czy to jest zdrada ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » czy to jest zdrada ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: czy to jest zdrada ?

Witam , musze się tutaj wygadac bo zwariuje , ostatnio przeczytałam dość pokazną korespondencje męża do jakieś kobiety....

cytuje kilka

" słoneczko , kochanie , kotuś "

" to jest silniejsze ode mnie to pisanie z Tobą nasze rozmowy "

" wiesz że bym cię wycałował wszedzie ale wiesz że w pracy musimy się hamować , "

To jest męzatka chyba też bo pisał do niej że jest zazdrosny o meza , pytał czy ona sypia z mężem , żalił się do niej na mnie , że rzadko mam ochote na sex że to jest standard itd ,

smsy do niej na dobranoc pozną porą , rano na dzień dobry z dużą ilością buziaków , zachwyca się nią jak ona to niby pięknie zawsze wygląda ,

kupuje jej kwiaty czekoladki ostatnio mu wysłała smsa z podziekowaniami za piękne kwiaty :(

jestem załamana , mamy dwoje dzieci,. aż się boje zaczynać rozmowy z nim o TYM , on chyba mysli że ja nie wiem...

może to tylko koleżanka ? sama nie wiem co mam myśleć:(

nie wiem jak to rozegrać boje się że jak się go zapytam wyprze się...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy to jest zdrada ?
jola243 napisał/a:

Witam , musze się tutaj wygadac bo zwariuje , ostatnio przeczytałam dość pokazną korespondencje męża do jakieś kobiety....

cytuje kilka

" wiesz że bym cię wycałował wszedzie ale wiesz że w pracy musimy się hamować , "

To jest męzatka chyba też bo pisał do niej że jest zazdrosny o meza , pytał czy ona sypia z mężem , żalił się do niej na mnie , że rzadko mam ochote na sex że to jest standard itd ,

smsy do niej na dobranoc pozną porą , rano na dzień dobry z dużą ilością buziaków , zachwyca się nią jak ona to niby pięknie zawsze wygląda ,

kupuje jej kwiaty czekoladki ostatnio mu wysłała smsa z podziekowaniami za piękne kwiaty sad

jestem załamana , mamy dwoje dzieci,. aż się boje zaczynać rozmowy z nim o TYM , on chyba mysli że ja nie wiem...

Raczej to nie jest „tylko” koleżanka.
No i co z tego, że mąż się wyprze? Masz dowody czarno na białym na to, że Cię zdradza conajmniej emocjonalnie.

Pytanie, co chcesz z tym zrobić.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

Myślisz że nie byli już w hotelu? nie bądź naiwna smile "wiesz że bym cię wycałował wszedzie ale wiesz że w pracy musimy się hamować"

4

Cyngli napisał/a:
jola243 napisał/a:

cytuje kilka

kupuje jej kwiaty czekoladki ostatnio mu wysłała smsa z podziekowaniami za piękne kwiaty sad

Raczej to nie jest „tylko” koleżanka.
No i co z tego, że mąż się wyprze? Masz dowody czarno na białym na to, że Cię zdradza conajmniej emocjonalnie.

Pytanie, co chcesz z tym zrobić.

nie wiem , nie mam pojęcia , serce mi pękło , takie czułe smsy do niej, ja go kocham... ale musze się ogaranąć i pogadac z nim , choc to ne bedzie łatwa rozmowa

5

Nie będzie żadnej rozmowy. Tak jak jest jest mu dobrze. Wciśnie ci jakieś kity i tyle.

6

Zanim zaczniesz rozmowę zabezpiecz materiał dowodowy.

7

Zapisz sobie te jego rozmowy, prześlij na telefon, porób screeny, cokolwiek. Jak na mój gust, ta relacja poszła już dużo dalej. Emocjonalna zdrada jest chyba jeszcze gorsza od fizycznej. Ja bym tego nie przełknęła.

less is more

8

Dziewczyny mają rację, pozapisuj sobie te ich rozmowy gdzieś. Jak tego nie zrobisz to pewnie będzie próbował zrobić z Ciebie idiotkę i wszystkiego się wyprze.
Moim zdaniem zdrada i to podwójna, bo emocjonalna też.

9

jola243 napisał/a:

Myślę, że już wiesz o co chodzi, tylko trudno Ci w to uwierzyć. Jednak na tym etapie odradzam rozmowę, bo z pewnością wyprze się wszystkiego, zbagatelizuje, powie Ci, że to tylko takie żarty itd. Gdyby była to wolna kobieta, to być może już by się zwinął. Na Twoim miejscu, nic bym tym czasem nie mówiła, tylko postarała się o bardziej konkretne dowody, bo w przeciwnym razie zostaniesz z tym co wiesz, mnóstwem domysłów i cierpieniem, a on będzie się bardziej krył i nadal kontynuował swój romans.
Możesz ewentualnie przyznać, czego się dowiedziałaś i poprosić, żeby wyprowadził się z domu, bo sprawa jest raczej oczywista.

10 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2019-05-01 13:24:04)

jola243 napisał/a:

O co chcesz pytać, skoro już przeczytałaś korespondencję partnera?
Pytanie na forum czy coś jest zdradą, zmień na pytanie siebie czy dana sytuacja, odpowiada Tobie by kontynuować związek. To że nie stawiasz sprawy jako fakt dokonany, świadczy, że nie jesteś do końca pewna. Skoro chcesz zadawać pytania. Być może istotne jest również to czy druga osoba, będzie chciała kontynuować związek z osobą, która czyta cudzą, prywatną korespondencję. Rozważ czego oczekujesz, będzie Ci łatwiej podjąć decyzję.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » czy to jest zdrada ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018