W Polsce brakuje ponad milion kobiet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » W Polsce brakuje ponad milion kobiet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 37 ]

1 Ostatnio edytowany przez wasting_love (2019-01-12 18:40:26)

Temat: W Polsce brakuje ponad milion kobiet

Nie wiem Panie i Panowie czy zdajecie sobie z tego sprawę ale w Polsce w tej chwili samotnych mężczyzn będzie o ponad milion osób więcej niż wolnych kobiet. I niestety z roku na rok sytuacja ta będzie się pogarszać. Problem polega na tym że Polki kilka razy częściej wiążą się z obcokrajowcami przez co Polacy tracą w ten sposób kobiety i robi się ogromna dysporporcja. Do tego masowa imigracja do Polski o wielomilionowej już skali takze nie napawa optymizmem. Wśród Ukraińców 3/4 to mężczyźni. Wśród Białorusinów 90% to mężczyźni. Wśród imigrantów z takich krajów jak Indie, Bangladesz czy Nepal których przyjeżdża coraz więcej i więcej to praktycznie 99% to sami mężczyźni.

Nie wiem jaką wybredną kobietą trzeba być żeby w 2019 roku nie znaleźć sobie w Polsce faceta. Mamy całe miasta i wsie samotnych kawalerów. Na portalach randkowych aż 65% użytkowników to mężczyźni. To oznacza że prawie dwa razy wiecej od kobiet (35%). Na jedną wolną pannę w tej chwili przypada aż dwóch samotnych kawalerów. Gdyby proporcje były odwrotne to chyba żylibyśmy w raju. I proszę nie wyjeżdżać mi zaraz że statystycznie w Polsce mieszka wiecej kobiet, bo babcie po 60' się nie liczą co powykańczały swoich chłopów jeszcze przed emeryturą. Mówimy o osobach w wieku rozrodczym.

33,8% polskich mężczyzn to kawalerowie, podczas gdy  kobiety pannami są tylko w 24,3%. Czy chcielibyście iść na imprezę singli na której jest 33 mężczyzn na 24 kobiety? Odpowiedzcie sobie sami.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: W Polsce brakuje ponad milion kobiet
wasting_love napisał/a:

Nie wiem Panie i Panowie czy zdajecie sobie z tego sprawę ale w Polsce w tej chwili samotnych mężczyzn będzie o ponad milion osób więcej niż wolnych kobiet. I niestety z roku na rok sytuacja ta będzie się pogarszać. Problem polega na tym że Polki kilka razy częściej wiążą się z obcokrajowcami przez co Polacy tracą w ten sposób kobiety i robi się ogromna dysporporcja. Do tego masowa imigracja do Polski o wielomilionowej już skali takze nie napawa optymizmem. Wśród Ukraińców 3/4 to mężczyźni. Wśród Białorusinów 90% to mężczyźni. Wśród imigrantów z takich krajów jak Indie, Bangladesz czy Nepal których przyjeżdża coraz więcej i więcej to praktycznie 99% to sami mężczyźni.

Nie wiem jaką wybredną kobietą trzeba być żeby w 2019 roku nie znaleźć sobie w Polsce faceta. Mamy całe miasta i wsie samotnych kawalerów. Na portalach randkowych aż 65% użytkowników to mężczyźni. To oznacza że prawie dwa razy wiecej od kobiet (35%). Na jedną wolną pannę w tej chwili przypada aż dwóch samotnych kawalerów. Gdyby prporcje były odwrotne to chyba żylibyśmy w raju. I proszę nie wyjeżdżać mi zaraz że statystycznie w Polsce mieszka wiecej kobiet, bo babcie po 60' się nie liczą co powykańczały swoich chłopów jeszcze przed emeryturą.

33,8% polskich mężczyzn to kawalerowie, podczas gdy  kobiety pannami są tylko w 24,3%. Czy chcielibyście iść na imprezę singli na której jest 33 mężczyzn na 24 kobiety? Odpowiedzcie sobie sami.

Ojojoj! hmm

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

3

Kobiety są same na włąsne życzenie, a meżczyźni nie mają wyboru...

4 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-01-12 18:52:10)

wasting_love napisał/a:

babcie po 60' się nie liczą co powykańczały swoich chłopów jeszcze przed emeryturą.

big_smile big_smile big_smile

wasting_love napisał/a:

Ja bym chciała big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

5

Zawsze szukałam Polaka, ale może pomysł ze znalezieniem sobie jakiegoś obcegokrajowca nie jest taki głupi.... i na dodatek teściowa będzie daleko big_smile

gg 48623644

6

santapietruszka napisał/a:
wasting_love napisał/a:

Ja bym chciała big_smile

Ja też big_smile Nie wiem o co temu przemiłemu Panu chosi... big_smile

7

Klio napisał/a:
wasting_love napisał/a:

Ja bym chciała big_smile

Ja też big_smile Nie wiem o co temu przemiłemu Panu chosi... big_smile

Me too smile
czy w tym 33.8 mieszczą się też dziadki emeryci, czy też pryszczata młodzież, czy jedynie mężczyźni w wieku poborowym, to jest produkcyjnym tongue

gg 48623644

No to, Autor, gdzie ta impreza i o której? tongue

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

9

A będą zagraniczni?

gg 48623644

10

rossanka napisał/a:

A będą zagraniczni?

Rossanko właśnie wcierasz sól w jego otwarte rany... lol

11

Lajf is brutal tongue
I nie ma letko smile

gg 48623644

12

W Chinach i Indiach brakuje 100 mln kobiet, w skali całego świata 200 mln kobiet tak wiec pod tym względem nie jesteśmy wyjątkiem. Polityka 1 dziecka doprowadziła do aborcji selektywnej. Dodając te kraje gdzie kobieta musiała miec posag wiec lepiej było mieć syna niż córke - mamy to co mamy. Tym bardziej dziwi fakt, że tyle jest zdrad, tylu mężczyzn ma i żone i kochanke. Widać z tego że płeć brzydka poszła "w ilość a nie w jakość".

13

W google wpisalam piramida populacji w Polsce wedlug nich faktycznie istnieje dysproporcja w wieku 20-30 lat. Na przyklad policzylam ze w wieku 25-29 lat ta roznica to 103/100. To nie jest duzo. Jesli ktos nie potrafi sobie znalezc obecnie dziewczyny, to po prostu jest marnym facetem. Fajni faceci maja dziewczyny. Sorki panowie big_smile

14

Krystyna_Pas napisał/a:

W google wpisalam piramida populacji w Polsce wedlug nich faktycznie istnieje dysproporcja w wieku 20-30 lat. Na przyklad policzylam ze w wieku 25-29 lat ta roznica to 103/100. To nie jest duzo. Jesli ktos nie potrafi sobie znalezc obecnie dziewczyny, to po prostu jest marnym facetem. Fajni faceci maja dziewczyny. Sorki panowie big_smile

Nie prowokuj. Bo się zdenerwujemy i będziemy gejami, i wtedy Wy będziecie płakać big_smile

15

wasting_love napisał/a:

Nie wiem jaką wybredną kobietą trzeba być żeby w 2019 roku nie znaleźć sobie w Polsce faceta. Mamy całe miasta i wsie samotnych kawalerów. Na portalach randkowych aż 65% użytkowników to mężczyźni. To oznacza że prawie dwa razy wiecej od kobiet (35%). Na jedną wolną pannę w tej chwili przypada aż dwóch samotnych kawalerów. Gdyby proporcje były odwrotne to chyba żylibyśmy w raju. I proszę nie wyjeżdżać mi zaraz że statystycznie w Polsce mieszka wiecej kobiet, bo babcie po 60' się nie liczą co powykańczały swoich chłopów jeszcze przed emeryturą. Mówimy o osobach w wieku rozrodczym.

Eeee to wystarczy tylko wywołać wojnę i proporcje znowu się odwrócą smile

16

Krystyna_Pas napisał/a:

Dysproporcja płci w wieku ok 20-35 jest większa, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę miejsce zamieszkania, więc nie sądzę, aby od fajności tylko zależało znalezienie partnerki/a. Część fajnych ludzi po prostu będzie miała znacznie trudniej, części nie uda się i charakter nie zawsze będzie tu czynnikiem decydującym. Akurat w przypadku autora wątku charakter i frustracja wydaje się, że zadecydują, ale nie dotyczy to wszystkich wolnych osób.

17

Klio napisał/a:
Krystyna_Pas napisał/a:

Dysproporcja płci w wieku ok 20-35 jest większa, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę miejsce zamieszkania, więc nie sądzę, aby od fajności tylko zależało znalezienie partnerki/a. Część fajnych ludzi po prostu będzie miała znacznie trudniej, części nie uda się i charakter nie zawsze będzie tu czynnikiem decydującym. Akurat w przypadku autora wątku charakter i frustracja wydaje się, że zadecydują, ale nie dotyczy to wszystkich wolnych osób.

To znaczy, że "Chłopaków do wzięcia" będą ciągnąć w tv jeszcze bardzo długo. O i "Rolnik szuka żony" też. big_smile

18

Misinx napisał/a:
Klio napisał/a:
Krystyna_Pas napisał/a:

To znaczy, że "Chłopaków do wzięcia" będą ciągnąć w tv jeszcze bardzo długo. O i "Rolnik szuka żony" też. big_smile

Rolnika mogą. Chłopakom niech dadzą spokój i niech nie pastwią się nad ich biedą/zacofaniem/wykluczeniem społecznym itd...

Następny troll, co sobie kobiety znaleźć nie może, bo albo fajtłapa albo brzydal. Albo 1 i 2.

20

Klio napisał/a:
Misinx napisał/a:
Klio napisał/a:

Rolnika mogą. Chłopakom niech dadzą spokój i niech nie pastwią się nad ich biedą/zacofaniem/wykluczeniem społecznym itd...

Nie wierzę Klio lituje się nad facetami, koniec świata jest bliski big_smile

21

MysteryP napisał/a:
Klio napisał/a:
Misinx napisał/a:

Nie wierzę Klio lituje się nad facetami, koniec świata jest bliski big_smile

Dokładnie tak. Zostały tylko sekundy. Biegnij do piwnicy się schować i nie wychodź, bo po Tobie.

22

Klio napisał/a:

Dokładnie tak. Zostały tylko sekundy. Biegnij do piwnicy się schować i nie wychodź, bo po Tobie.

Czyli jednak nic się nie zmieniło.

23

MysteryP napisał/a:
Klio napisał/a:

Czyli jednak nic się nie zmieniło.

W stosunku do Ciebie nic. A miało?

24

Misinx napisał/a:

O tych dwóch programach pomyślałam w pierwszej chwili po przeczytaniu posta autora.

Następny frustrat, któy chciałby dostać kobietę z przydziału, bo mu się należy, a te wredne Polki wolą zagranicznych. No straszne po prostu.

25

CatLady napisał/a:
Misinx napisał/a:

O tych dwóch programach pomyślałam w pierwszej chwili po przeczytaniu posta autora.

Następny frustrat, któy chciałby dostać kobietę z przydziału, bo mu się należy, a te wredne Polki wolą zagranicznych. No straszne po prostu.

Myslicie, ze to znak naszuch czasow, czy po prostu nawet w latach 60 tych byli faceci , którym nie szło z kobietami A swoje niepowodzenia tłumaczyli czynnikami zewnętrznymi ( że to wina kobiet, bo są zbyt wybredną, albo szukają badbojów, czy też wolą panow zza granicy )?

gg 48623644

26

rossanka napisał/a:
CatLady napisał/a:
Misinx napisał/a:

Myslicie, ze to znak naszuch czasow, czy po prostu nawet w latach 60 tych byli faceci , którym nie szło z kobietami A swoje niepowodzenia tłumaczyli czynnikami zewnętrznymi ( że to wina kobiet, bo są zbyt wybredną, albo szukają badbojów, czy też wolą panow zza granicy )?

Sądzę, że są i tacy, którzy winę widzą tylko i wyłącznie w sobie, tylko nie wylewają swoich żali na babskim forum na przykład.

27

rossanka napisał/a:

Rossanka, sama nie wiem. Jeśli np w latach 60. byli tacy faceci, to nie mieli babskich forów internetowych do wylewania żali. Mieli co najwyżej kilku kumpli, podobnych sobie i razem sie upijali z żalu.

Teraz w czasach internetu może sie wydawać, że jest ich wiecej - ale może faktycznie jest. Kobiety bardzo poszły do przodu, na studiach est wiecej kobiet niż meżczyzn, kobiety zarabiają, maja wolność, mogą wybierać. Mogą - nie muszą. Ich byt juz nie zależy od zamążpójścia. MAm osobiście wrażenie, że wielu facetów pozostało w tyle. Nadal oczekują tego przysłowiowego 'tworzenia domu' przez kobietę i opieki jak u mamusi. Faceci tacy jak autor nie potrafią się dostosować do pewnych czynników i mają podejście, jakby im się coś należało, jakby byli jacyś lepsi, niż obcokrajowcy i Polka musiała wybierać Polaka, jakby im się coś należało z tytułu, że są mężczyznami, że są Polakami i Polka im się należy.

Na pobocznym wątku jakiś pan narzeka, że jego dziewczyna jest zbyt pewna siebie - i już abstrahując od tego, czy ona jest pewna siebie, czy chamska, uderzło mnie jego stwierdzenie, że on się czuje jak ciapa, że nie czuje się jak mężczyzna - i to w tym leży problem, nie w jej zachowaniu. Ja mam wrażenie, że ci mężczyźni, którzy pozostają długo singlami mają takie właśnie podejście: im się należy, kobieta ma się zachowywać tak, a nie inaczej, nie podważać ich kruchej męskości jakąś tam swoją niezależnością, czy zarabianiem więcej, ma słuchać, co oni mówią. Kiedyś taki jęczybuła znalazłby żone, bo kobieta musiała posiadać męża. Teraz nie musi. Co najwyżej niektóre chcą - i wybierają takich jacy im pasują. A jęczybuły i marudy to marni kandydaci.

28 Ostatnio edytowany przez Misinx (2019-01-13 01:47:50)

Klio napisał/a:
Misinx napisał/a:
Klio napisał/a:

Bez przesadyzmu. "Chłopakom do wzięcia" też się coś od życia należy smile Bieda biedą, ale oni pewnie czują się trochę jak gwiazdy smile Nie ma im co żałować.

29

rossanka napisał/a:
CatLady napisał/a:
Misinx napisał/a:

Zawsze byli tacy faceci. Chociaż w sumie... Kiedyś były inne czynniki ważne przy znalezieniu żony

30 Ostatnio edytowany przez rossanka (2019-01-13 10:27:45)

Może faktycznie to wina internetu, w latach 60 czy 70 internetu nie było,  ludzie mogli najwyżej napisać do jakiejś gazety do rubryki porady miłosne,  czy coś w tym stylu, ewentualnie wyźalic się znajomym i to by było tyle.
Co do zwiazkow, to teraz i koedys istniały i zdrady i szalone historie miłosne i przedziwne wypadki losowe.
Rozmawiałam o tym kiedyś z mamą i opowiedziała mi parę perełek.  Miała kiedyś koleżankę,  kolezanka miała narzeczonego. I pewnego dnia wracając tramwajem z pracy, poznała w wagonie faceta. Narzeczonego rzuciła na drugi dzień,  a ten facet z tramwaju został jej mężem.  Były to lata 70 te, internetu nie było,  nie opisywala swojej historii na żadnym forum.  Drugi kolega bedącć kawalerem poznał rozwodke z dzieckiem, na dodatek 5 lat starszą. Jego rodzina zagrozila mu wydziedziczeniem, w razie gdyby mu przyszło do głowy ozenic się z tą panią.  Ożeniłsię,  mieli jeszcxe wspólne dzieci, są do dziś małżeństwem i mają się dobrze. To historia z początku lat 80.
Różne bywają losy, niezależne od czasów.

gg 48623644

31

wasting_love napisał/a:

I proszę nie wyjeżdżać mi zaraz że statystycznie w Polsce mieszka wiecej kobiet, bo babcie po 60' się nie liczą co powykańczały swoich chłopów jeszcze przed emeryturą. Mówimy o osobach w wieku rozrodczym.

Wniosek z tego taki że czas się brać za babcie. Zaoszczędzisz na prezerwatywach no i szarlotkę taka zwykle umie upiec big_smile.

Tak zawsze byli faceci bez partnerek . Ktoś tam gdzieś podawał dane że patrząc na geny to pochodzimy tylko od połowy populacji mężczyzn reszta się nie rozmnożyła.

Faceci są nie tyle zacofani co po prostu zdezorientowani. Wcześniej sprawa była prosta zbuduj dom zasadź drzewo i spłódź syna a kobita sama się znajdzie. Teraz już nie ma gotowej recepty na udane życie miłosne. Możesz mieć kilka domów ale pani ma swój więc tym jej nie zatrzymasz. Możesz spłodzić syna ale i tak zawsze może się z tobą wybranka rozstać i twoje życie rodzinne drastycznie ograniczy się do wysyłania alimentów lub uciekania przed nimi. Drzewo można jeszcze zasadzić tyle że kobity się na nie nie wyrwie co najwyżej każe nam na nie spadać.

Panowie mają obraz żony którą się będą opiekować a ona im będzie za to sprzątać gotować i ich pożądać. A tu kobiety nie chcą już sprzątać ani gotować czasem tylko pożądają. Opieki też za bardzo nie potrzebują bo prawie każda bardzo sobie ceni swoją samodzielność. Ostatnio jedna taka nawet słoika nie chciała mi dać odkręcić.

I tak oto duża konkurencja o względy kobiety która i tak już nie spełnia oczekiwań takiego pana. W efekcie część po prostu robi rachunek zysków i strat i rezygnują z kobiet.

Efektem tego wszystkiego są miliony samotnych ludzi.

Gdyby przewaga liczebna kobiet w wieku poborowym była korzystna to by były takie społeczności a jednak raczej takich nie ma.

32

To może smutny wniosek taki, że  każdy może mieć żonę. ale nie przez całe życie.. A nasi Panowie muszą gdzieś po żony ruszyć na wschód..
Skoro tyle tu imigrantów zarobkowych, tam kobiety zostały same wink

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

33

wasting_love napisał/a:

Z czego 13,8 % pracuje za granicą.

Ela210 napisał/a:

To może smutny wniosek taki, że  każdy może mieć żonę. ale nie przez całe życie.. A nasi Panowie muszą gdzieś po żony ruszyć na wschód..
Skoro tyle tu imigrantów zarobkowych, tam kobiety zostały same wink

To jak już sobie po nie pójdziemy to w drodze powrotnej przyłączymy Wilno i Lwów z powrotem do Polski:P

34

wasting_love napisał/a:

Nie wiem jaką wybredną kobietą trzeba być żeby w 2019 roku nie znaleźć sobie w Polsce faceta. Mamy całe miasta i wsie samotnych kawalerów.

Czyli warszawska korpo-singielka ma jechać do Pcimia Dolnego po materiał na męża? lol

uleshe napisał/a:

Gdyby przewaga liczebna kobiet w wieku poborowym była korzystna to by były takie społeczności a jednak raczej takich nie ma.

Cięgle tak masz np.: wśród prymitywnych indiańskich plemion z Amazonii. Wiem wink przykład z czapy, jak na nasze warunki. Mają poligamię wymuszoną wysoką śmiertelnością mężczyzn i ciężkimi warunkami życia. Samotna kobieta nie ma szans prowadzić "gospodarstwa", więc trzeba jej zorganizować męża.

35 Ostatnio edytowany przez zwyczajny gość (2019-01-14 11:27:30)

No, pięknie ale to wszystko .....nieprawda smile
Statystycznie przewaga kobiet zaczyna się już od 40-45 roku życia. Dodatkowo to nie uwzględnia czasowej emigracji gdzie wśród wyjeżdżających za pracą 65% to chłopy. Z 2 milionów.

Jak podają statystyki małżeństwa kończą się w 60% z powodu śmierci męża, 25% rozwód a tylko 15% w przypadku śmierci żony.
Autorze nie jest tak źle smile Głową i nie tylko do góry

36

53% wyjeżdżających z kraju to akurat kobiety jak coś. Są braki i latwo to zauważyć porównując ilość wolnych kobiet i facetów, po prostu.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet, nie zapomnij bicza!

37 Ostatnio edytowany przez tyafu (2019-01-14 13:04:56)

Znerx napisał/a:

Czyli warszawska korpo-singielka ma jechać do Pcimia Dolnego po materiał na męża? lol

Jest o tym przezabawna ksiazka: "Czy to sie nagrywa". Polecam.

A autor wątku pewnie siedzi w kącie I placze - tak mu pojechaliscie ....

... pełnym gazem wjadę w bramy piekieł ...

Posty [ 37 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » W Polsce brakuje ponad milion kobiet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018