PRZEZNACZENIE? Tesknota?co robic zeby rozkochac w sobie TEGO faceta ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » PRZEZNACZENIE? Tesknota?co robic zeby rozkochac w sobie TEGO faceta ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: PRZEZNACZENIE? Tesknota?co robic zeby rozkochac w sobie TEGO faceta ?

Ehhhhh
Zanudze uwaga.

Znakomosc trwa od podstawowki. Ok 15 lat. Zobaczylam go jako mala dziewczynka. Szybsze bicie serca, szok. Chociaz bylam dziecka chyba trafila mnie strzala amora, zauroczenie zmoksowane z fascynacja. Obserwowalam go, na kazdej dyskotece otoczony wianuszkiem dziewczyn. Mijaly lata, staralam sie zwrocic jego uwage na mnie. Chociaz bylam taka chlopczyca. Wlosy w kucyk bojowki adidasy. Bez makijazu. Liceum? Ja ubralam sukienke, pofarbowalam wlosy zaczelam o siebie dbac. On byl juz w zwiazku z moja kolezanka dlatego ja nadal obserwowalam mijaly lata 2... moja kolezanka wymyslila test na jego wiernosc. To facet który lubi, lubi kobiety ich otoczenie. Kazala mi na pewnej 18 imprezie usmiechac sie do niego, pyscic oczko. Wiec ja.... robilam tak zupelnie nie zauwazylam jego zaonteresowania tak jak przypuszczalam. Po tym pod koniec imprezy ubieralam sie do domu, on przyszedl do szatni bez slowa zacza mnie calowac. Przytwierdzil do sciany, podniosl do gory, objelam go nogami. Wow wrescie mnie zauwazyl ! Prowokoacja udala sie. Wtedy zacza sie ze mna kkntaktowac mimo ze byl z moja kolezanka. Ja... od zawsze czulam cos do niego wiec. Nie zdemaskowalam go przed kolezanka, nie powiedzialam o sytuacji w szatni. Nie chcialam zeby mial problemy, zeby z mojej winy sie rozstali. Ale... on chcial sie spotkac. Spotkalam sumienie mi kazalo przyznac sie do tego wiec opowiedziala mu o tym planie. Wszystko szczerze, ze to byla prowokacja i ja to zrobilam na zyczenie jego dziewczyny. Zdziwil sie bez slowa znowu mnie calowal. Mialam wyrzuty sumienia. On chcial spedzac ze mna czas. W UKRYCIU. ZEBY nie miec wyzutow sumienia przed spoleczenstwem, kolezankami ze jak to z facetem. I stalo sie nic porozumienia seks seks seks namietnosc. Rozumieniesie bez slow. W seksie niebo, rozmowy podczas seksu, czulam sie jak boginia znim. Chociaz mam niska samoocene seks z nim to byla bajka... namietny emocjonalny, czulam sie niesamowicie spelniona kobieta. I tak trwalo to latami jednak on przyzwyczail sie do tajnych spotkan i seksu. Klotnia... powoedzial ze powiedzial dla matki o znajomosci ze mna po czym stwierdzila ze jie lubi mnie i jie zyczy sobie mnie w rodzinie. Smutek zal. Powiedzialam zeby spadal do mamuśki. I tak rok pozniej znowu spotkanie znowu seks, kiedy mial klopott i chcial pogadac prawie wyplakiwal sie na moim ramieniu. Bylam opoka. Seks zabawka, przyjaciolka. A on zawsze twierdzil ze mi ufa ze jestem bliska mu, ze czuje sie ze mna swietnie wspaniale. Ja skonczylam to. Wyprowadzilam sie do innego miasta, skasowalam jego numer. Chcialam milosci zwiazku. a mialam wrazenie ze sie mnie wstydzi ... znajomosci ze mna. Ze zauwaza wszystkie tylko jie mnie. Po mies od wyjazdu poronilam. Zaslablam objdzilam sie w szpitalu. Okazalo sie ze to jego dziecko. Nic mu o tym nie powiedzialam. Po co ? Wyszlam za maz. Maz mnie molestował psychicznie przez lata...zostawilam go. A on przez ten czas zostal mlodym ojcem z upierdliwa baba ktora robi mu klotnie o wszystko. Po latach zobaczyl mnie na.placu zabaw z moim synem.ktorego mam z bylym mezem. Jeb znowu sms spotkania seks. Chemia niesamowita... teraz on sam stwierdzil ze nie ma.co sie klocic bardzo trudnu charakter ma jego byla dziewczyba. A ja w zwiazku i znowu... to SAMO. TYLKO padly slowa a ze przy mnie dobrze mu jest, ze ufa mi bezgranicznie, ze ma.sentument ze nie potrafi zapomniec. Ze zawsze cos stoi nam na drodze. Ze jak sie jego dziewczyna dowie ze on ze mna zabroni mu kontaktow z synem... i znowu podkresla to ze ktos na drodze nam.stoi. mam dosyć... uswiadomilam sobie ze kocham go latamim ze jie potrafie zapomniec. Czemu mam kompleks nizszosci. Wydaje mi sie ze widzi wszystkie procz mnie...???? a tak naprawde nie widzi mnie jako partnerki.... tesknie za nim. Co zrobic ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: PRZEZNACZENIE? Tesknota?co robic zeby rozkochac w sobie TEGO faceta ?

Co Ci da że TEN facet się w Tobie rozkocha ? Związek dla niego niewiele znaczy skoro i tak posuwa wszystko co się rusza i nie ucieka na drzewo. Czemu on miałby chcieć być z Tobą w związku ? Co by mu to dało ? Pocieszysz go kiedy on zechce uprawiasz z nim sex kiedy on zechce pewnie nawet go nakarmisz jak będzie głodny. Związek z Tobą to dla niego tylko same dodatkowe wyrzeczenia bo wszystko co dobre ma bez zobowiązań. Do tego poznałaś go w momencie gdy był otoczony wianuszkiem kobiet myślisz że to się zmieniło? Myślisz że jesteś jedyna? Jak z Tobą wejdzie w związek to co z pozostałymi ?

No jest mu z Tobą dobrze a czemu by miało nie być ? Darmowe bzykanko bez zobowiązań do tego bez zbędnych pretensji i dyskretnie . Nawet nie musi się wysilać bo każdą nawet najgłupszą wymówkę że coś niby stoi między wami przyjmujesz bez zastrzeżeń.

To co bym radził to się obudzić i przestać żyć złudzeniami . Ja wiem że takie marzenie że on tam gdzieś jest i może tęskni tak jak Ty urozmaica szarą rzeczywistość ale sprawia że nie dbasz o nią i potem wchodzisz w relacje z facetem co Cie molestuje psychicznie .

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » PRZEZNACZENIE? Tesknota?co robic zeby rozkochac w sobie TEGO faceta ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018