Niekontrolowane ruchy podczas snu - prosba o opinie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Niekontrolowane ruchy podczas snu - prosba o opinie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Rafal1234567 (2019-01-19 09:36:18)

Temat: Niekontrolowane ruchy podczas snu - prosba o opinie

Spiac w nocy wykonuje niekontrolowane ruchy, np przewracam sie z boku na bok rowniez przeciagajac bezwladnie reke na druga strone (kiedys uderzyla ona zone w oko), od czasu do czasu sa gwaltowne jak np kopniecie gdy sni mi sie jakis koszmar. Mam tak od urodzenia. Mnie osobiscie to nie przeszkadza ale cierpi na tym moja zona ktora bardzo powaznie podchodzi do tego tematu i kazda taka sytuacja konczy sie awantura. Dzisiaj przebudzilem sie gwaltownie po dzwonku budzika podpierajac sie rekami niestety jedna reke polozylem na brzuchu zony kompletnie tego nie kontrolujac. Zona mnie nie rozumie, ze nie mam na to zadnego wplywu, uwaza ze powinienem nauczyc sie to kontrolowac i ze ona to potrafi. Jest na mnie wsciekla i ma ochote mi oddac.
Ja uwazam ze takie niekontrolowane ruchy w nocy sa czyms powszechnym bazujac na wywiadzie rodzinnym gdzie brat i ojciec maja podobnie, natomiast
zona uwaza ze to trzeba leczyc. Chcialbym poznac obiektywna opinie co o tym sadzicie. czy znacie kogos kto ma cos podobnego?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niekontrolowane ruchy podczas snu - prosba o opinie

Jeżeli budząc się podpierasz się ręką na czymś i nie czujesz, że to nie łóżko, to coś jest nie tak.

Czy Twój wywiad odnośnie powszechności tego jest tylko uwzględniający Twoją rodzinę czy może któreś z Was pytało o ten problem lekarza?
Jeżeli żonie przeszkadza to, że praktycznie w każdej chwili może od Ciebie oberwać w nocy, to chyba powinieneś jednak coś z tym zrobić.

Tak naprawdę podpierając się całym ciężarem ciała na niej, możesz jej coś uszkodzić. A jakby była w ciąży, a Ty ją skopiesz w nocy? Albo podeprzesz się na brzuchu? A jakby spało z Wami dziecko?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Czyli rozumiem ze Twoj maz nigdy nie mial podobnej sytuacji?

Jesli chodzi o dzisiejesza sytuacje to mialem reke na koldrze a dopiero pod nia byl brzuch.

4

Zmień budzik na łagodniejszy, miałem kiedyś taki wkurwia*ący że podskakiwałem, teraz jakiś delikatny i normalnie się podnoszę a nie w panice.

5

Rafal1234567 napisał/a:

Czyli rozumiem ze Twoj maz nigdy nie mial podobnej sytuacji?

Jesli chodzi o dzisiejesza sytuacje to mialem reke na koldrze a dopiero pod nia byl brzuch.

Przy żadnym z ludzi, z którymi spałam w jednym łóżku, nie miałam takiej sytuacji.
Co innego wiercenie się, co sama robię, a co innego całkowity brak kontroli i bycie zagrożeniem dla drugiego człowieka.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

6 Ostatnio edytowany przez authority (2019-01-19 16:34:07)

Rozwiązanie śpijcie osobno. Mam małą prośbę lepiej dobierajcie reklamy. wyskakuje mi strona z nachalną  propagandą religijną skierowaną do studentów. Kazdystudent.pl

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Niekontrolowane ruchy podczas snu - prosba o opinie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018