Poradzić sobie z przeszłością i krytyką innych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Poradzić sobie z przeszłością i krytyką innych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Poradzić sobie z przeszłością i krytyką innych

Witam sytuacja była nastepująca, ze byłem w szkole policyjnej i niestety oblałem warunek zostając wydalonym i zwolnionym ze służby. Nie było w szkole policyjnej łatwo a ja nigdy nie byłem specjalnie zdolny do nauki a w dodatku brakowało mi motywacji gdy chodzi o bycie policjantem.

Podszedłem do tego jako nauczka aby odnaleźć swój cel w życiu i się pokierunkowac. Stwierdziłm że najbardziej to chciałbym sprzedawac przez internet i ze spróbuje w tym kierunku bo mam pojecie w tej branzy i długo w tym siedze już.  Kobieta która została moja księgową doradziła mi abym skoro nie pracuje zarejestrował się jako bezrobotny i skorzystał z dofinansowania. Teraz już dostałem dofinansowanie i działam ze swoją firmą.
Staram się zachować w miare możliwości to dla siebie bo wychodzę z zalozenia im mniej ludzie wiedza tym lepiej.
Spotkałem dziewczyne która razem zemna pisala warunek i ona go zdała, jest teraz policjantka.  Z dobrymi intencjami ciekaw byłem co u niej. Ona się spytała mnie gdzie ja pracuje a ja jej odpowiedziałem, że nigdzie bo nie chciałem zdradzać swoich planów. Ona na to, że znowu nic nie robie !!! i abym wziął się za siebie.

Powiem wam, że zabolały mnie jej słowa i czuje się po tej porażce ze tak mnie oceniają ze ja nic nie robie i ogolnie się zakompleksiłem bardzo. Jak wy znosicie krytykę innych,,,ja wyszedłem z zalozenia ze najlepiej robic swoje i nie patrzyć wstecz choć nie jest to takie łatwe....

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Naniszka (2019-03-07 11:16:23)

Odp: Poradzić sobie z przeszłością i krytyką innych

Ze spolecznego punktu widzenia jezeli widzimy czlowieka, ktory na naszych oczach cos oblewal i spotykamy go po czasie slysząc, że nadal sie nie ogarnal i nic nie robi to raczej logiczne, że nie ocenimy go pozytywnie, prawda? Sam sobie wykopales dolek podczas gdy mogles na spokojnie powiedziec ogolnikowo, ze otwierasz wlasny biznes.

3

Odp: Poradzić sobie z przeszłością i krytyką innych

Nie mam problemów z krytyką, bo nie za bardzo mnie interesuje co jacyś obcy ludzie sobie o mnie pomyślą, ale bardzo mnie denerwuje takie wtrącanie i komentowanie cudzych wyborów. Dlatego nie udzielam za wielu informacji o moim życiu :P Polecam tę metodę.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Poradzić sobie z przeszłością i krytyką innych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018