Męski gesty - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Męski gesty

hej
mam pytanie odnośnie gestów przy podaniu dłoni przez mężczyznę kobiecie
Czy mieliście kiedyś tak, że przy podaniu ręki ktoś jednocześnie muska palcem wewnętrzną część dłoni
Co to oznacza?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Męski gesty

Dla mnie to ewidentnie zaproszenie do wyra. Przynajmniej w takim kontekście się z tym spotkałam.

3

Nie zdecydowałbym się na takie coś wobec osoby innej niż dziewczyna albo żona, postrzegam to jako gest zażyłości niestosowny wobec mniej znanych osób, ale każdy może mieć własną interpretację albo nawet jej brak.

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=80 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

4

Dziękuję za odpowiedzi smile no to ciekawie, chyba lepiej aby ta osoba nie miała takich myśli, jeszcze się z takim czymś nie spotkałam, chciaż jak trochę poczytałam to jest masa gestów czy zachowań, które coś oznaczają w relacjach damsko męskich ale są bezwarunkowe, a nie wyuczone i celowe, ciekawe skąd pomysł aby coś takiego sugerować takim gestem

5

Cooo? Co to za bzdury, to ktoś może celowo tak zrobić? Może w jakimś poradniku gdzieś takie coś zalecali;).

-

6

może po prostu tak mu się palcem przypadkowo przejechało?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

7

Lady Loka napisał/a:

Prawie przy każdym spotkaniu? smile zbyt często to było więc aż się nad tym zaczełam zastanawiać smile

8

Truskawak123 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Prawie przy każdym spotkaniu? smile zbyt często to było więc aż się nad tym zaczełam zastanawiać smile

Może ma taki sposób podawania ręki po prostu? Nie wiem, ale no samo podanie ręki jest tak krótkim gestem, że ja bym się nie doszukiwała tutaj dziesiątego dna. Skoro czujesz się z tym niekomfortowo, to mu tej ręki nie podawaj, tylko zrób coś innego. Teoretycznie wg savoir vivre, to kobieta wyciąga rękę pierwsza, więc nie musisz tego robić.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

9

Lady Loka napisał/a:
Truskawak123 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Może ma taki sposób podawania ręki po prostu? Nie wiem, ale no samo podanie ręki jest tak krótkim gestem, że ja bym się nie doszukiwała tutaj dziesiątego dna. Skoro czujesz się z tym niekomfortowo, to mu tej ręki nie podawaj, tylko zrób coś innego. Teoretycznie wg savoir vivre, to kobieta wyciąga rękę pierwsza, więc nie musisz tego robić.

Chyba nie napisałam najważniejszego że to jest mój szef, więc pierwszeństwo przywitania jest wtedy chyba inne
Ale masz racje lepiej się nie będę niczego doszukiwać smile

10

Uuu szef, stąd te nadzieje...

-

11

Burzowy napisał/a:

Uuu szef, stąd te nadzieje...

Bez  przesady, żadne nadzieje

12

Wiadomo;)

-

13

Truskawak123 napisał/a:

hej
mam pytanie odnośnie gestów przy podaniu dłoni przez mężczyznę kobiecie
Czy mieliście kiedyś tak, że przy podaniu ręki ktoś jednocześnie muska palcem wewnętrzną część dłoni
Co to oznacza?

Chyba nie  miałam, ale gdzieś coś podobnego widziałam... może w "Milczeniu owiec"?
Skoro tak muska, to muska. Może to ten typ człowieka myślącego i czyniącego "metaforycznie" jak taki siedmiolatek, który nada sobie jakiemuś szczegolnemu ułożeniu dwóch palców u dłoni jakieś tajemne znaczenie i myśli ze jest to interesujące.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018