Podoba mi się JenCarlos Canela - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Podoba mi się JenCarlos Canela

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Podoba mi się JenCarlos Canela

Znacie go? To latynoamerykański aktor i piosenkarz. Jest romantyczny, bardzo inteligentny, przystojny i ma w oczach to "coś"

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Podoba mi się JenCarlos Canela
Śmietanka do kawy napisał/a:

Jest romantyczny, bardzo inteligentny, przystojny i ma w oczach to "coś"

nie, ale skoro jest aktorem i piosenkarzem to pewnie cały latynoski świat go zna.
Skąd wiesz, że jest inteligentny i romantyczny? To raczej cechy, które się poznaje sam na sam, w czasie rozmowy, spotkania

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

3

Nawet fajny, ale nie dygnął.

-

4

to bardzo przystojny aktor, typ latynosa

5

Jeśli wspomniałaś o nim w dziale "Kultura", to wypadałoby skupić się raczej na dokonaniach w tej materii, a nie na tym, że jest romantyczny, przystojny, w oczach ma "to coś" i się podoba wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
Olinka napisał/a:

Jeśli wspomniałaś o nim w dziale "Kultura", to wypadałoby skupić się raczej na dokonaniach w tej materii, a nie na tym, że jest romantyczny, przystojny, w oczach ma "to coś" i się podoba wink.

On jest bardzo związany z kulturą, bo zagrał w różnych filmach.

7

Rozumiem, ale rozpływasz się nad jego urodą i intelektem, nie zaś nad filmowymi dokonaniami wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Nad wszystkim tym, co napisałaś, rozpływam się.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Podoba mi się JenCarlos Canela

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018