Jak zaskoczyć faceta z seksowną bielizną i jak zaaranżować wieczór? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jak zaskoczyć faceta z seksowną bielizną i jak zaaranżować wieczór?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

1 Ostatnio edytowany przez aunelantie (2019-01-14 00:55:32)

Temat: Jak zaskoczyć faceta z seksowną bielizną i jak zaaranżować wieczór?

Czołem, panie i panowie. wink
Historia wygląda następująco:

Chłopak wyjechał za granicę na 2 miesiące, wraca na początku marca. Nie jesteśmy długo, tak naprawdę można by rzec, że są to nasze początki. Jednakże w pościeli (jak i nie tylko) dobraliśmy się znakomicie. Wiadomo, że gdy wróci będziemy za sobą bardzo stęsknieni. Stwierdziłam jednak, że podsycę temperaturę do maksimum i kupię coś specjalnego dla wybranka. Postawiłam na klasykę. Czarny koronkowy gorset, pas do pończoch, no i pończochy. Nie powiem, wygląda nawet lepiej niż dobrze!
Teraz pytanie do was moi drodzy.

Jestem młodą osobą. Chłopak 7 lat starszy. To pierwszy poważny związek w którym jestem, co oznacza, że nigdy takich rzeczy jeszcze nie robiłam.
Mieszkamy w dwóch różnych miastach. Często bywa, że zostaję u niego na weekend i tak też będzie jak wróci. Chłopak mieszka ze współlokatorem.
Myślałam o dwóch opcjach.

A) Zakładam sukienkę pod która mam już bieliznę, idziemy na kolację. Podczas kolacji, daje mu do zasugerowania aby wsunął rękę pod stół i sprawdził co mam pod sukienką. Po kolacji lecimy do domu, no i co dalej to już wiadomo. big_smile

B) Jesteśmy u niego, przebieram się w łazience a potem pokazuje się mu w okazałości. Jest jednak ryzyko, że współlokator może być w domu, a żeby zobaczył mnie w takim przebraniu raczej bym tego bym raczej nie chciała.

Jak to zaaranżować? Jak się zachować? Chciałabym, żeby wyszło to naturalnie. Zwracam się głównie do kobiet, które mają już takie eksperymenty za sobą. Ale męskimi spostrzeżeniami też nie pogardzę. wink

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez marakujka (2019-01-14 01:13:09)

Odp: Jak zaskoczyć faceta z seksowną bielizną i jak zaaranżować wieczór?
aunelantie napisał/a:

A) Zakładam sukienkę pod która mam już bieliznę, idziemy na kolację. Podczas kolacji, daje mu do zasugerowania aby wsunął rękę pod stół i sprawdził co mam pod sukienką. Po kolacji lecimy do domu, no i co dalej to już wiadomo. big_smile

B) Jesteśmy u niego, przebieram się w łazience a potem pokazuje się mu w okazałości. Jest jednak ryzyko, że współlokator może być w domu, a żeby zobaczył mnie w takim przebraniu raczej bym tego bym raczej nie chciała.

a dom (pkt a) jest "u niego (pkt b)?
jeśli tak, to radzę poszukać restauracji z eleganckimi toaletami, żeby nie natknąć się na współlokatora.
a co do zaaranżowania - ten pomysł z ręką pod stołem jest ok.

ewentualnie daj współlokatorowi łapóweczkę, niech wyjdzie gdzieś do kina, na koncert, czy gdzieś.

3

marakujka napisał/a:
aunelantie napisał/a:

a dom (pkt a) jest "u niego (pkt b)?
jeśli tak, to radzę poszukać restauracji z eleganckimi toaletami, żeby nie natknąć się na współlokatora.
a co do zaaranżowania - ten pomysł z ręką pod stołem jest ok.

ewentualnie daj współlokatorowi łapóweczkę, niech wyjdzie gdzieś do kina, na koncert, czy gdzieś.

W przypadku A i B będzie to u niego w domu. Współlokator mieszka z chłopakiem. Jak przyjeżdzam do niego, to spotykamy się na dworcu. Dlatego myślałam aby mieć już na sobie sukienkę, a pod nią bieliznę. Znając życie wyskoczymy gdzieś na miasto coś zjeść, albo po prostu udamy się od razu do domu. W przypadku B myślałam, że jak będziemy już u niego, to wymsknę się do łazienki i tam się przebiorę - Jednak zawsze mogę zderzyć się z jego współlokatorem. Ma tendencje do kręcenia się po kuchni, która znajduję się obok łazienki. Więc zawsze jest ryzyko

4

po co te alpejskie kombinacje dziewczyno? Atmosferę chcesz podkręcać?? Młodzi, napaleni, początki znajomości  i jeszcze 2 msc abstynencji to nawet gdybyś  założyła worek pokutny to będziesz dla niego niczym sex bomba.

5

adiaphora napisał/a:

po co te alpejskie kombinacje dziewczyno? Atmosferę chcesz podkręcać?? Młodzi, napaleni, początki znajomości  i jeszcze 2 msc abstynencji to nawet gdybyś  założyła worek pokutny to będziesz dla niego niczym sex bomba.

No właśnie. A jeszcze przekombinujesz i koledze tak wzrośnie ciśnienie, że mu pęknie to, albo owo big_smile

6

A nie lepiej wynająć jakiś pokój w hotelu, motelu. Ten motyw z ręką pod stołem za bardzo oklepany w filmach, nie ma sensu bo jak napalony będzie to może skończyć w spodniach. Po kolacji w ewentualnym pokoju w hotelu zaczął bym od wspólnego prysznica.

Misinx napisał/a:
adiaphora napisał/a:

No właśnie. A jeszcze przekombinujesz i koledze tak wzrośnie ciśnienie, że mu pęknie to, albo owo big_smile

Oooo właśnie.....bo będzie jak u jednego z autorów tutaj......na sam widok.......i będzie po zabawie big_smile

8 Ostatnio edytowany przez misiando (2019-01-14 22:15:30)

Z samczej perspektywy - bardziej podnieci go, jeśli pod sukienką/spódnicą nie będzie niczego, niż super seksowna bielizna.

A z mojej własnej - nie ruszały mnie nigdy koronki, komplety, triumphy i inne. W staniku najważniejsze znajduję aby się rozbrajać łatwo jednorącz dawał. Te rozpinane z przodu nie od rzeczy są.

Kolacja kolacją - ja bym współlokatora na wakacje na weekend wysłał, i kolację zjadł z Tobą w łóżku, po seksie. Szampan, ostrygi czy inne krakersy z kawiorem (trzeba lubić ostatnie) czy sałatkę z fetą i polędwiczkami, takie tam.

Wspominam, że jakiś czas temu przyjaciółkę odbierałem z dworca, a potem jeszcze dwie godziny jazdy, bo po drodze ją zgarniałem. Nie wytrzymaliśmy i zjechaliśmy na szybki numer do lasu. Bielizna? Nastrój? Who cares! Komary i mrówki nie przeszkadzały.
Z inną przyjaciółką, którą odbierałem z firmowe imprezy, zabawę zaczęliśmy jeszcze na parkingu pod domem. Na bieliznę nie zwracaliśmy uwagi, tak byliśmy napaleni.

9

misiando napisał/a:

Z samczej perspektywy - bardziej podnieci go, jeśli pod sukienką/spódnicą nie będzie niczego, niż super seksowna bielizna.

(..)W staniku najważniejsze znajduję aby się rozbrajać łatwo jednorącz dawał. Te rozpinane z przodu nie od rzeczy są.

Warto posłuchać tych rad, trafne ☺
Nie kombinuj z restauracją, jak dla mnie troszke sztuczne.
Najbardziej namiętne akcje to te spontaniczne, ach wspomnienia ☺

10

emilia.ja napisał/a:
misiando napisał/a:

(..)W staniku najważniejsze znajduję aby się rozbrajać łatwo jednorącz dawał. Te rozpinane z przodu nie od rzeczy są.

Warto posłuchać tych rad, trafne ☺
Nie kombinuj z restauracją, jak dla mnie troszke sztuczne.
Najbardziej namiętne akcje to te spontaniczne, ach wspomnienia ☺

Restauracja to ślepy zaułek. Jak się nawpierdala to będzie ociężały i będzie mu się chciało spać big_smile Wiem jak to jest. Po obfitym jedzeniu seksu niet przez jakieś 2-3 godziny

11

A potem będzie płacz jak zostawi.

12

Zasada jest jedna: żarcie po seksie. Po żarciu machać tyłkiem jest ciężko.

A najlepsza bielizna to jej brak.

Piękna bielizna to dorosła forma zabawy lalkami. Wtedy lalką jesteśmy my same dla siebie.

Ten cały boom na piękne desous za duże pieniądze to zwykła reklama firm bieliźniarskich. Faceci nie dają się na to nabierać i zwyczajnie tego nie kupują.

13

uzytkownik444 napisał/a:

A najlepsza bielizna to jej brak.

Piękna bielizna to dorosła forma zabawy lalkami. Wtedy lalką jesteśmy my same dla siebie.

Ten cały boom na piękne desous za duże pieniądze to zwykła reklama firm bieliźniarskich. Faceci nie dają się na to nabierać i zwyczajnie tego nie kupują.

Nie ma co uogólniać. Faceci to wzrokowcy. A bielizna dobrze dobrana do ciała, cieszy oko.

14

Mój facet też uwielbia seksowną bieliznę, koronki , sznureczki smile 
Też kiedyś miałam myśli jak to ogarnąć, ale przyznam że zawsze mnie to trochę stresowało.

1. Po kąpieli wyszłam pzrebrana z łazienki i albo zostaliśmy na dole na kanapie, albo zabrał mnie na górę do sypialni.
2. Gdy on się kąpał, ja się w sypialni przebrałam i czekałam na niego w łóżku smile

Dobro zawsze wraca :-)

15 Ostatnio edytowany przez marakujka (2019-01-19 16:54:48)

uzytkownik444 napisał/a:

Można pójść do restauracji aby się obeżreć lub aby się najeść.  wink Jest to różnica - nażreć a zjeść. wink

16

marakujka napisał/a:
uzytkownik444 napisał/a:

Można pójść do restauracji aby się obeżreć lub aby się najeść.  wink Jest to różnica - nażreć a zjeść. wink

Ale po seksie chce się jeść jak cholera! Naseksić się, najeść i przytulić - to dobry scenariusz.

......powiedzieć, że dziś głowa nie boli smile
Pełne zaskoczenie...... szok i niedowierzanie.

18

Zaaranżować możesz jakiś swobodny kąt, gdzie nikt nie bedzie nasłuchiwał i podpatrywał.
Niech przyjdzie tam do Ciebie, załóż pod sukienke te cuda ktore kupiłas, uszykuj dobrego (smacznego!) szampana i.miej pod reką ulotke z jedzeniem na dowóz.
Dla mnie chyba najseksowniejsze są perfumy, wiec przygotuj sobie jakieś piekne.

19 Ostatnio edytowany przez marakujka (2019-01-19 19:34:08)

uzytkownik444 napisał/a:
marakujka napisał/a:
uzytkownik444 napisał/a:

Ale po seksie chce się jeść jak cholera! Naseksić się, najeść i przytulić - to dobry scenariusz.

Pisałam o tym, co można przed seksem.
A nawet jeśli on nie umiałby pohamować się z jedzeniem (tudzież żarciem jak prosię), wówczas ona może zjeść połowę schabowego i na niego wskoczyć. smile Gdzieś... w lesie,  parku, stancji, pokoju hotelowym lub schludnej, eleganckiej toalecie.

emilia.ja napisał/a:

uszykuj dobrego (smacznego!) szampana i.miej pod reką ulotke z jedzeniem na dowóz.
Dla mnie chyba najseksowniejsze są perfumy, wiec przygotuj sobie jakieś piekne.

Niezły zestaw -  szampan, ekstra bielizna i perfumy, a do zestawu oczywiście chamskie, podwiędłe i półzimne żarcie w plastykowych pojemniczkach, które dotrze "najszybciej za 50 min". wink
To może lepiej, aby sama upiekła jakiegoś pierniczka czy innego placka i przyniosła?

Panowie, nie bądźcie nudni.
Autorko, doskonały pomysł, od kolacji począwszy, na łóżku skończywszy. Byłbym bardzo zadowolony, będąc zaproszonym przez kobietę na kolację, za którą i tak ja zapłacę, a później wracając z nią do domu, kiedy oboje wiemy że ta nie-seksualna część wieczoru za chwilę się skończy. Doskonały pomysł!

Proponuję po kolacji wrócić taksówką, napijcie się wina na mieście, żeby nie wracać odświętnie ubrani pieszo albo komunikacją, musicie wliczyć to w koszt. Bawcie się dobrze wink

21

Zgadzam się z przedmówcą, taksówka to dobry i sprawdzony patent, tam zresztą też już może zrobić się gorąco... smile

[nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jak zaskoczyć faceta z seksowną bielizną i jak zaaranżować wieczór?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018