mój facet ma dzieciaka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » mój facet ma dzieciaka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: mój facet ma dzieciaka

Taką oto nowinę dziś usłyszałam :-)
Koleżanka spytała mnie czy wiem dlaczego mój face rozstał się z żoną a ja "no cóż  nie układałoim się"  a ona " a powiedział Ci, że ma dzieciaka" No nie powiedział.
Jestem z nim 5 lat, dzieciak urodził się wcześniej to tak siedzę i myślę, że mógł się pochwalić ojcostwem to przecież to było przed naszym związkiem a może nie bo w związku jesteśmy 5 a znaliśmy się wcześniej to chyba robił na boki, nawet na dwa.
Z żoną mu się nie układało, wyprowadziła się, taki biedny był.. Oj głupia ja.
Siedzę i mam pustkę w środku.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: mój facet ma dzieciaka

No to siedź dalej z ta pustka w środku i czekaj na lepsze czasy. Super faceta sobie znalazłaś.

3

b2b napisał/a:

Taką oto nowinę dziś usłyszałam :-)
Koleżanka spytała mnie czy wiem dlaczego mój face rozstał się z żoną a ja "no cóż  nie układałoim się"  a ona " a powiedział Ci, że ma dzieciaka" No nie powiedział.
Jestem z nim 5 lat, dzieciak urodził się wcześniej to tak siedzę i myślę, że mógł się pochwalić ojcostwem to przecież to było przed naszym związkiem a może nie bo w związku jesteśmy 5 a znaliśmy się wcześniej to chyba robił na boki, nawet na dwa.
Z żoną mu się nie układało, wyprowadziła się, taki biedny był.. Oj głupia ja.
Siedzę i mam pustkę w środku.

Powinnaś szczerze porozmawiać z partnerem, o tym dlaczego zataił przed Tobą tak istotną sprawę. Sama musisz się zmierzyć ze swoimi uczuciami i emocjami oraz odpowiedzieć sobie na pytanie czy jesteś w stanie wybaczyć takie kłamstwo. Każdy z nas ma przecież jakąś przeszłość .......

4

Ja bym nie rozmawiała o tym, dlaczego przez 5 lat zatajał przed nią fakt posiadania dziecka.
Rozmawiałabym o tym, w jaki sposób on z tym dzieckiem utrzymywał kontakt, że Autorka się nie zorientowała. No chyba, że nie utrzymywał, co samo o nim pięknie świadczy.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

Powiedziała że na oficjalną skrzynkę firmową przyszedł mail od tej kobiety, czytało go kulka osób a później został usunięty z serwera. Pisała tam że fajnie że przychodzi na sex  o dziecku, że jest mu potrzebny ojciec a nie tylko kasa. Zastanawiam się na ile jej można wierzyć bo w to że się przyzna jakoś nie chce mi się wierzyć. 
Przecież jak kłamał tyle lat to na takie „bo mi ktoś powiedział” nie powie od razu kochanie tak mam dzieciaka, wybacz mi że jestem i byłem taki sku....., że Ciebie okłamałem, dziecko zostawiłem i matkę dziecka.
Nie wiem jak to sprawdzić, do konta nie mam dostępu bo ma swoje, laptop zgodnie z Rodo a telefon ma rozpoznawanie twarzy.

6

b2b napisał/a:

Powiedziała że na oficjalną skrzynkę firmową przyszedł mail od tej kobiety, czytało go kulka osób a później został usunięty z serwera. Pisała tam że fajnie że przychodzi na sex  o dziecku, że jest mu potrzebny ojciec a nie tylko kasa. Zastanawiam się na ile jej można wierzyć bo w to że się przyzna jakoś nie chce mi się wierzyć. 
Przecież jak kłamał tyle lat to na takie „bo mi ktoś powiedział” nie powie od razu kochanie tak mam dzieciaka, wybacz mi że jestem i byłem taki sku....., że Ciebie okłamałem, dziecko zostawiłem i matkę dziecka.
Nie wiem jak to sprawdzić, do konta nie mam dostępu bo ma swoje, laptop zgodnie z Rodo a telefon ma rozpoznawanie twarzy.

Z tego wynika, że nie tylko przez 5 lat ukrywał fakt posiadania dziecka, ale też, że nie jest wzorem ojca. Dziecko, to jedna tajemnica, a nie przeszkadza Ci informacja, że "przychodzi na seks" do byłej, lub ciągle aktualnej żony?

7

To on się w ogóle tym dzieckiem nie interesował i nie utrzymywał kontaktu? Rozwód rozwodem, zdarza się, ale to jego dziecko przecież... Słabo to o nim świadczy jako o człowieku.

8

To sobie porozmawialiśmy.Twierdzi, że to bzdura, jak spytałam wprost czy miał w tamtym czasie kochankę to wydusil z siebie że tak i żona go wyczaiła. Zaczęły przychodzić dziwne maile i ktoś za nim jeździł. Zezłościł się na mnie że jak mogłam pomyśleć że zostawił by własne dziecko.
Nie podobało mi się jedno, że naskoczyli na mnie. Tak jakby miał coś do ukrycia.
Stare sprawy. Kosztowały mnie dużo nerwów.
Chyba mój związek jednak będzie się kończył.
Smutne a może i nie?
Muszę zaopiekować się Mamą jest już w pięknym wieku, trzeba przeprowadzić się do niej ma duży dom, co prawda trochę zapuszczony, trzeba włożyć dużo pracy i troszkę pieniędzy. Powiedział mi, że On w takich warunkach mieszkać nie będzie i z mamą miesiąc nie wytrzyma, mówię mu że my na górze ona na dole, zapanowała cisza. Pytam dlaczego nie lubisz tego domu, bo Mamę to akurat wiem dlaczego. A on do mnie wiesz co ja lubię i już się więcej nie odezwał,
Komfort lubi i wygodę.
Mama wiedząc, że nie będzie chciał przyjść wymyśliła, że pójdzie do domu starców.
Może to głupie i będę żałowała bo go kocham ale Matkę mam tylko jedną i ona ma tylko mnie. Do końca życia miałabym wyrzuty sumienia ze ją zostawiłam.
Nie chciałabym aby mnie syn na starość oddał do domu starców.
A może to on ma rację, że ważni jesteśmy my a nie reszta?

9

b2b napisał/a:

To sobie porozmawialiśmy.Twierdzi, że to bzdura, jak spytałam wprost czy miał w tamtym czasie kochankę to wydusil z siebie że tak i żona go wyczaiła. Zaczęły przychodzić dziwne maile i ktoś za nim jeździł. Zezłościł się na mnie że jak mogłam pomyśleć że zostawił by własne dziecko.
Nie podobało mi się jedno, że naskoczyli na mnie. Tak jakby miał coś do ukrycia.
Stare sprawy. Kosztowały mnie dużo nerwów.
Chyba mój związek jednak będzie się kończył.
Smutne a może i nie?
Muszę zaopiekować się Mamą jest już w pięknym wieku, trzeba przeprowadzić się do niej ma duży dom, co prawda trochę zapuszczony, trzeba włożyć dużo pracy i troszkę pieniędzy. Powiedział mi, że On w takich warunkach mieszkać nie będzie i z mamą miesiąc nie wytrzyma, mówię mu że my na górze ona na dole, zapanowała cisza. Pytam dlaczego nie lubisz tego domu, bo Mamę to akurat wiem dlaczego. A on do mnie wiesz co ja lubię i już się więcej nie odezwał,
Komfort lubi i wygodę.
Mama wiedząc, że nie będzie chciał przyjść wymyśliła, że pójdzie do domu starców.
Może to głupie i będę żałowała bo go kocham ale Matkę mam tylko jedną i ona ma tylko mnie. Do końca życia miałabym wyrzuty sumienia ze ją zostawiłam.
Nie chciałabym aby mnie syn na starość oddał do domu starców.
A może to on ma rację, że ważni jesteśmy my a nie reszta?

Myslę że nie masz czego żałować. Przez 5 lat nie powiedzieć o dziecku? To się w głowie nie mieści... Facet ewidentnie gra na wszystkie fronty a Ty się zastanawiasz.Myślisz że za jakiś czas nie zdradziłby Cię? Głowa do góry,znajdziesz lepszego.

10

Dziękuję za słowa otuchy Diana 45, jeżeli nie będzie ze mną to nie będzie po kim płakać. Będzie to oznaczało że jest skończoną kanalią.
Patrzę na niego z uwagą i zastanawiam się jaki On naprawdę jest, co siedzi w człowieku którego kocham.
Nigdy nie byłam sama. Boję się jak sobie poradzę z 93 łatką i 12 latkiem w dużym starym domu.

11

Wnoszę że Twoja mama jest sama, zaciekawiło mnie jak ona w tak jednak podeszłym wieku daje radę sama w tym dużym domu ?
Jeśli daje to czemu Ty miałabyś nie dać tym bardziej że Twój syn z każdym dniem jest starszy a nie młodszy, co do Twojego problemu w związku to może być że przy poznaniu swojego partnera dość niefrasobliwie dawałaś wiarę słowom bądź co bądź podówczas nieznanego Ci faceta ( chyba że to kolega z dzieciństwa ?! ) a świat zna przypadki ukrywania różnych tajemnic jeszcze dłużej.

12

Oceniam facetów po tym, jak traktują swoje dzieci. Moim zdaniem to dużo mówi o człowieku.

gdykochamy

13

Ranna_Panna moja Mama to wyjątkowo twarda kobieta. Ja przy niej to mięczak. Robię jej zakupy codziennie do południa jestem u niej, robię pranie. Góruje sobie sama bo moje jej nie smakuje, lub tylko tak mówi aby mieć zajęcie.
Rozmawiałam z nim i mam wybór albo on albo Mama i mój dom. On jej nie lubi bo ona uważa że jest ze mną dla kasy ( nie mam jej zbyt wiele) ale mam dom który chciałby sprzedać bo trzeba tam włożyć pracę, głównie pracę, nie ma tam luksusów a on lubi elegancko o pokazowo.
Dlaczego ja go jeszcze kocham. Tato miał rację miłość jest gorsza od sraczki.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » mój facet ma dzieciaka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018