Nie chcę mieć dzieci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie chcę mieć dzieci

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Patryk1991 (2019-05-09 22:23:52)

Temat: Nie chcę mieć dzieci

do usunięcia

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-05-09 21:52:48)

Odp: Nie chcę mieć dzieci

witaj:) nie wiem czego mogłaby dotyczyć opinia osób postronnych:)? każda osoba lub para może odrębnie zdecydować czy chce mieć dzieci, niektórzy mogą to komentować w różny sposób, ale nie znam prawa które nakazywałoby coś w tej kwestii

Patryk1991 napisał/a:

jednak według mnie i mojej narzeczonej dyskwalifikuję ją do wychowania dziecka. Krótko mówiąc, ta choroba naraża moją narzeczoną na urazy i to samo może spotkać dziecko pod opieką mojej narzeczonej

jeśli dziewczyna byłaby narażona na konsekwencje zdrowotne, wtedy byłby to dla mnie 100% argument żeby nie mieć dzieci

Patryk1991 napisał/a:

Może wyda wam się śmieszna, ale patrzę na to co się dzieje na świecie, nie tylko w Polsce. Tragedia po prostu. Ludzie stają się coraz gorsi w stosunku do siebie. Nie chciałbym sprowadzać na ten świat małej niewinnej istotki. Na świat pełen chorób, cierpienia i okrucieństwa

nie uważam tak:)ale tu też każdy ma swój pogląd:)

"Poznacie ich po ich owocach":D

3

Ja troche nie rozumiem sensu tego wątku. Rozumiem, ze zadne z Was dzieci nie chce? To ich nie miejcie. Tu nie ma miejsca na dyskusję, to Wasze decyzje i Wasze zycie.
Innym pozostaje to tylko i wyłącznie przyjąć do zrozumienia i zaakceptować.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

4 Ostatnio edytowany przez Patryk1991 (2019-05-09 22:02:24)

Wiem, że to jest indywidualna sprawa każdej pary, raczej myślałem, że znajdę jakąś osobę, która np. nie zdecydowała się na dziecko ze względu na jakąś chorobę itp.

nie uważam tak:)ale tu też każdy ma swój pogląd:)

Może trochę przesadziłem, nie jest tak źle na razie na tym świecie, jednak najbardziej obawiam się, że moje dziecko mogłoby być chore, cierpieć. Ja w dzieciństwie przez swoją chorobę też cierpiałem jeśli można tak to nazwać. Czasem nawet płakałem jako już dorosła osoba, ponieważ już nie miałem siły. Jednak lubię swoje życie u boku narzeczonej. Radzę sobie z chorobą, mam lekarstwa, które mi bardzo pomagają. Po prostu nie chciałbym, jak już wspomniałem, żeby moje dziecko przechodziło przez to co ja.

Ja troche nie rozumiem sensu tego wątku. Rozumiem, ze zadne z Was dzieci nie chce? To ich nie miejcie. Tu nie ma miejsca na dyskusję, to Wasze decyzje i Wasze zycie.
Innym pozostaje to tylko i wyłącznie przyjąć do zrozumienia i zaakceptować.

Wiem, że to nasza decyzja, już wyżej wspomniałem, może po prostu znajdzie się ktoś w podobnej sytuacji i poznam jego zdanie na ten temat. Dotyczący nie mnie, tylko ogólnie tego zagadnienia.

5

Zbyt ogolnie napisales - rozumiem, ze nie chcesz podawac szczegolow, ale w ten sposób nie da się tego sensownie skomentować.

6

Być może faktycznie to tylko sprawa czysto osobista pomiędzy mną, a narzeczoną. Cóż, można zamknąć wink

7

O tym, czy wątek można zamknąć decyduje moderacja Autorze.
Dodatkowo złamałes bardzo poważnie zasady naszego regulaminu, które min. jasno określają, że nie wolno jest usuwać swoich pierwszych postów w zakładanych przez siebie wątkach - za co otrzymujesz I ostrzeżenie.
IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie chcę mieć dzieci

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018