Niezrozumiałe zachowanie podczas zbliżenia.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Niezrozumiałe zachowanie podczas zbliżenia..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez LiVero (2019-03-15 22:23:05)

Temat: Niezrozumiałe zachowanie podczas zbliżenia..

Witam , mam dylemat może ktoś pomoże mi go rozwiać ... Spotykam się z pewną dziewczyną (28L) powyżej roku, ostatnio wyznałem jej uczucie do niej ona mi odwzajemniła, ale mimo to w naszej relacji są wzloty i upadki ...
Często nie umiemy się dogadać na różne tematy (może dlatego że ja oczekuje bardziej zaangażowania w tą relacje...) chociaż spotykamy się dalej... Nie pytajcie czemu ... Ona i ja coś czujemy do Siebie , ale często mamy inne poglądy oraz różnimy się charakterami, ona jest skrytą, nieśmiałą osobą ja bardziej szaloną , pełno mnie wszędzie Itp.. Ja więcej rozmawiam niż ona, ona jest słuchaczem.

Ostatnio się spotkaliśmy 2tyg Temu do dziś (ja często nie miałem czasu, gdy ona chciała i znów w drugą stronę)

Dziś miałem nietypowa sytuacje.. która defakto i mi nie daje spokoju ...
podczas zbliżenia z nią i już w połowie.. (wiadomo czego) nagle wstała i się przytuliła do mnie z łzami w oczach....
kompletnie mnie to zamurowało... moja mina bezcenna... , 1 moja myśl czy coś się stało.. Ona że niby ją zabolało... (nie wyglądało to na to, może było ostrzej , ale byłą długa gra wstępna) zresztą oboje preferujemy lekką ostrzejszą miłość...
Troszkę tego nie rozumiem...  bo ta całą sytuacji nie wyglądała aż tak... (kiedyś mnie eX zdradziła...) zachowała sie podobnie...
nagle ja zgasłem ona spytała o czym ja myślę, ja dla niepoznaki o niczym .. ona powiedziała mi wprost że nie ma nikogo innego z nikim się nie spotyka... i bym na pewno takich myśli nie dobierał do głowy...

Nie wiem .. co ja mam myśleć o tym , nawet jeśli ... coś zrobiłem nie tak , czy tak reaguje kobieta ?
Czy może się coś za tym kryć i dobrze myślę czy to urojenia ... naprawdę mam mętlik w głowie...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niezrozumiałe zachowanie podczas zbliżenia..

Mi się wydaje, że ona nie wie co do Ciebie czuje. Ma wątpliwości, które ją dręczą i mogą ją przerastać w jakiś sposób...
Być może się mylę.

3

Martwa napisał/a:

Mi się wydaje, że ona nie wie co do Ciebie czuje. Ma wątpliwości, które ją dręczą i mogą ją przerastać w jakiś sposób...
Być może się mylę.

W sumie może tak być, często trochę , ją namawiam by coś dawała więcej w interakcji, uczuciach od siebie by przemyślała , ona zawsze mówiła taką jest osobą ...
trudno mi dotrzeć do niej , wiadomo każdy czuje coś na swoj sposób , ale dla mnie , jak na kobiete , nigdy az tyle nie dawała , jak widze po innych kobietach zakochanych ...  z 2 strony miała nie udany związek , wcześniej , i Ex zaniżył jej samoocene , chociaż to nie typ księżniczki , to na pewno nie... że czeka i pachnie , tez przyjeżdża do mnie  stara się słuchać wypytuje , po prostu mętlik mam nie wiem czy chce ją rozgrzeszyć , czy osądzić...

4

Martwa napisał/a:

Też bym się skłaniała ku takiemu wyjaśnieniu.
Podczas seksu mogą uwydatniać się różne emocje i napięcia, bo to jest barometr związku. Z Twojego opisu wynika zresztą, że nie brakuje w nim nieporozumień, za to brakuje czasu dla siebie :-(
Szkoda, że nie potraficie szczerze i bezpośrednio rozmawiać o Waszych emocjach i myślach.

5 Ostatnio edytowany przez LiVero (2019-03-15 23:47:36)

MagdaLena1111 napisał/a:

Szkoda, że nie potraficie szczerze i bezpośrednio rozmawiać o Waszych emocjach i myślach.

Nawet nie wiesz bardzo jak trafiłaś...
Chciałbym by było inaczej, ostatnio nawet przemyślałem sobie różne sprawy ze nie będę naciskał na różne tematy , bardziej będę starał się ją zrozumieć i uszczęśliwiał
i wspierał , już nie przytłaczając jej apropo aby bardziej okazywała , uczucia że jej zalezy , mnie tez 2 strona zraniła, jak wspomniałem wcześniej, długo się zbierałem , ona jest 1 osobą po niej co defakto zna moją historie i mówiłem często jej co mi brak , co brakowało mi w poprzednim związku (tej właśnie miłości ehh , zaangażowania), ale mam wrażenie ze ona nie chce mnie zrozumieć  tak myślę...  to takie zamknięte koło

6

Powinieneś z nią porozmawiać szczerze, powiedz co Ty czujesz i niech ona powie co czuję.
Łzy nie zawsze oznaczają coś złego.
Może wręcz przeciwnie, poczuła się szczesliwa.
Ja czasami jak jest mi dobrze i czuje sie szczesliwa i bezpieczna to tez przytulam mocno swojego M i łzy mi lecą, ale są to pozytywne uczucia.
A w trakcie seksu jest tak dużo emocji.

7 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-03-17 12:45:09)

LiVero napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Nawet nie wiesz bardzo jak trafiłaś...
Chciałbym by było inaczej, ostatnio nawet przemyślałem sobie różne sprawy ze nie będę naciskał na różne tematy , bardziej będę starał się ją zrozumieć i uszczęśliwiał
i wspierał , już nie przytłaczając jej apropo aby bardziej okazywała , uczucia że jej zalezy , mnie tez 2 strona zraniła, jak wspomniałem wcześniej, długo się zbierałem , ona jest 1 osobą po niej co defakto zna moją historie i mówiłem często jej co mi brak , co brakowało mi w poprzednim związku (tej właśnie miłości ehh , zaangażowania), ale mam wrażenie ze ona nie chce mnie zrozumieć  tak myślę...  to takie zamknięte koło

Wobec tego otwórz to koło.
Chcesz, żeby ona zrozumiała Ciebie, ale jeśli nie zaczniesz do niej mówić szczerze i bezpośrednio, co Tobie w duszy gra, to zostaną tylko domysły, czego drugie tak naprawdę pragnie. W tej chwili planujesz ją uszczęśliwiać trochę na siłę, kierując się tym, co się Tobie wydaje, że sprawi jej radość i przyjemność. Kierujesz się własną oceną, co jest dla niej cenne i wartościowe. Być może trafiasz kulą w płot.
Z drugiej strony, ona też porusza się po omacku.
Efekt mamy taki, że Ty się złościsz, że nie jest tak, jak być powinno, a ona się rozkleja tylkonie wiadomo, czy z żalu, smutku, bezsilności, braku wzajemnego zrozumienia.

Bądź pierwszą osobą, która złamie schemat i wyrwie Was z błędnego koła. Zacznij do niej mówić o swoich myślach i uczuciach. Tylko zrezygnuj z narracji „bo Ty” i mów o sobie „Ja”.

8

Najpierw postaraj się zrozumieć swoją kobietę i przestań oczekiwać, że ona nadrobi jakieś braki za poprzedni związek. To Ty jako facet będziesz musiał dawać oparcie, a nie odwrotnie. I musisz to zaakceptować albo...

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Niezrozumiałe zachowanie podczas zbliżenia..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018