Czy powrót do niej jest możliwy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy powrót do niej jest możliwy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Czy powrót do niej jest możliwy?

Cześć,

nie chce was zanudzać dlatego: po roku znajomości moja dziewczyna zakończyła związek. Powodem były inicjowane przeze mnie kłótnie, trochę ograniczanie jej wolności i zła komunikacja w związku. Nie jesteśmy już razem od dwóch tygodni, ale oboje chodzimy do psychologów. Rozstaliśmy się w dobrych warunkach. Ostatnio pisaliśmy sporo, żeby umówić się na oddanie kilku rzeczy. Spotkaliśmy się na rowerach i jakoś tak wyszło, że zrobiliśmy sobie wycieczkę kilku godzinną. Fajnie się gadało dopóki była poruszyła temat tego, że znizczyłem jej życie i nie ma ochoty teraz patrzeć na mężczyzn itp smile Ale poza tym normalnie się rozmawiało, było nawet kilka śmiesznych sytuacji.

Potem jeszcze chwilkę ze sobą pisaliśmy, tak jakby nic się nie stało, jakieś normalne tematy.

Pytanie moje do was brzmi: jak do niej wrócić? Zaproponować spotkanie? Dać jej jeszcze trochę czasu? Jak sie ze mną spotkała to zachowywała się normalnie, ale np. dopilnowała żeby oddał jej czapkę którą od niej pożyczyłem żeby przypadkiem nie trzeba było znowu się spotykać na oddanie rzeczy.

Jak postąpić w tej sytuacji żeby zrobić krok w stronę odzyskania jej?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Czy powrót do niej jest możliwy?
carllos napisał/a:

Cześć,

nie chce was zanudzać dlatego: po roku znajomości moja dziewczyna zakończyła związek. Powodem były inicjowane przeze mnie kłótnie, trochę ograniczanie jej wolności i zła komunikacja w związku. Nie jesteśmy już razem od dwóch tygodni, ale oboje chodzimy do psychologów. Rozstaliśmy się w dobrych warunkach. Ostatnio pisaliśmy sporo, żeby umówić się na oddanie kilku rzeczy. Spotkaliśmy się na rowerach i jakoś tak wyszło, że zrobiliśmy sobie wycieczkę kilku godzinną. Fajnie się gadało dopóki była poruszyła temat tego, że znizczyłem jej życie i nie ma ochoty teraz patrzeć na mężczyzn itp smile Ale poza tym normalnie się rozmawiało, było nawet kilka śmiesznych sytuacji.

Potem jeszcze chwilkę ze sobą pisaliśmy, tak jakby nic się nie stało, jakieś normalne tematy.

Pytanie moje do was brzmi: jak do niej wrócić? Zaproponować spotkanie? Dać jej jeszcze trochę czasu? Jak sie ze mną spotkała to zachowywała się normalnie, ale np. dopilnowała żeby oddał jej czapkę którą od niej pożyczyłem żeby przypadkiem nie trzeba było znowu się spotykać na oddanie rzeczy.

Jak postąpić w tej sytuacji żeby zrobić krok w stronę odzyskania jej?

Zakończyła to zakończyła. Uszanuj jej decyzję i daj spokój.

3

Odp: Czy powrót do niej jest możliwy?

Po co ma do Ciebie wracać, żebyś dalej inicjował kłótnie i ograniczał jej wolność? Przecież Ty się nie zmieniłeś, więc jaki byłby sens? No i co, że pojechała na wycieczkę, z dowolnym człowiekiem można pojechać na wycieczkę i dobrze się bawić przez kilka godzin, to nie jest sygnał do tego, że się chce być z tą osobą w zwiazku, nie?

4

Odp: Czy powrót do niej jest możliwy?

Jak do niej wrócić? A ona chce Twego powrotu?

5 Ostatnio edytowany przez carllos (2019-04-07 12:10:54)

Odp: Czy powrót do niej jest możliwy?
santapietruszka napisał/a:

Zakończyła to zakończyła. Uszanuj jej decyzję i daj spokój.


Uszanowałem jej decyzje. Ale związek rozpadł się nie tylko z mojego powodu. Tak jak pisałem oboje chodzimy do psychologa bo mamy małe problemy ze sobą. Zdaje sobie sprawę z tego, ze może kiedyś do siebie wrócimy. Przecież związek można odbudować na nowo, zwłaszcza że pomimo tych kilku rzeczy naprawdę świetnie nam się układało. Sama mi kiedyś wiedziała, ze było więcej dobrych chwil niż dobrych.


Monoceros napisał/a:

Po co ma do Ciebie wracać, żebyś dalej inicjował kłótnie i ograniczał jej wolność? Przecież Ty się nie zmieniłeś, więc jaki byłby sens? No i co, że pojechała na wycieczkę, z dowolnym człowiekiem można pojechać na wycieczkę i dobrze się bawić przez kilka godzin, to nie jest sygnał do tego, że się chce być z tą osobą w zwiazku, nie?

Racja, ale wcześniej była do mnie naprawdę wrogo nastawiona, a teraz trochę te nastawienie zmieniła. A zmienić się już trochę zmieniłem, dałem jej znać że zauważyłem wszystkie błędy i pracuje nad nimi sam i z psychologiem. Myślę, że fakt chodzenia na terapię bardzo zmienił jej nastawienie do mnie.

Wielokropek napisał/a:

Jak do niej wrócić? A ona chce Twego powrotu?

Powiedziała mi wielokrotnie że już nigdy nie będziemy razem. Ale mówiła to w emocjach, na świeżo po rozstaniu. Wtedy była wrogo nastawiona, teraz zmienia swoje podejście.

6

Odp: Czy powrót do niej jest możliwy?
carllos napisał/a:

Powiedziała mi wielokrotnie że już nigdy nie będziemy razem. Ale mówiła to w emocjach, na świeżo po rozstaniu. Wtedy była wrogo nastawiona, teraz zmienia swoje podejście.

To może w ramach udowadniania zmian, które w Tobie zaszły, zapytasz ją o możliwość reaktywacji związku?

7

Odp: Czy powrót do niej jest możliwy?
carllos napisał/a:

Fajnie się gadało dopóki była poruszyła temat tego, że znizczyłem jej życie i nie ma ochoty teraz patrzeć na mężczyzn itp smile

nie wiem czy miała uzasadnione podstawy żeby tak powiedzieć, ale najpierw poprawiłbym popełniane błędy, może dałbym czas terapii, zanim myślałbym o powrocie - bez sensu powielać wcześniejsze błędy

8

Odp: Czy powrót do niej jest możliwy?
Wielokropek napisał/a:

To może w ramach udowadniania zmian, które w Tobie zaszły, zapytasz ją o możliwość reaktywacji związku?

nudny.trudny napisał/a:

nie wiem czy miała uzasadnione podstawy żeby tak powiedzieć, ale najpierw poprawiłbym popełniane błędy, może dałbym czas terapii, zanim myślałbym o powrocie - bez sensu powielać wcześniejsze błędy

Myślę, że ona widzi te zmiany, a co najważniejsze widzi chęć zmian bo do psychologa poszedłem sam z własnej woli. Myślę, ze widzi, że zaczynam OD SIEBIE zamiast wytykać jej błędy z przeszłości.

A więc pytanie brzmi: Czy utrzymywać z nią jakąś tam znajomość, pisać co jakiś czas? Czy raczej dać jej spokój na kilka tygodni/miesięcy? Jak się zachowywać przez czas zmieniania się? Macie dla mnie jakieś rady?

9

Odp: Czy powrót do niej jest możliwy?
carllos napisał/a:

(...) Jak się zachowywać przez czas zmieniania się? Macie dla mnie jakieś rady?

Naturalnie. Bez udawania kogoś, kim nie jesteś.

10

Odp: Czy powrót do niej jest możliwy?
Wielokropek napisał/a:
carllos napisał/a:

(...) Jak się zachowywać przez czas zmieniania się? Macie dla mnie jakieś rady?

Naturalnie. Bez udawania kogoś, kim nie jesteś.

Jak Wielokropek zauważyła, nie udawaj innego niż jesteś.
Rzekoma zmiana to tylko poza na użytek byłej, jak wynika z Twojego wpisu.
Według mnie, powinieneś poinformować ją o Twoim widzeniu kobiety w związku. Nie wiem - nabytym w rodzinie lub środowisku i dopiero wtedy spróbuj przekonywać ją, że starasz się dostosować się do współczesnego postrzegania osobnika gatunku ludzkiego, który nie ma penisa. A nie tylko jako objawu kaprysu Stwórcy, że ma to coś, dawać d..y na zawołanie, bo tak mówi Pismo.

11

Odp: Czy powrót do niej jest możliwy?
Excop napisał/a:

Rzekoma zmiana to tylko poza na użytek byłej, jak wynika z Twojego wpisu.

Prawda jest taka, że zmian dokonywałem jeszcze w trakcie związku jednak moja była przerwała je zerwaniem ze mną. Obecnie w 100% zmieniam się dla siebie, a konkretnie dla przyszłej dziewczyny z którą kiedyś będę. Mimo luźnego podejścia jednak ciągle zależy mi na byłej, więc chciałbym podejmować kroki w tą stronę. Jeśli się nie uda - trudno, świat mi się nie zawali, zwłaszcza że jestem bardzo młody.

12

Odp: Czy powrót do niej jest możliwy?
carllos napisał/a:

(...) Obecnie w 100% zmieniam się dla siebie, a konkretnie dla przyszłej dziewczyny z którą kiedyś będę. (...)

Ciekawostka przyrodnicza.

13

Odp: Czy powrót do niej jest możliwy?

Weź już się człowieku nie kompromituj. Zmieniasz siebie dla nowej dziewczyny bo twoja była ci pokazała twoje wady, które jej życie zmarnowały. A że pojechała z tobą na wycieczkę to chcesz sprawdzić, zrobić sobie test poczynionych zmian na niej i zaproponować powrót by jeszcze raz ewentualnie złamać jej serce. Nie chodzi ci o nią tylko o siebie.

14

Odp: Czy powrót do niej jest możliwy?

Ona może Cie lubić jako kolegę, ale praktyka pokazała, że związek wam nie wyszedł. Niech sobie dziewczyna odpocznie od tego osaczenia.
Jest szansa, że za jakiś czas jak się okaże, że się zmieniłeś to zacznie się zastanawiać, ale nie nastawiaj się za bardzo.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy powrót do niej jest możliwy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024