tabletka po a ryzyko ciazy ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletka po a ryzyko ciazy ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: tabletka po a ryzyko ciazy ?

Hej dziewczyny. W Sobote mialam stosunek bez zabezpieczenia, przyjelam tabletke PO levonelle 1500 po 2 godzinach od stosunku. Okres mialam tydzien wczesniej na co wychodzi ze nie mialam wtedy dni plodnych, lecz mam nie regularny okres i nie jestem tego pewna na 100%. Dzis trzy dni po tym czuje jak by delikatny bol jajnikow, nie wiem czy juz sobie to wkrecam i doszukuje sie na sile czy moze jest tak poniewaz zbliza mi sie dzien owulacji. Myslicie ze jest duze ryzyko ze do zaplodnienia jednak doszlo czy po prostu moja psychika plata mi figle. Oszaleje zaraz, caly czas o tym mysle.

Zobacz podobne tematy :
Odp: tabletka po a ryzyko ciazy ?

prosze o odpowiedz kogo kolwiek co mysli na ten temat

3

Co Ci mamy powiedzieć?
Taka tabletka to bomba hormonalna. Poczekaj aż się ustabilizujesz, zrób za tydzień test.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

4

Nawet nie ma szans na ciążę w tym przypadku... Nie panikuj ;)

/ Tu gdzie przeplata się uśmiech, smutek, wiara i łzy. / <3
LadyAnette napisał/a:

Nawet nie ma szans na ciążę w tym przypadku... Nie panikuj ;)

mam taka nadzieje :) wczoraj dostalam krwawienia, ale na ulotce pisze ze to skutki uboczne wiec nie chce tez siac paniki. na wszelki wypadek zrobie test za tydzien.

Dziekuje za odpowiedz :)

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletka po a ryzyko ciazy ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018