Konflikt z rodzicami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Konflikt z rodzicami

Witam serdecznie.
Od niespełna17 lat nie mieszkam z rodzicami, wprowadziła się do obecnego już męża, rodzice nie protestowali nawet było im to na rękę tak mi się wydaję. Mam siostre ktora też szybko wyprzedziła się z domu w podobnym wieku jak ja, lecz ona nadal mieszkała na tej samej ulicy co rodzice i kontak mieli dobry. Ja po wyprowadzce nie miałam dobrych kontaktów z rodzicami, były one znikome a nawet ich nie było wogule, nawet na święta nie spotykaliśmy się, ojciec dzwonił do mnie pijany wzywał od najgorszych nie miała ochoty na święta z nimi po tym, mama też nie próbowała ze mna nawiązać kontaktów chodz codziennie przechodziła koło mojego domu do pracy i z potworem, nie wierzę że nawet na 5 minut nie mogła wejść. Siedem lat temu urodziłam pierwsze dziecko mama przez przypadek dowiedziała się ze urodziłam bo akurat siostra leżała w szpitalu była w ciąży i leżała na ginekologii, mama spotkała męża mojego gdy przyjechał zabrać nas do domu. Przy dziecku mi nie pomogła nawet raz wiadomo pierwsze dziecko przydała by się pomoc jakaś rada. Spotykaliśmy się raz dwa razy do roku na święta i to ze względu na dziecko chciałam mieć z nimi kontakt. Siostra z rodzicami miała dobry kontakt, zmieniło sie to kiedy wprowadzili sie do bloku w którym ja mieszkam jakieś 4 moze 5 lat temu,  w sumie ta ja załatwiłam im to mieszkanie gdy musieli sie z poprzedniego z dnia na dzień wyprowadzić, ja im załatwiła samochód do przeprowadzki wszystko załatwiłam oni musieli tylko spakować się w starym mieszkaniu i rozpakowac w nowym. Po przeprowadzce rodziców sytuacja się odwróciła to ja miałam z nimi kontakt a ona nie. Do mnie strasznie nagadywali na nia że pije, zaniedbuje dziecko, zbierze narkotyki co teraz okazało sie nie prawdą. Na poczatku grudnia 2018r rodzice sie przeprowadzili, i się znów zaczęło w dzień wyprowadzki rodziców miałam ważna wizyte u lekarza czekałam na nia dłuższy czas dobrze o tym wiedzieli, wieczorem ojciec zadzwonił do mnie pijany zaczął wyzywać, mieć pretensje ze mój mąż im nie pomógł, fakt nie pomógł bo musiał zostać z dziećmi bo szłam do lekarza, nawet nie zapytał się co lekarz powiedział. Od tamtej pory nie mamy kontaktu. Nawiązałam kontakt z siostrą nawet święta razem spędziliśmy. Wczoraj do mnie przyszła siostra i mi mówi że rodzice do niej zadzwonili i poszła do nich nawet noc u nich spędziła, mam wrażenie że znów ja przekrecili na swoją stronę a tak się zarzekala że niechce ich znac.
Co wy myślicie o tym, bo ja mam mętlik w glowie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Konflikt z rodzicami

Myślę, że to jakieś popieprzone towarzystwa i ja bym się cieszyła, że się nie odzywają.

3

Odp: Konflikt z rodzicami

Rywalizujesz z siostrą o względy rodziców, czy próbujesz odciągnąć ją od nich? Twoja siostra jest dorosła i sama decyduje o tym, czy mieć kontakt z nimi, a po za tym dlaczego tak Cię to uwiera?
Zdecyduj się, czy w ogóle zależy Ci na jakichkolwiek relacjach z rodzicami i nie miej pretensji, że izolują się od Ciebie, jeśli Ty postępujesz podobnie.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018