Glinka w pielęgnacji skóry głowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Glinka w pielęgnacji skóry głowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-01-24 20:36:21)

Temat: Glinka w pielęgnacji skóry głowy

Jakie są Wasze doświadczenia z glinką jaki produktem do włosów?
Jeśli uzywalyscie to jak? Słyszałam zarówno o maskach na skórę głowy, wcieraniu glinki na sucho oraz dodawaniu odrobiny do szamponu - która metoda jest według Was najlepsza?
Jeśli uzywalyscie glinki to jakiego rodzaju i dlaczego?
Oraz co najważniejsze - jakie byly Wasze efekty (te oczekiwane oraz nieoczekiwane)?
Mi zależy na odbiciu włosów u nasady oraz aby pozostawały dłużej świeże. Zdecydowałam się na glinke czerwona, podobno działa podobnie jak zielona ale jest trochę łagodniejsza dlatego stwierdziłam że lepiej nada się na pierwszy raz.
Wszelkie opinie i hinty mile widziane smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Glinka w pielęgnacji skóry głowy
jjbp napisał/a:

Jakie są Wasze doświadczenia z glinką jaki produktem do włosów?
Jeśli uzywalyscie to jak? Słyszałam zarówno o maskach na skórę głowy, wcieraniu glinki na sucho oraz dodawaniu odrobiny do szamponu - która metoda jest według Was najlepsza?
Jeśli uzywalyscie glinki to jakiego rodzaju i dlaczego?
Oraz co najważniejsze - jakie byly Wasze efekty (te oczekiwane oraz nieoczekiwane)?
Mi zależy na odbiciu włosów u nasady oraz aby pozostawały dłużej świeże. Zdecydowałam się na glinke czerwona, podobno działa podobnie jak zielona ale jest trochę łagodniejsza dlatego stwierdziłam że lepiej nada się na pierwszy raz.
Wszelkie opinie i hinty mile widziane smile

Cześć!
Używałam zielonej - suchej, mieszałam z wodą smile
Czasem mam tak, że szampony się nie domywają (zależnie od twardości wody) i wtedy robię sobie taką maskę z glinki - jest fenomenalna. Warto też ją zrobić po olejowaniu olejem kokosowym, gdybyś nie mogła go zmyć do końca. Bardzo fajna sprawa, byle nie często (raz na 2 tyg.)
Pamiętaj, że glinka na twarzy np. ma za zadanie oczyszczać, ale przez wyciąganie na wierzch zanieczyszczeń. Mało osób o tym wie - więc jeśli chcesz posmarować też buzię, to pewnie nie przed wielkim wyjściem wink

Moją kupiłam gdzieś w internecie. Polecam te w proszku, najprostszy skład.

BARDZO WIELU,
A MOŻE WIĘKSZOŚĆ LUDZI, ABY COŚ ZNALEŹĆ,
MUSI NAJPIERW WIEDZIEĆ,
ŻE TO ISTNIEJE.

3

A myślicie, że glinka pomoże coś na włosy, które się szybko przetłuszczają? Praktycznie codziennie muszę myć włosy, żeby jakoś wyglądać i jest to trochę męczące. Kombinuję tak, że skoro podobno działa na trądzik, to chyba powinien trochę normalizować pracę skóry? Chyba że źle myślę i lepiej postawic na coś innego smile

4

U mnie glinki się super sprawdzają. Odbijają włosy u nasady i spowalniają przetłuszczanie! Dodatkowo pomogą doczyścić skórę głowy, a przy wzmożonym wydzielaniu sebum nie jest to wcale prosta sprawa. Bardzo fajnie sprawdzają mi się glinkowe Fitokosmetik, ostatnio testuję ten z niebieską glinką kosmetykiorientu.pl/szampony/281-fitokosmetik-szampon-z-niebieska-glinka-i-jonami-srebra.html przyjemnie się go stosuje, choć ze względu na gęstą konsystencję preferuję metodę kubeczkową. W ten sposób najlepiej mi się go nakłada.

5

Używacie tej glinki jak szamponu, czy bardziej jak peelingu do skóry głowy?

Ja używam jako peelingu. Mam białą i zielona, b dobrze regulują tłuszczenie się włosów

7

Szczerze powiedziawszy w ogóle nie słyszałam o używaniu glinki do włosów - a w sumie to niegłupi pomysł, bo skóra głowy też ma swoje potrzeby wink. Mam w domu czarną, zieloną i ghassoul, którąś dzisiaj wypróbuję big_smile.

Nigdy nie słyszałam o korzystaniu z glinki na skalp, ale w sumie ciekawe. Nie ma problemu później ze zmyciem jej?

9 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-05-15 07:37:46)

Koniecznie musisz sprawdzić linię spam. Każdy kosmetyk: maska, szampon, odżywka zawierają glinkę w połączeniu z szałwią. Produkty są super naturalne i oczyszczające!

10

Ja również nigdy nie korzystałam z glinki jako maski/peelingu na włosy, ale po Waszych opiniach spróbuję smile Będzie chyba pasować bo moje włosy szybko się przetłuszczają smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Glinka w pielęgnacji skóry głowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018