3 miesiące krwawienia non stop - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » 3 miesiące krwawienia non stop

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: 3 miesiące krwawienia non stop

Witam. Jestem po porodzie prawie 1,5 roku, zaraz po porodzie zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne w których nie robi się przerwy. Od tamtej pory nie miałam okresu (rok czasu). Od połowy stycznia krwawie non stop z małymi przerwami, czasem są to przerwy 7 dniowe czasem jeden, dwa dni. U ginekologa byłam w grudniu. Lekarz zrobił USG I powiedział że wszystko jest ok. No ale wtedy jeszcze nie plamiłam. W styczniu przeszłam na dietę I do tej pory schudłam 10 kg. Zaczęłam jeść zdrowo i mniej. Teraz nie wiem czy krwawienie to może być spowodowane dieta czy to tylko zbieg okoliczności. Zaczynam się już martwić. Potrzebuje porady, co to może być.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-03-15 17:01:04)

Odp: 3 miesiące krwawienia non stop

Idź do ginekologa. Nie ma co tak długo zwlekać. To nie jest normalny stan. Być może ta antykoncepcja spowodowała te ciągłe krwawienia. Niech specjalista zbada twoją dolegliwość. Nie ma żartów ponieważ tracisz masę żelaza i innych minerałów.

Jaka to dieta ? Jaki bilans kaloryczny ?

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

3

Dieta nic specjalnego. Zdrowe, regularne I małe posiłki. Bez słodkości i tłustych rzeczy. I codziennie troszkę ruchu.

4

To znaczy jaka dokładnie ? Vegańska ? A może wegetariańska ? Dieta również może mieć wpływ na krwawienia. Idź z tym jak najszybciej. Nie ma żartów.

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

5 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-03-15 18:02:34)

3 miesiace plamien i jeszcze nie byłaś u ginekologa???
Mordimer jak bierzesz tabletki to dieta nie wpływa na krwawienia w przerwie z odstawienia (szczególnie że autorka takiej przerwy nawet nie ma przy swoich tabletkach).
Wg mnie gdyby była to wina tego konkretnego specyfiku to zobaczylaby skutki uboczne dużo wcześniej a nie po roku. To jest prawieże nierealne.

6

Pamelcia23 napisał/a:

Potrzebuje porady, co to może być.

jakiś stan nienormalny. Opowiedz wszystko dokładnie lekarzowi.

7

Też bym poszła jak najszybciej do lekarza, szczególnie jak cały czas bierzesz tabletki to przecież nie powinno tak być. Być może będzie je trzeba zmienić? ja po jednych też tak ni z tego ni z owego zaczęłam krwawić. Zmienił mi lekarz na belarę wtedy, tu się bierze 21 dni i 7 dni przerwy. I na tych już jest całkiem ok. Krwawienia występują o czasie i są dość skąpe.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » 3 miesiące krwawienia non stop

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018