Problemy miłosne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Problemy miłosne

Witam mam mały problem poznałam ostatnio na urodzinach brata mężczyznę miła 31l.Tańczylismy razem z 2 razy był miły sympatyczny zabawny chciał mnie lepiej poznać wiec opowiadalismy o sobie czym on się zajmuje czym ja byl bardzo szczery później wyszukać mnie na fb. I dodać do znajomych poniżej tak wyszło że prztulalismy się i calowalismy, nawet następnego dnia chciał mnie zaprosić na obiad randkę a mówię dobrze możemy się umówić ale spotkaliśmy się w środę było super zabrał mnie do restauracji było miło sympatycznie puziniej spacer po parku trzymanie za rękę, obejmowanie się razem całowanie mówił mi że jestem taka fajna ladniutka malutka trzeba tulic i nosić na rękach. Później odwiuzł do domu ze później jeszcze się spotkamy umówimy i pisaliśmy że sobą tego samego dnia że było super że dawno tak spędził czasu z dziewczyną ale, na drugi dzień już żadnego esms nie napisał

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problemy miłosne

To napisz do niego, jak się nie odezwie to będziesz wiedziała przynajmniej na czym stoisz.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018