WSPOMNIENIA 3 LATA PO ROZSTANIU - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » WSPOMNIENIA 3 LATA PO ROZSTANIU

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: WSPOMNIENIA 3 LATA PO ROZSTANIU

Witam. Miałam chłopaka. Byliśmy razem 2,5 roku.  Ogólnie byliśmy szczęśliwi i wydawałoby się ,że pewni siebie.  Ja miałam wtedy 19 lat. Rozstaliśmy się. On wyjechał za granicę. Kontakt zaczął nam się urywać. Bardzo mi na nim zależało ,ale z miesiąca na miesiąc czułam jak to uczucie we mnie wygasa. Rozstaliśmy się. Nie dawałam temu już żadnych szans , mimo,że bardzo dużo razem przeżyliśmy...  Około pół roku później weszłam w drugi związek,który trwa do dziś. Jesteśmy prawie 3 lata razem. Spokojny,stabilny związek, praktycznie bez kłótni. W czerwcu się zaręczyliśmy ,a  we wrześniu mamy brać ślub.
Mój problem polega na tym ,że najpierw gdy raz na ulicy zobaczyłam swojego byłego to zaczęłam o nim bardzo intensywnie myśleć. Nie wiem czy poczułam potrzebę  wyjaśnienia z nim tego ,co było , bo czuję ,że nie rozstaliśmy się tak jak powinniśmy.   A z drugiej strony czuję do niego cholerny sentyment.  Przez dwa tygodnie byłam "nieosiągalna" ciągle o tym myślałam, chciałam nawet do niego napisać i zaproponować spotkanie ,ale zrezygnowałam.  To było pól roku temu, a teraz kilka dni temu mi się przyśnił mój były.  I znowu ciągle o nim myślę, płaczę po kątach, jestem nieobecna.  NIe wiem co o tym myśleć, czy to zwykły sentyment ,czy coś więcej...
Proszę o obiektywną opinię.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: WSPOMNIENIA 3 LATA PO ROZSTANIU

Myślę,że to sentyment. My kobiety tak mamy. Może w obecnym związku pojawiła się stagnacja i wracasz myślami do fajnych wspomnień z byłym. Zastanów się też co czujesz do obecnego partnera, może zauroczenie Ci przeszło i nie rozwinęło się nic więcej. Zostało tylko przyzwyczajenie dlatego serce drgneło na widok wcześniejszej miłości.

Odp: WSPOMNIENIA 3 LATA PO ROZSTANIU

Ciężko powiedzieć. Skoro szczęśliwie się będziesz chajtać to raczej sentyment.

4

Odp: WSPOMNIENIA 3 LATA PO ROZSTANIU

Ogólnie jestem szczęśliwa. Przez długi czas nie myślałam o moim byłym. Myśli o nim przychodzą co jakiś czas ,co kilka miesięcy jak bumerang niszczą wszystko to co mam.  Wiem,że ten sentyment pozostanie we mnie już na zawsze.  Dziękuję za odpowiedzi.

Odp: WSPOMNIENIA 3 LATA PO ROZSTANIU

Bardzo dobrze, że sentyment zostanie. To znaczy,  ze coś przeżyłas, masz uczucia, nie jesteś robotem. Poza tym, zapewne jak już myślisz o byłym, to pewnie przypominasz sobie tylko dobre rzeczy,  bo te złe się zacierają. Zostaje to, co miłe. I niech zostanie. :-) Ja jestem szczęśliwą mężatką od kilku lat, a na wspomnienie chłopaka z którym byłam 10 lat temu nadal serce szybciej bije. A na wspomnienie o innych byłych szeroko się uśmiecham. Było minęło,  przekreślone grubą krechą. Wybrałam już swojego mężczyznę i trzymam się tej drogi. A przeszłość,  cóż... to właśnie PRZESZŁOŚĆ.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » WSPOMNIENIA 3 LATA PO ROZSTANIU

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018