Zepsute spojrzenie na świat po rozstaniu, nowa relacja. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zepsute spojrzenie na świat po rozstaniu, nowa relacja.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Zepsute spojrzenie na świat po rozstaniu, nowa relacja.

Nie wiem czy wybrałam dobry dział, ale jestem nowa. Jednocześnie mam ogromną potrzebę wygadać się komuś i usłyszeć jakąś informację zwrotną, bo mam wrażenie, że moi bliscy mnie nie rozumieją.
Rok temu, w kwietniu, zakończyłam prawie 3 letni związek, tzn. mój były zostawił mnie z minuty na minutę. Przeżyłam to strasznie, mój mały, poukładany świat, zawalił się w przeciągu chwili. Zostałam strasznie upokorzona przez tego chłopaka, brak szacunku, który mi okazał po zakończeniu relacji, dobił mnie całkowicie, gdzie udawałam wśród moich bliskich, że wszystko dobrze, to chyba błąd.. Pierwsze 3 miesiące, jak w transie. Zero jakiejkolwiek radości, praca, studia, wyjście ze znajomymi doprowadzało mnie do szału, męczyły mnie rozmowy, ludzie. Po tych 3 miesiącach, znalazł swoją nową zdobycz, jednocześnie był to straszny cios, a z drugiej strony, przestałam żyć nadzieją na powrót. Od tamtego czasu, można powiedzieć, że najgorsze już za mną. Starałam się zapełniać tak czas, żeby nie mieć czasu na myślenie. Niestety, rozstanie spowodowało, że stałam się strasznie obojętna i zimna? Przestało mi zależeć, wszystko stało mi się obojętne. Mam wrażenie, że poza dziwnym lękiem, nie czułam nic. Jednocześnie zauważyłam, że "ciągnie" mnie do facetów, którzy są w jakimś stopniu niedostępni, albo są zwyczajnie "dupkami". Ponad miesiąc temu, poznałam chłopaka, który był świeżo po rozstaniu. Polubiliśmy się, podobne poczucie humoru, pierwszy raz od dawna, ktoś mi się tak spodobał. Na pierwsze spotkanie czekałam, aż miesiąc. (fakt, wcześniej jak poznawałam faceta, irytowało mnie, że chcą się już spotykać). Mogę śmiało powiedzieć, że odpowiada mi pod względem charakteru, ale tu zaczynają się moje pierwsze wątpliwości. Nie wiem czy się wkręcam w tą relacje, bo brakuje mi czasem kontaktu z nim, sprawdzam często telefon czy nie dostałam wiadomości od niego( zdarzają mu się czasem dni milczenia). Natomiast z drugiej strony, mam wrażenie, że jestem obojętna na to. Znów pojawia się ten okropny lęk. Czy będziemy mieć kontakt, czy znów mnie nie zrani, a co jeśli ja się otworzę i ktoś znów to wykorzysta. Wyczuwam od niego pewną niedostępność.. Niby usłyszałam od niego, że zależy mu na kontakcie ze mną, ale.. wiem też, że faceci mówią różne rzeczy. zależy mi chyba na przyjaźni, z której mogłoby się coś więcej. Tylko.. wkurza mnie fakt, że mieliśmy się dziś widzieć, on poinformował mnie, że idzie dziś na imprezę.. Tak jakby nigdy nic. Nie robiłam z tego, żadnej akcji, życzyłam dobrej zabawy i tyle. Warto starać się o podtrzymanie znajomości, czy lepiej odpuścić? Jak zareagować na takie zachowania, jak sytuacja z dzisiejszym spotkaniem. Mam wrażenie, że coś jest nie tak ze mną..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zepsute spojrzenie na świat po rozstaniu, nowa relacja.

Najpierw musisz wiedzieć czego od siebie i tej znajomości chcesz. Po to aby już drugi raz nie przeżywać takiego rozstania. Współczuję Ci ponieważ sam tego doswiadczyłem. Kilka miesięcy miałem wyjęte z zycia. Po prostu zajmij się sobą i swoim życiem. Jak będziecie się widzieć to sobie wyjaśnijcie co dalej. Nie ma co się nastawiać na bóg wie co.

Co do niedostępnych to uważaj bo może jeszcze nie przetrawiłaś tamtego związku i dlatego ciągnię cię do nich.

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

3

Masz mętlik w głowie i sama nie wiesz, co czujesz. Czy ta niedostępność to jego, czy może twoja? Czy wiesz, jakie on ma odczucia od Ciebie? Bo z tego co piszesz, on może nie mieć zielonego pojęcia, czego ty chcesz od tej relacji - piszesz, że z jednej strony fajnie, a z drugiej w sumie jest ci obojętne. Trochę chcesz, a trochę masz lęk. Są dni milczenia, któego nie przerywasz (?), a jak on idzie na imprezę, zbywasz to "dobrej zabawy", nie interesując się tym co robi. Czekasz na spotkanie, ale irytuje cię, że on chce się spotykać. What?

Nic z tego co napisałaś, nie rozumiem, bo sama nie wiesz, czego chcesz. I tak może być. Masz dużo lęku. Myślę, że potrzebujesz poukładać sobie sprawy w głowie: jaka ty jesteś, czego ty chcesz, co myślisz o mężczyznach (na razie piszesz sporo krzywdzących generalizacji - oczekujesz, że wszyscy będą taki jak były, to niezdrowe), co myślisz o świecie, po co jest ci związek, czego od partnera oczekujesz. Ty tego nie wiesz, więc zachowujesz się chaotycznie. Nie zdziwię się, jak chłopak się odsunie, bo też nie może wiedzieć, o co ci chodzi, jeśli ty sama tego nie wiesz.

people make mistakes
fathers mothers
people make mistakes
you are not alone

4

To, że spotkałaś kogoś, kto Cię zainteresował to pierwszy znak, ze zaczynasz wychodzić już z tego marazmu po zerwaniu. I bardzo dobrze smile

Teraz jest trudny moment, bo łatwo jest popełnić błąd i zacząć się spotykać z jakimś dupkiem.

Facet odwołał spotkanie z Tobą, czyli mu na tym spotkaniu z Tobą tak na prawdę nie zależało, czyli to jeszcze nie ten facet.

5

Odpuść sobie tego chłopaka, skoro już teraz Ciebie zlewa dla imprezy to co będzie później?

6

Z Twojego opisu wnioskuję, że nie jesteś jeszcze tak do końca gotowa na nowy związek, a ten facet miałby być raczej plastrem na niezagojona jeszcze ranę. Daj sobie jeszcze trochę czasu.

"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz."
Anthony de Mello

a jak on idzie na imprezę, zbywasz to "dobrej zabawy", nie interesując się tym co robi. Czekasz na spotkanie, ale irytuje cię, że on chce się spotykać. What?

Hmm, dlatego, ze tydzień temu zapytał czy widzimy się w weekend, zgodziłam się. Myślałam, ze pamięta i spotkanie będzie aktualne, ale niestety tak nie było. Bo rzucił, ze idzie dzisiaj do klubu.. dlatego, ciężko mi było o inna reakcje

8 Ostatnio edytowany przez madoja (2019-03-17 13:22:08)

Temu facetowi nie zależy na Tobie, odpuść go sobie.
Gdy faceta zainteresuje kobieta, na rzęsach stanie żeby się z nią w końcu zobaczyć (tym bardziej że gadacie juz miesiąc), a Ty napisałaś że odwołał spotkanie żeby iść na imprezę.
Na serio odpuść. To będzie kolejny z serii dupków.

9

madoja napisał/a:

Gdy faceta zainteresuje kobieta, na rzęsach stanie żeby się z nią w końcu zobaczyć (tym bardziej że gadacie juz miesiąc), a Ty napisałaś że odwołał spotkanie żeby iść na imprezę.

Jako facet przyznam Ci racje  wink

madoja napisał/a:

I tak tez właśnie zrobię. Masz 100% racji, potrzebowałam właśnie takiego kopniaka wink

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zepsute spojrzenie na świat po rozstaniu, nowa relacja.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018