Zerwanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Zerwanie

Cześć wszystkim, chciałam Wam opowiedzieć historię mojej wielkiej, a zarazem straconej już miłości. Chłopaka znałam od sześciu lat. Byliśmy w jednym gimnazjum, potem liceum. Najlepszymi przyjaciółmi byliśmy jakieś 5 lat. Ponad trzy lata byliśmy w związku. Niestety, ostatnio dawał mi znaki,że nie czuje do mnie tego co kiedyś, a w związku z jakąś drobną sprzeczką zerwał. Minęło kilka dni, a on twierdzi,że jest mu o wiele lepiej i zachowuje się jakby to wszystko co było między nami nic nie znaczyło. Zaznaczę,że byliśmy zżyci jak rodzina, te trzy lata były intensywnie spędzane razem. Jak poradzić sobie po czyms takim? Liczyć na powrót?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zerwanie

Hej, jestem Karolina. Od dwóch lat jestem w związku z moim chłopakiem, na pierwszy raz zdecydowaliśmy się 3 miesiące temu. Nalegał, choć ja nie chciałam się spieszyć. W marcu tego roku tak jakby nie odzywaliśmy się, znalazł sobie inną, żeby zrobić mi "prawdopodobnie" na złość, lecz nie wiem jak było naprawdę. Pomimo wszystko wybaczyłam mu. Wróciliśmy do siebie na początku kwietnia wszystko było dobrze. W lipcu mój chłopak wyprowadził się 100km ode mnie. Ja za rok też miałam do niego dołączyć. Od dwóch tygodni olewa mnie, praktycznie w ogóle nie rozmawiamy. Ma do mnie pretensje, że zaczynam kłótnie, ale jak mam pozwolić się tak traktować? Bardzo go kocham..Wczoraj mi napisał, że to jest bez sensu, bo odległość. Jeszcze ostatnio zapewniał mnie, że damy radę i będzie przyjeżdżał. Również wczoraj odblokował swoją byłą oraz jej mamusie i dodał je do znajomych. Pomóżcie

3

Odp: Zerwanie

To czemu chcecie uganiać się za chłopakiem który ma was gdzieś?

Tbilisi napisał/a:

Cześć wszystkim, chciałam Wam opowiedzieć historię mojej wielkiej, a zarazem straconej już miłości. Chłopaka znałam od sześciu lat. Byliśmy w jednym gimnazjum, potem liceum. Najlepszymi przyjaciółmi byliśmy jakieś 5 lat. Ponad trzy lata byliśmy w związku. Niestety, ostatnio dawał mi znaki,że nie czuje do mnie tego co kiedyś, a w związku z jakąś drobną sprzeczką zerwał. Minęło kilka dni, a on twierdzi,że jest mu o wiele lepiej i zachowuje się jakby to wszystko co było między nami nic nie znaczyło. Zaznaczę,że byliśmy zżyci jak rodzina, te trzy lata były intensywnie spędzane razem. Jak poradzić sobie po czyms takim? Liczyć na powrót?

Tbilisi, rozumiem Cie bo sama przechodziłam podobną sytuację. Poznaliśmy sie w liceum, potem pod koniec zerwanie jakies dziewczyny, wybaczenie, wszystko ok potem znowu zerwanie i tak ze 3 razy.. Przedwczoraj zerwał ze mną znowu, miała to już być ostatnia szansa i będzie.
Wiem że jest Ci ciężko, bo tez przypominam sobie te wspólne chwile, tyle czasu spędzonego razem, a on pewnie już wypisuje do innych dziewczyn i sie z nimi umawia.. Więc ja nie zamierzam za nim płakać. Bo odpowiedz sobie szczerze czy jest za kim? Nie idealizuj go teraz, chociaż wiem ze to trudne. Miał wady, które i Tobie przeszkadzały, przestało mu zależeć. Jeśli on uważa że jemu jest lepiej to w porządku, niech i Tobie będzie. Pod żadnym pozorem nie kontaktuj się, daj mu zatęsknić. Sama też nie próżnuj, baw sie, poznaj siebie, nie uzależniaj swojego szczęścia od jednego chłopaka! Ty jesteś najważniejsza w swoim życiu, nie on, pamiętaj że to Twoje życie, bez niego może być równie albo i nawet bardziej udane!

Samej cięzko było mi sie pogodzić z rozstaniem, tęskniłam i myślałam o nim prawie rok.. Rok, rozumiecie? Nie zawarłam żadnych relacji, bo ubzdurałam sobie w głowie ze tylko z nim moge być szczęśliwa. Mimo ze po tym roku wrocilismy do siebie, to teraz po 2-3 msc związku on ze mną zerwał. Wiem już ze to wcale nie jest mój ideał, ja go wyidealizowałam.

Postaraj sie spojrzeć na tą sprawę na chłodno. Czy na prawdę byłaś z nim szczęśliwa? Dawał Ci to czego pragnęłaś? Nie czułaś "braku" czegoś?

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018