dziwne zachowanie mężczyzny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » dziwne zachowanie mężczyzny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: dziwne zachowanie mężczyzny

około rok temu poznałam mężczyznę, mieszka bardzo blisko mnie. Po prostu sam do mnie 'zagadał'. Bardzo miły!
I tutaj się zaczęło. Flirtował ze mną dosyć często, gdy mnie spotykał rozmawialiśmy, byłam oczarowana - przystojny i miły. Patrzył się na mnie z jego samochodu i pojawiał się tam gdzie ja.

Zapytałam go podczas jednej rozmowy czy mieszka sam, odpowiedział, że z siostrą, która jeszcze studiuje. Faktycznie czasami widywałam go z dziewczyną, bardzo młoda, może ok 24-25 lat. Pewnego dnia z okna zobaczyłam jak idzie z tą dziewczyną za rękę. Poczułam się zmieszana i oszukana. Nie wiedziałam co robić, bo bardzo podoba mi się ten facet (nadal mi się podoba). Dodatkowo, chłopak ten często chodzi z różnymi dziewczynami, wydaje mi się, że oferuje im nocleg bo często chodzą z różnymi torbami, itp.

W styczniu przesłałam do niego sms'a. Pomyslałam, że pójdziemy do kina, bo mam bilety. Odpisał b. szybko mówiąc że poszedłby z chęcią, ale teraz nie może, bo narzeczona będzie zła.

Kurcze! Poczułam się jak małolata, która dała się nabrać na takie bajery! Jednak nadal mi się podoba. Myślę o nim.
Po tym smsie, widywałam go od czasu do czasu, ale nie zwracałam na niego uwagi, żyłam swoim życiem. Było i jest mi ciężko w tej sytuacji. On też niby chodził taki obrażony, raz gdy przechodziłam obok, siedział z tą dziewczyna w jego samochodzie, i akurat jak przechodziłam oboje wysiedli z auta.
Przeszłam obok, jakbym totalnie nie znała jego.
Jednak myśle o nim cały czas, bo jak napisałam dawał mi wiele znaków że mu sie podobam.
Ostatnio przechodził obok, przywitalismy się, i była chwila rozmowy. Patrzył mi w oczy, az troche czułam sie zażenowana.

Mam nadzieje, że troszke zarysowałam tą sytuację. Nie wiem w sumie, co mam robić i jak zachowac sie w stosunku do tego faceta.
Tak, podoba mi się! Proszę, może ktoś ma jakieś sensowne rady?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez piktor (2019-04-02 02:41:30)

Odp: dziwne zachowanie mężczyzny

magiasmaku12

Pomogę Ci poskładać w całość to co napisałaś.

Napisał Ci facet w SMSie, że ma narzeczoną.   (To nie jest ważne czy on ją naprawdę ma, czy Cię okłamał. Ważne jest to, że taką informację Ci przekazał a to jest wyraźny sygnał dla ambitnej kobiety żeby się z takim facetem nie spotykać.)

Widujesz go często z różnymi młodymi kobietami. (to kolejny sygnał żeby nie lokować uczuć w takiego mężczyznę.)

Przechodziłaś obok, gdy wysiadał z samochodu wraz z młodą kobietą. (Gdyby to była jego siostra, lub jakaś inna osoba, obojętna dla niego uczuciowo,  emocjonalnie to by się z Tobą przywitał i powiedział np. - Cześć magiasmaku12 co u Ciebie słychać ?

Sam Cię zagadał bo pewnie wydałaś mu się atrakcyjna i postanowił nawiązać z Tobą znajomość. (być może nadal ma ochotę utrzymywać z Tobą jakieś stosunki ale nie sądzę żeby miał ochotę ułożyć sobie z Tobą dalszą część życia.)

Zadłużyłaś się uczuciowo i teraz gdy widzisz go z jakąś inną kobietą zazdrość daje o sobie znać.

magiasmaku12 - Moja rada, bierz sprawę na klate, odchoruj tą miłość i daj sobie spokój z tym dżentelmenem puki nie jest zbyt późno.

Pozdrawiam

3

On kogoś ma - to wystarczy, żeby dać sobie spokój.
Chyba, że chcesz w to wejść mimo wszystko, podebrać faceta innej kobiecie i mieć opinię sama wiesz kogo (i bynajmniej nie chodzi tutaj o Voldemorta, tylko raczej o kogoś na literę „K”).

4 Ostatnio edytowany przez Gitta (2019-04-02 09:24:34)

Co podoba Ci się w tym mężczyźnie poza tym, że jest przystojny i ma samochód?
Przecież to kłamca i kobieciarz, a nawet męska k...
Chcesz być jedną z jego wielu? Żeby cię przeleciał i zostawił?
Ja rozumiem dylematy kobiet, które są już w związku z mężczyzną i odkrywają, że faceta ciągnie do innych kobiet i kłamie...
Takie kobiety jeszcze uwikłane uczuciowo mogę zrozumieć i ich wahania, dylematy.
Ale ty widzisz co on wyprawia i chcesz mimo wszystko zostać jego materacem? Proszę bardzo. Idź do niego i się z nim prześpij ej.
Mało to na świecie wolnych, samotnych facetów?
Z ładnej miski się niekoniecznie najesz!

5

Byłam jedną z takich panienek jednego pana ruchacza. Słodki był jak chciał zaliczyć, zdobywał kilka miesięcy a jak już dostał co chciał to po kilku miesiącach miał już kolejną a potem kolejną. Jasne,że boli - trochę serce, trochę duma. Ale jedno jest niezmienne - ich zachowanie. Szybko im się nudzi a dziewczyny są tylko dziurkami, nawet nie ludźmi.

6

magiasmaku12 napisał/a:

mam kłopoty z odróżnianiem gdzie jest granica pomiędzy zainteresowaniem kimś a po prostu byciem miłym bez podtekstu, ale jeśli nie było żadnych jednoznacznych sytuacji jak np. randka w restauracji, wtedy nie przywiązywałbym się do kogoś zwłaszcza jeśli widziałbym, że ma bliskie kontakty z innymi dziewczynami.

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=80 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

7

Witam

Dzieki za wiadomosci i porady odnosnie mojego posta.

Po kilku miesiacach wracam by napisac jak rozwinela sie sytuacja.

Chlopak o ktorym pisalam mieszka ze swoja dziewczyna (ktora jak dla mnie mowil jest jego siostra).

Jednak, w lipcu zarejestrowalam sie na portalu badoo , chce kogos poznac.

I jaki profil widze? Moj znajomy ktory, mieszkajac z dziewczyna, szuka kolezanek na portalu randkowym.

Na portalu twierdzi ze mieszka sam, ma dodane 3 zdjecia i podane inne imie.

Kłamca i nic więcej. Kłamliwy burak!

Współczuje jednak tej jego gówniarze, która z nim mieszka.

Zawiodłam się na ludziach już nie raz.

I teraz wiem czego mogę się spodziewac.

Ponownie, dziekuje za odpowiedzi.

8

magiasmaku12 napisał/a:

około rok temu poznałam mężczyznę, mieszka bardzo blisko mnie. Po prostu sam do mnie 'zagadał'. Bardzo miły!
I tutaj się zaczęło. Flirtował ze mną dosyć często, gdy mnie spotykał rozmawialiśmy, byłam oczarowana - przystojny i miły. Patrzył się na mnie z jego samochodu i pojawiał się tam gdzie ja.

Zapytałam go podczas jednej rozmowy czy mieszka sam, odpowiedział, że z siostrą, która jeszcze studiuje. Faktycznie czasami widywałam go z dziewczyną, bardzo młoda, może ok 24-25 lat. Pewnego dnia z okna zobaczyłam jak idzie z tą dziewczyną za rękę. Poczułam się zmieszana i oszukana. Nie wiedziałam co robić, bo bardzo podoba mi się ten facet (nadal mi się podoba). Dodatkowo, chłopak ten często chodzi z różnymi dziewczynami, wydaje mi się, że oferuje im nocleg bo często chodzą z różnymi torbami, itp.

W styczniu przesłałam do niego sms'a. Pomyslałam, że pójdziemy do kina, bo mam bilety. Odpisał b. szybko mówiąc że poszedłby z chęcią, ale teraz nie może, bo narzeczona będzie zła.

Kurcze! Poczułam się jak małolata, która dała się nabrać na takie bajery! Jednak nadal mi się podoba. Myślę o nim.
Po tym smsie, widywałam go od czasu do czasu, ale nie zwracałam na niego uwagi, żyłam swoim życiem. Było i jest mi ciężko w tej sytuacji. On też niby chodził taki obrażony, raz gdy przechodziłam obok, siedział z tą dziewczyna w jego samochodzie, i akurat jak przechodziłam oboje wysiedli z auta.
Przeszłam obok, jakbym totalnie nie znała jego.
Jednak myśle o nim cały czas, bo jak napisałam dawał mi wiele znaków że mu sie podobam.
Ostatnio przechodził obok, przywitalismy się, i była chwila rozmowy. Patrzył mi w oczy, az troche czułam sie zażenowana.

Mam nadzieje, że troszke zarysowałam tą sytuację. Nie wiem w sumie, co mam robić i jak zachowac sie w stosunku do tego faceta.

Matko, to co napisałaś to przez chwilę myślałam, że to ten sam facet, który do mnie zagadał. Bo chyba nie jesteś z Lublina? smile Bardzo podobna sytuacja, tyle że ja wiedziałam od początku że on ma partnerkę, z którą mieszka. I wdałam się w romans...2,5 roku. A skończyło się standardowo, zostałam ze złamanym sercem, a pewnie on już odstawia taniec godowy przed inną. Pewnie temu Twojemu też chodziło o romans.... Jak go zobaczysz przejdź obojętnie mówiąc cześć i pokaż że Ci nie zależy

9 Ostatnio edytowany przez balin (2019-10-04 09:23:48)

Dyskretny urok kobieciarza. smile

LIBRA38 napisał/a:

Jak go zobaczysz przejdź obojętnie mówiąc cześć i pokaż że Ci nie zależy

Oj to będzie dla niego cios. big_smile

10

balin napisał/a:

Dyskretny urok kobieciarza. smile

LIBRA38 napisał/a:

Jak go zobaczysz przejdź obojętnie mówiąc cześć i pokaż że Ci nie zależy

Oj to będzie dla niego cios. big_smile

Jaki cios smile ważne żeby nie robiła jakiejś smutnej miny, czy maślanych oczu... obojętność i tyle

11

LIBRA38 napisał/a:

Jaki cios smile ważne żeby nie robiła jakiejś smutnej miny, czy maślanych oczu... obojętność i tyle

Przecież to tylko pozory, na które on nie zwraca uwagi. smile Po co się fokusować na kimś, kto i tak ma głowę zajęta innymi panienkami?

12

Dobrze, że znalazłaś go na badoo. Masz czarno na białym napisane, że to oszust.

Sama miałam doświadczenie z kobieciarzem, i powiem szczerze, że nic się nie da zrobić. Taki facet myśli już o następnej dziewczynie na seks, kombinuje przed narzeczoną, ciągle poznaje nowe dziewczyny... T, czy przejdziemy obok i go nie zauważymy, strzelimy foszka lub napiszemy mu kilka słów prawdy to po nim spłynie jak po kaczce.

Najlepsza metoda to zadbać o samą siebie, zatroszczyć się o swoje uczucia, żeby uraz do mężczyzn po czymś takim był jak najmniejszy. A o nim zapomnieć, jakby nie istniał.

13

magiasmaku12 napisał/a:

...

Zawiodłam się na ludziach już nie raz.

A może to winne są kryteria jakimi sie posługujesz wybierając tych facetow?
Może to Ty sama popełniasz ten sam bład i w konsekwencji trafiasz na jeden i ten sam typ faceta?

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » dziwne zachowanie mężczyzny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018