Czy taki prezent to dobry pomysł? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Czy taki prezent to dobry pomysł?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: Czy taki prezent to dobry pomysł?

Witam wszystkich użytkowników forum smile
Mężczyzna specjalnie zarejestrował się na forum dla kobiet aby poznać wasze opinie o pewnym pomyśle, więc od razu do rzeczy...

Osobiście zaliczam się do mężczyzn którzy uważają, że kobieta w spódnicy to jeden z ładniejszych widoków na świecie. Niestety na co dzień spódnica czy też sukienka przegrywa u kobiet z bardziej praktycznymi jeansami, a latem z krótkimi spodenkami. Z okazji, że zbliża się Dzień Kobiet wpadłem na pomysł, aby choć w minimalnym stopniu wypromować spódniczkowy styl życia i zakupić kilkanaście par rajstop albo pończoch. Każde opakowanie ładnie przewiązać wstążką (nie chcę owijać papierem ozdobnym, aby ktoś nie pomyślał, że to bomba czy coś takiego) i niezauważenie roznieść po uczelni na której studiowałem (jestem już absolwentem). Myślałem, żeby zostawić je w kilku miejscach na ławkach, na korytarzach, tak aby całkiem przypadkowe osoby je odnalazły. Do każdego prezentu myślę dołączyć karteczkę z wyjaśnieniem, że to prezent na Dzień Kobiet i należy się szczęśliwemu znalazcy, żeby nie było żadnych wątpliwości, że ktoś to zgubił czy też nieopatrznie zostawił.

Teraz pytanie czy to dobry pomysł? Myślicie, że studentki mogą ucieszyć się z takiego prezentu i go wykorzystają czy też znalezisko wyląduje gdzieś na dnie szuflady garderoby i "promocja" na nic się nie zda? A może nikt tego nie będzie chciał wziąć, bo jak prezent znajdzie grupa koleżanek to jedna będzie patrzała na drugą komu się to należy i w końcu nie weźmie nikt. Jak wy zachowalibyście się w takiej sytuacji?
Nie chciałbym też aby ludzie pomyśleli, że to jakiś zbok/fetyszysta grasuje po uczelni. Zwyczajnie chciałbym zrobić coś miłego dla innych, zawsze wolałem dawać prezenty niż je dostawać. I tak się zresztą nie dowiem komu znalezisko wpadło w ręce.
Nie wiem też jaki rozmiar to mógłby być. Z tego co rozejrzałem się to można kupić rajstopy i pończochy w rozmiarze 3/4 i to chyba będzie taki w miarę popularny pasujący na większość kobiet?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2019-02-09 03:53:01)

Odp: Czy taki prezent to dobry pomysł?
Diadem napisał/a:

Mężczyzna specjalnie zarejestrował się na forum dla kobiet aby poznać wasze opinie o pewnym pomyśle, więc od razu do rzeczy...

Osobiście zaliczam się do mężczyzn którzy uważają, że kobieta w spódnicy to jeden z ładniejszych widoków na świecie. Niestety na co dzień spódnica czy też sukienka przegrywa u kobiet z bardziej praktycznymi jeansami, a latem z krótkimi spodenkami. Z okazji, że zbliża się Dzień Kobiet wpadłem na pomysł, aby choć w minimalnym stopniu wypromować spódniczkowy styl życia i zakupić kilkanaście par rajstop albo pończoch. Każde opakowanie ładnie przewiązać wstążką (nie chcę owijać papierem ozdobnym, aby ktoś nie pomyślał, że to bomba czy coś takiego) i niezauważenie roznieść po uczelni na której studiowałem (jestem już absolwentem). Myślałem, żeby zostawić je w kilku miejscach na ławkach, na korytarzach, tak aby całkiem przypadkowe osoby je odnalazły. Do każdego prezentu myślę dołączyć karteczkę z wyjaśnieniem, że to prezent na Dzień Kobiet i należy się szczęśliwemu znalazcy, żeby nie było żadnych wątpliwości, że ktoś to zgubił czy też nieopatrznie zostawił.

Teraz pytanie czy to dobry pomysł? Myślicie, że studentki mogą ucieszyć się z takiego prezentu i go wykorzystają czy też znalezisko wyląduje gdzieś na dnie szuflady garderoby i "promocja" na nic się nie zda? A może nikt tego nie będzie chciał wziąć, bo jak prezent znajdzie grupa koleżanek to jedna będzie patrzała na drugą komu się to należy i w końcu nie weźmie nikt. Jak wy zachowalibyście się w takiej sytuacji?
Nie chciałbym też aby ludzie pomyśleli, że to jakiś zbok/fetyszysta grasuje po uczelni. Zwyczajnie chciałbym zrobić coś miłego dla innych, zawsze wolałem dawać prezenty niż je dostawać. I tak się zresztą nie dowiem komu znalezisko wpadło w ręce.
Nie wiem też jaki rozmiar to mógłby być. Z tego co rozejrzałem się to można kupić rajstopy i pończochy w rozmiarze 3/4 i to chyba będzie taki w miarę popularny pasujący na większość kobiet?

To taki powrót do przeszłości?
W czasach PRL rajstopy damskie to był towar deficytowy i w zakładach pracy kobiety dostawały na Dzień Kobiet po goździku/ taki kwiatek/ i właśnie rajstopy.

Nie uważam tego za dobry pomysł. Wątpliwe abyś trafił w gusta studentek co do wyglądu tych rajstop.
Szkoda kasy. Lepiej wydać na coś bardziej pożytecznego skoro lubisz robić prezenty i stać cię na to.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

Nie gniewaj się ale słaby pomysł big_smile
Po pierwsze cena- nie wiem o jakich rajstopach myslales ale wiadomo ze nikt by się nie ucieszył ze zwykłych rajstop a takie lepszej jakości trochę by Cie kosztowały biorąc pod uwagę ze kupujesz je hurtowo smile wiec nie wiem czy to na Twoja kieszen.Poza tym sa jeszcze rozne wzory i kolory a pewnie bys nie wiedział ktore by się dziewczyna podobały tak żeby nie leżały w szafie.
Po drugie rozmiar- po prostu nie trafisz i tu nawet nie chodzi o to ze ktos jest grubszy/ chudszy ale np wysoka dziewczyna nie wcisnie się w S a na nizszej M będzie zle wygladac wiec i tak nie będzie nosic chyba ze pod spodnie a nie taki chyba był zamysł smile
A po trzecie skąd wogole pomysł ze dziewczyny po takim upominku odrazu wskocza w spodnice? big_smile
Poczekaj może jak się ciepło zrobi to pewnie ktoraś koleżanka ubierze sukienke a te co nie lubia to i tak beda chodzic w spodniach / leginsach czy beda te rajstopy mialy czy nie smile
Może tutaj warto się skusić na jakis standardowy upominek albo poczekaj moze ktoras forumowiczka będzie miała jakis fajny pomysł dla Ciebie

4 Ostatnio edytowany przez prudencja (2019-02-09 09:58:26)

Diadem napisał/a:

jeśli to żart, to słaby. jeśli to na serio, to moim zdaniem wymagasz leczenia.

pomijam juz fakt, że chyba żadna kobieta nie nałoży znalezionego ubrania, a w szczegolnosci ponczoch czy rajstop. może od razu porozwieszaj stringi, w ramach "promowania" swoich fiksacji.

5 Ostatnio edytowany przez Diadem (2019-02-09 11:44:37)

Tak, rzeczywiście w PRL był taki zwyczaj, ale czy to od razu znaczy, że musi być to zły prezent? Ja zauważyłem, że kobiety cieszą się z każdego nowego elementu garderoby, nawet gdy nigdy go nie założą.

Nie to nie byłyby oczywiście zwykłe rajstopy za 5zł, tylko jakieś ładne, z wzorem na przykład. Nie mogę wkleić zdjęcia jako nowy forumowicz, ale na przykład takie rajstopy: Marilyn Nadia 626 (możecie obejrzeć w Google). Jeżeli chodzi o cenę to mam takie małe dojście by kupić taniej towar który kosztuje powiedzmy 30zł sztuka za 20zł sztuka i stąd ten pomysł. Jeżeli chodzi o kolor to myślałem o czarnych, bo wydawały mi się najbardziej popularne i lubiane przez kobiety.
Jeżeli chodzi o rozmiar zdaję sobie sprawę, że nie ma rozmiaru uniwersalnego, ale na przykład wspomniane rajstopy mają rozmiar albo 1/2 albo 3/4, więc bez problemu mogę się zaopatrzyć w kilka jednych i kilka drugich. Wiadomo, że na uczelni jest masa ludzi i na kogoś jednak pasowały będą, a jak nie to przecież nikt nie weźmie nie pasujących rozmiarem rajstop tylko odda koleżance na którą będą pasowały.

Nie, nie liczę, że po takim upominku od razu obdarowani wskoczą w spódnicę i będą paradowały każdego dnia. Jeżeli ubiorą jeden raz, nawet po roku czasu, to i tak było warto.
Żadna kobieta nie założy znalezionego ubrania? Przecież rajstopy będą NOWE, oryginalnie zapakowane, ofoliowane, zamknięte w opakowaniach, prosto od producenta.

Fiksacja? Ech... chyba jednak nie zrozumieliście idei pomysłu. Ja i tak nigdy nie zobaczę kto ten prezent znalazł i czy kiedykolwiek go ubrał.

6 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-02-09 12:14:59)

W życiu bym nie włożyła jakichś znalezionych rajtek, nawet fabrycznie zapakowanych...
Jakby leżały na jakiejś ławce, na której bym chciała usiąść, to pewnie albo bym wrzuciła je do najbliższego kosza, albo położyła gdzieś na widoku, na wypadek, jakby ktoś zgubił i szukał...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

7 Ostatnio edytowany przez Jesiennowiosenna (2019-02-09 12:14:34)

Niestety, dołączę się do koleżanek. Uważam, że to kiepski pomysł. Po pierwsze, kwestia rozmiaru, koloru, stylu, i tak dalej - wszystko to już zostało wymienione.

Po drugie - we mnie taki prezent od obcej osoby wzbudziłby niesmak. Czy chciałbyś, żeby obcy ludzie próbowali narzucić Ci sposób ubierania się? Ubrałbyś się w bokserki znalezione na ławce (nawet jeśli miałyby opakowanie i metkę), bo ktoś uważa że bokserki są ładniejsze niż slipki? Rozumiem, że podobają Ci się spódnice - nie mam nic przeciwko nim i chodzę w nich dość często - ale prawda jest taka, że, zwłaszcza zimą, spodnie są po prostu wygodniejsze i łatwiej uzyskać w nich komfort cieplny niż w sukienkach. Pomyśl nad tym.

8

położyła gdzieś na widoku, na wypadek, jakby ktoś zgubił i szukał...

I tak by pewnie zrobiła większość ludzi... po prostu zostawiła na miejscu "bo to nie ich i ktoś pewnie zgubił, więc sobie wróci".

Diadem napisał/a:

Przecież rajstopy będą NOWE, oryginalnie zapakowane, ofoliowane, zamknięte w opakowaniach, prosto od producenta.

I co to niby gwarantuje?
Wystarczy wariat ze strzykawką, igłą i wąglikiem. Pojechałem wink.

Diadem napisał/a:

Fiksacja? (...) Ja i tak nigdy nie zobaczę kto ten prezent znalazł i czy kiedykolwiek go ubrał.

... ale będziesz się masturbował myśląc o tych dziewczynach, które noszą Twoje rajstopy?
Mam takie brzydkie wrażenie.

Zwyczajnie chciałbym zrobić coś miłego dla innych, zawsze wolałem dawać prezenty niż je dostawać.

To kup karty podarunkowe do modnego sklepu - dołóż czerwoną różę - i rozdaj face to face, na przystanku przed uczelnią.

9

W pierwszej chwili myslalam, ze myślisz, autorze, o takim prezencie dla swojej dziewczyny, co w sumie tez bym Ci odradzala, ale potem doczytalam … rozdawanie anonimowo takich "prezentow".. bez komentarza big_smile

10

Diadem napisał/a:

(...) Teraz pytanie czy to dobry pomysł? (...)

Kpisz czy o drogę pytasz?

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

11

Diadem napisał/a:

Zwyczajnie chciałbym zrobić coś miłego dla innych, zawsze wolałem dawać prezenty niż je dostawać.

Jeżeli robiłeś w przeszłości prezenty w podobnym stylu i z podobnych pobudek, to jednak wolałeś brać niż dawać. Nie bierzesz pod uwagę preferencji osób obdarowywanych, ale swoje własne. Swoimi prezentami chcesz kształtować zachowanie, które Tobie sprawi przyjemność. To jest tak naprawdę prezent dla Ciebie, a nie dla innych.
Inna rzecz, że dla mnie cała ta szopka świadczy o Twojej obleśności. Brrr... Prezent w postaci pończoch itp zachowaj dla swojej dziewczyny, pamiętając przy tym, że właśnie bierzesz, a nie dajesz wink

12

Proponuję kupić te rajstopy i założyć w dzień kobiet. Będąc na mieście zrobisz kobietom dzień. wink

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

13 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-02-09 21:41:30)

Był na forum taki jeden od pończochowej fiksacji. Coś czuję, że to może być nowe wcielenie na nowym koncie. Teraz będą rajstopy.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

14 Ostatnio edytowany przez Excop (2019-02-10 08:16:54)

Temat znów kontrowersyjny.
Osobiście uważam, że realizacja czegoś takiego skłoniłaby osoby odpowiedzialne do poszukiwania sprawcy. I nie w podzięce, a z podejrzeniem zapowiedzi krzywdy komuś wyrządzenia.
Pogląd na wygląd zewnętrzny pań można mieć, bo to osobiste odczucie. Wyrazić można to bezpośrednio także, w rozmowach przy kawie.
Happening taki, bo tak to odbieram, strach jedynie może wywołać. I po co to komu? I Tobie, Autorze?

facet po przejściach

15

Excop napisał/a:

Temat znów kontrowersyjny.
Osobiście uważam, że realizacja czegoś takiego skłoniłaby osoby odpowiedzialne do poszukiwania sprawcy. I nie w podzięce, a z podejrzeniem zapowiedzi krzywdy komuś wyrządzenia.
Pogląd na wygląd zewnętrzny pań można mieć, bo to osobiste odczucie. Wyrazić można to bezpośrednio także, w rozmowach przy kawie.
Happening taki, bo tak to odbieram, strach jedynie może wywołać. I po co to komu? I Tobie, Autorze?

w rzeczy samej, klimat ze skandynawskiego kryminału.

16

Jakbym znalazła taki prezent, to przede wszystkim zaczęłabym się rozglądać, gdzie jest ukryta kamera :-D

17

MagdaLena1111 napisał/a:

Jakbym znalazła taki prezent, to przede wszystkim zaczęłabym się rozglądać, gdzie jest ukryta kamera :-D

Czyli, nie skojarzyłabyś z "dniem dobroci dla pań" i uznałabyś to za próbę ośmieszenia, oglądaną później globalnie, w którymś z portali dla "jajcarzy"?
O tym właśnie nieco wyżej, napisałem. smile

facet po przejściach

18

Excop napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Czyli, nie skojarzyłabyś z "dniem dobroci dla pań" i uznałabyś to za próbę ośmieszenia, oglądaną później globalnie, w którymś z portali dla "jajcarzy"?
O tym właśnie nieco wyżej, napisałem. smile

O właśnie. Mógłby to być kolejny popis Wardęgi czy innego youtubera, ale już nie taki śmieszny.

19

We mnie też ten pomysł nie budzi pozytywnych uczuć. Radzę zaniechać.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Czy taki prezent to dobry pomysł?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018