Nagłe zerwanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Nagłe zerwanie

Witam, zerwał ze mną chłopak po dwóch latach związku przez nasze głupie kłótnie...Co prawda wygarnęłam mu trochę ale on mi również. Nie wiem co jest grane ale nigdy nie podejrzewałam że z powodu kłótni mógłby zerwać ale jak widać mógł, nie mam pojęcia co jest grane i jestem w strasznym szoku, błagałam go i przekonywałam żeby wrócił ale on stał twardo na swoim. Czy jest jakaś  możliwość żeby chciał do mnie wrócic...

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-02-04 00:16:33)

Odp: Nagłe zerwanie

Nikt Ci nie powie na podstawie tego, co napisałaś, czy jest szansa, żeby wrócił.
Nie wiadomo jak wyglądała kłótnia, na co tak zareagował, czy to był faktyczny powód rozstania, czy raczej tylko pretekst, jak wasz związek wyglądał wcześniej.
Niezależnie od tego nie błagaj, bo poniżasz się.
Ewentualnie za jakiś czas odezwij się do niego i zapytaj, czy mu przeszła wściekłość i czy możecie porozmawiać (chociaż wyjaśnić sobie przyczyny tego, co się stało). Teraz go zostaw, bo tylko pogarszasz sprawę.

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

3

werkon, myślę sobie, że powodem zerwania mógł być jakiś znacznie szerszy kontekst... Kłótnie, to składowe jakiś trudnych sytuacji, które jeżeli są powielane- prowadzą właśnie do spięć oraz nieporozumień. Tak, jak pisała niepodobna: nie powinnaś błagać, ani poniżać się. Jesteś wartościową kobietą- dlatego miej godność i pokaż mu, że nie jesteś pod jego dyktando ! ;-) Powinnaś(jeśli zechcesz) za jakiś czas dopiero luźno spróbować dojść, co było przyczyną rozpadu związku. Powodzenia !

4 Ostatnio edytowany przez szwarcwaldka (2019-02-20 11:42:50)

Dokladnie - klotnie to tylko skanalizowanie problemow, ktore musialy narastać i gotować się od dawna. Niestety, opisalas to dosc lakonicznie.

5

Być może znalazł inna z którą lepiej sie dogaduje.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018