Weselne kreacje. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Weselne kreacje.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Weselne kreacje.

Jak sądzicie.....Odnośnie kreacji na wesele.  Co myślicie o sukience w kolorze czarnym? Jedni mówią,że nie pasuje czarny kolor a inni że kolor nie ma znaczenia...

Zobacz podobne tematy :
Odp: Weselne kreacje.

Kiedyś się mawiało, że czarny przynosi młodym pecha i się nie powinno go zakładać.

3

Tak się mówi, ale chyba się odchodzi od tego, że czarny kolor to nie za bardzo. Ja byłam wczoraj na ślubie i przyjęciu (przyjęcie i restauracja i mniej osób, no ale trochę i tak trwało, bo od 15 do 24) i parę dziewczyn miało czarne sukienki. Na zwykłych weselach chyba też to się zdarza. Ja miałam granatową sukienkę, ale naprawdę ciemną, czasem w innym świetle mogła wydawać się czarna i uważam, że to też jest ok.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

4 Ostatnio edytowany przez madzia1213 (2019-02-13 09:59:08)

Myślę, że czarna sukienka będzie ok. Coraz więcej dziewczyn decyduje się na taki kolor. Ale osobiście wolę sukienki w jaśniejszych kolorach.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Weselne kreacje.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018