JAK ZAROBIC W DOMU - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: JAK ZAROBIC W DOMU

Mam 50 lat i jestem bez pracy . Jak na razie nie mam żadnej możliwości aby ją znaleźć.Mieszkam w małej miejscowości bez żadnych zakładów,nie mam swojego pojazdu i kiepski dojazd do innych miejscowości. Moje umiejętności to prace ręczne np szydełkowanie,origami i inne oraz przeróbki krawieckie- ale to to tylko dla siebie.Może mi coś poradzicie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: JAK ZAROBIC W DOMU

Przeróbki krawieckie, to moim zdaniem całkiem niezły pomysł na biznes. Obecne pokolenie młodych osób nie miało już w programie szkolnym zajęć ZPT i w większości nie ma pojęcia jak np. skrócić spodnie, zwężyć sukienkę czy wszyć na nowo zepsuty zamek w kurtce czy spodniach. Te starsze, które może i umieją, ale są już trochę leniwe żeby się same tym zajmować (wiem, sama taka jestem smile) też chętnie skorzystają. U mnie w mieście (trzydzieści parę tys. mieszkańców) jest kilka takich punktów "pogotowia krawieckiego" i we wszystkich trzeba odczekać na swoją kolejkę. Tak że myślę, że po małym rozreklamowaniu się nie powinnaś narzekać na brak pracy.

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

3

Akurat tu gdzie mieszkam są dwa punkty krawieckie.. To jest przysłowiowa wioska. Z mieszkania nie mogę zrobić zakładu ponieważ kto mała kawalerka- jak by nie spojrzeć to problem.

4

Skoro umiesz szydełkować to spróbuj sprzedać szydełkowe wyroby choćby przez internet. Przekop się przez internet w poszukiwaniu aktualnych trendów i zrób coś fajnego. Dużo ludzi zapłaci więcej za hand made, żeby mieć coś innego niż pół miasta, które ubiera się w sieciówkach.

5

Myślałam o Allegro aby coś tam posprzedawać ale nigdy jeszcze nic tam nie wystawiałam. Słyszałam że trzeba mieć własne konto w banku a ja nie mam.Czytałam że można założyć konto na Allegro- może Wy coś wiecie na ten temat ?

6

Konto na Allegro, a konto w banku to dwie dość różne rzeczy smile
I tak aby cokolwiek kupić, bądź sprzedać za pośrednictwem serwisu Allegro - musisz posiadać tam konto użytkownika.
Rejestrujesz je pod wybraną przez siebie nazwą.

Natomiast konto w banku, to wiesz chyba do czego służy i jak się je zakłada ?

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

7

Tak, wiem co to konto w banku. Chodziło mi o wirtualne konto w Allegro w sytuacji jak nie mam w banku. Bo jak mogłabym odebrać pieniądze że sprzedaży czegokolwiek- kupujący musi przelać gdzieś pieniądze...

8

Teraz rozumiem smile
Nie, nie musisz mieć konta w banku przy zakładaniu konta użytkownika w serwisie Allegro.
Musisz natomiast mieć konto PayU. Łączysz swoje konto z Allegro z kontem PayU - tak że kupujący mogą wpłacać za pośrednictwem Allegro środki na Twoje konto w PayU.
Do PayU natomiast możesz złożyć dyspozycję przesyłania wszystkich Twoich środków przekazem pocztowym. Zaznaczasz jak często ma się to odbywać.
Jednak taką dyspozycję musisz uwiarygodnić skanem swojego dowodu osobistego, który przesyłasz do PayU wraz z pismem dot. powyższego.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018