Weselne kreacje. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Weselne kreacje.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Weselne kreacje.

Jak sądzicie.....Odnośnie kreacji na wesele.  Co myślicie o sukience w kolorze czarnym? Jedni mówią,że nie pasuje czarny kolor a inni że kolor nie ma znaczenia...

Zobacz podobne tematy :
Odp: Weselne kreacje.

Kiedyś się mawiało, że czarny przynosi młodym pecha i się nie powinno go zakładać.

3

Tak się mówi, ale chyba się odchodzi od tego, że czarny kolor to nie za bardzo. Ja byłam wczoraj na ślubie i przyjęciu (przyjęcie i restauracja i mniej osób, no ale trochę i tak trwało, bo od 15 do 24) i parę dziewczyn miało czarne sukienki. Na zwykłych weselach chyba też to się zdarza. Ja miałam granatową sukienkę, ale naprawdę ciemną, czasem w innym świetle mogła wydawać się czarna i uważam, że to też jest ok.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

4 Ostatnio edytowany przez madzia1213 (2019-02-13 10:59:08)

Myślę, że czarna sukienka będzie ok. Coraz więcej dziewczyn decyduje się na taki kolor. Ale osobiście wolę sukienki w jaśniejszych kolorach.

Ja bardzo lubię czarny kolor i znalazłam czarną sukienkę, w lipcu mam wesele mamy i niektórzy mówią że nie wypada

6

Weź i się zapytaj bezpośrednio mamy (w końcu to raczej jedna z najbliższych osób). I jak dla niej nie będzie to budziło żadnych niekorzystnych skojarzeń (nie wiem - że to np. żałoba z powodu jej ślubu z innym niż Twój ojciec mężczyzną) to co Ty się martwisz opiniami innych...

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

7 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2019-03-04 12:49:14)

Czarna sukienka to klasyka elegancji.
Ja nigdy nie kupuję sukienki "na wesele" tylko raczej coś takiego w czym jeszcze parę razy gdzieś wyjdę więc nie może być w jakichś dziwnych kolorach.
A czy chodzicie w spodniach na wesele?
Kupiłam sobie elegancki satynowy kombinezon i parę razy na różnych podobnych imprezach w nim byłam.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

8

Kolor czarny jest moim ulubionym i tak szczerze, to nie wyobrażam sobie, żebym miała kupić inną niż czarna sukienkę na okazję, która w założeniu ma być wyjątkowa i/lub elegancka. Jeśli czuję taką potrzebę, to czerń przełamuję innym kolorem butów i torebki albo też na przykład zakładam do niej jaśniejszy żakiet. Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek czuła się niestosownie ubrana.

gojka102 napisał/a:

A czy chodzicie w spodniach na wesele?

Jakoś mi się nie złożyło, ale nie miałabym z tym najmniejszego problemu, przy czym oczywiście należy zwrócić uwagę na fason i tkaninę, z której spodnie zostały uszyte. I co prawda na wesele w spodniach nigdy nie poszłam, ale już na imprezy sylwestrowe tak.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

9

Dla mnie tez kolor czarny na wesele jest okey. Niektore dziewczyny czuja sie atrakcyjnie tylko w czarnym. Tez gdy mialam "faze" na odchudzanie to bylam na weselu w czarnej sukience, bo w innej nie czulam sie dobrze smile
W spodniach/kombinezonach tez widywalam dziewczyny. Moja kolezanka ma kompleks na punkcie swoich nog i na wesela chodzi tylko w spodniach.

Podobnie jak mowi sie, aby na czyjes wesele nie isc w bialej sukience, bo to panna mloda ma byc ta "najjasniejsza", ale rowniez widzialam na weselach dziewczyny w bialym. Na to osobiscie bym sie juz nie zdecydowala smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

10

Mi się bardzo podobają czarne, ale najpierw wybadałabym jakie poglądy ma panna młoda, bo dalej się zdarzają takie, które byłyby wielce niezadowolone z takiego powodu hmm

J?habite w Warszawie gdzie każdy ma jakiś projekt,
Lecz żaden się nie skończy i żaden nie trafi w obieg

11 Ostatnio edytowany przez mikomiko (2019-03-14 20:38:49)

A ja jestem w szóstym miesiącu ciąży i za miesiąc mam wesele w rodzinie. I tak się zastanawiam nad tą moją ciążowo-weselną kreacją: jak sądzicie, zdecydować się na sukienkę, która podkreśli brzuszek, czy też taką luźniejszą? Chciałabym też taką sukienkę, z której mogłabym później skorzystać (nie cierpię jak ubrania zalegają mi w szafie)....

12

Mikomiko, ślub i wesele mojej najbliższej przyjaciółki wypadło mniej więcej w podobnym do Twojego okresie ciąży. Postawiłam na sukienkę odciętą pod biustem, która siłą rzeczy trochę podkreślała brzuszek, ale go przesadnie nie eksponowała. Do dziś zresztą nie podobają mi się sukienki zanadto opięte na ciążowym brzuchu, bo sylwetka wydaje mi się zniekształcona, co nie wygląda korzystnie.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

13

mikomiko napisał/a:

A ja jestem w szóstym miesiącu ciąży i za miesiąc mam wesele w rodzinie. I tak się zastanawiam nad tą moją ciążowo-weselną kreacją: jak sądzicie, zdecydować się na sukienkę, która podkreśli brzuszek, czy też taką luźniejszą?.

Jesli jestes szczupla, to wedlug mnie sukienki opinajace brzuszek sa sliczne! Ale jesli masz chociaz troche nadwagi to juz moze wygladac to niekorzystnie...

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

14

katarzynaniscior napisał/a:

Jak sądzicie.....Odnośnie kreacji na wesele.  Co myślicie o sukience w kolorze czarnym? Jedni mówią,że nie pasuje czarny kolor a inni że kolor nie ma znaczenia...

Ok, jeśli nie jesteś panną młodą, to czemu nie. A nawet jeśli jesteś, to też dla niektórych ok.
O, przypomniało mi się właśnie smile że sama raz na jakimś weselu miałam wszystko czarne. I na jeszcze innym byłam na szaro, w spodniach. Chyba nikt nie protestował.
Ja już wolałabym czarne, aniżeli te kwioty czy inne motywy wiosenne, falbanki i kokardki, pastele... Gorzej jeśli na wesela wszyscy przychodziliby tak poubierani jak na stypę. Ale jeśli mowa tylko o pojedynczych sztukach, to czemu nie.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Weselne kreacje.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018