego problem. Przepraszam, ze tak napisze, nie chce ranic jeszcze bardziej twoich uczuc, ale co za LACH - "napijemy sie dzis , daj kase" ?? WTF
U mnie wy...lalby na MARSA.

8

Facet ma 42 lata. Dorobił się garba i odcisków na rękach. Nie stać go nawet na flaszkę. I to mieszkając z rodzicami. Nikt mi nie powie że "robiąc w bruku" cały czas w delegacji, zarabia poniżej najniższej krajowej. To co on robi z pieniędzmi?
Wybacz, ale musisz być straszną desperatką. Nie mówię że należy szukać tylko bogatych mężczyzn, ale jakieś minimum chyba obowiązuje. Normalny mężczyzna może mieć czasem kłopoty finansowe, ale flaszka za 30 złotych? Kraść 50 złotych? Sorry, ale po jaką cholerę ci taki patałach? Naprawdę dobrze się czujesz opiekując się ta ofiarą losu?

9

Prawda jest taka że, facet jest alkoholikiem i złodziejem. Do tego pewnie Cię okłamuje co do życia od pierwszego do pierwszego, nie ma kasy bo pewnie większość przepija. U Ciebie zwąchał że, masz pieniądze i łatwo Cię wykorzystać dlatego był milutki i wesolutki ale prawdziwa natura wzięła górę i Cię okradł. Owszem po pijaku robi się dziwne rzeczy, można coś zapomnieć ale wyjęcie komuś pieniędzy z portfele i schowanie ich do kurtki wygląda mi na świadome działanie.  Osobiście   po takiej akcji zerwałabym z nim wszelkie kontakty i nie zwracała uwagi na jego przeprosiny i błagania. Teraz po pijaku ukradł Ci 50 zł, nie wiadomo co zrobi następnym razem. Może Cię okraść na większą sumę albo wynieść i spieniężyć wartościowe przedmioty z Twojego domu, z takimi ludźmi jak On nigdy nic nie wiadomo. W ostateczności może na dobre zagnieździć się w Twoim życiu i będziesz męczyć z pijakiem. Odpuść sobie.

10 Ostatnio edytowany przez zalamana39 (2019-05-14 13:31:06)

Odpuściłem, jest mi nadal przykro i nie chce mi się wierzyć. Pewnie i tak zrobi że mnie najgorsza przed swoją rodziną. Już myślałam aby pogadać z jego matka i powiedzieć prawdę Ale nie wiem czy to ma sens. Pisał dziś do mnie że dzwonię z nr zastrz do jego kolego itp co wcale jest nieprawdą. Czuje coś ze będzie mnie atakował jak już się przekona że nie może mnie urobic.

Złodziej, pijak i nieudacznik. Chcesz być z kimś takim?
Serio? Uciekaj póki czas.

12

Pytanie czemu Cię ruszylo dopiero po tych 50zl.

Podobasz mi się.

13

Burzowy napisał/a:

Pytanie czemu Cię ruszylo dopiero po tych 50zl.

Wcześniej go nie przyłapałam na zlodziejstwie

14

Wczoraj mi napisał, że go oszukiwalam bo mowilam że nie mam fb A miałam owszem nie powiedzialam mu Ale to nie powód do tego żeby robić taka aferę. Natomiast on powiedział że te 50 zl wypadło mi z portfela i on je podniósł i wsadził sobie do kurtki...ja wiem że nic mi nie wypadło A jeśli nawet to mógł oddać A nie schować do kurtki i za wszystko mnie obwinia

15

zalamana39 napisał/a:

Wczoraj mi napisał, że go oszukiwalam bo mowilam że nie mam fb A miałam owszem nie powiedzialam mu Ale to nie powód do tego żeby robić taka aferę. Natomiast on powiedział że te 50 zl wypadło mi z portfela i on je podniósł i wsadził sobie do kurtki...ja wiem że nic mi nie wypadło A jeśli nawet to mógł oddać A nie schować do kurtki i za wszystko mnie obwinia

Uśmiałam się. Serio, jego argument na kradzież to fakt że, nie powiedziałaś o FB ? Normalnie facet jest złodziejem i oszustem, który swoje grzeszki przerzuca na innych z serii tych delikwentów, którzy zawsze są niewinni. Złapałaś złodzieja za  rękę, a on twierdzi że, to nie jego ręka.
Zobacz, najpierw mówił, że nic nie pamięta i nie wie skąd się wzięły Twoje pieniądze w jego kieszeni, a teraz go olśniło - leżały na podłodze. big_smile
Daj sobie z nim spokój, nie wart jest Twoich nerw ani uczuć.

16

Jedyne rozsądne rozwiązanie to zablokować mu wszelkie kanały komunikacji, a jak zacznie cię prześladować to poprosić o pomoc policję. Nie wolno dawać takim menelom pożywki, bo ich agresja wtedy eskaluje. Będzie dalej snuł swoje krzywe wizje i każde słowo które wywoła twoją reakcję powtórzy po wielokroć myśląc że daje mu to przewagę.

17

Można wypić i nie pamiętać ale po co być z kimś kto się doprowadza do takiego stanu?

18

Daj sobie spokój z takim facetem nie dosyć że jest nałogowym pijakiem który w dodatku pije za twoje pieniądze to jeszcze jest złodziejem Nie chce mi się wierzyć że zrobił to bo był pijany Uważaj na niego

19 Ostatnio edytowany przez CatLady (2019-05-19 13:50:16)

zalamana39 napisał/a:

Ma dwoje dzieci jedno 17 lat z którym nie ma kontaktu , drugi syn 15 lat którego wychowują dziadkowie jego rodzice u których mieszka. Placi alimenty na pierwsze. Właśnie też zauwazylam ze musi wypić  do oporu. Ale dlaczego akurat mi pieniądze musiał ukraść...

A jakby komuś innemu ukradł o by Ciebie o to głowa nie bolała? <facepalm> yikes

ideał faceta - nie utrzymuje z dziećmi kontaktu, dziadkowie wychowują, pije (w dodatku na tzw. krzywy ryj), kradnie... no książę ze bajki tongue

nie ma normalnych facetów dookoła?

20

Nie jest żadnym złodziejem, u osób zamroczonych tak bywa, że nie wiedzą co i gdzie położą. Jest za to alkoholikiem, nie radzi sobie z życiem i nie rokuje. Teraz pije mało podczas spotkań, bo to jest wersja promocyjna. wink

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018