Kurs księgowości - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-12-31 21:08:45)

Temat: Kurs księgowości

Prawie 10 lat temu skończyłam studium policealne na kierunku technik rachunkowości. Tak mi się życie ułożyło, że nie pracowałam w tym zawodzie. Ze szkoły mało co pamiętam, a egzamin na technika zdałam bardzo dobrze. Obecnie w ramach postanowień noworocznych ☺chciałabym odświeżyć sobie wiedzę i być może dzięki temu zmienić pracę.
Aktualnie nie mam możliwości skorzystania z kursu stacjonarnego.
Spam oferuje taki kurs. Obecnie jest jakaś promocja i gdy wykupi się cały pakiet od razu to jest duża zniżka i kosztuje niecałe 400 zł.
Może ktoś ma doświadczenie z tymi kursami? Warto?
A może lepiej kupić sobie jakiś podręcznik do rachunkowości, samej odświeżyć wiedzę a potem jednak zapisać się na jakiś konkretny kurs stacjonarny, ale juz nie od podstaw tylko jskis np 2 stopień księgowości?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kurs księgowości

Ja sama sie podszkoliłam z księgowości, kupiłam ksiązki, ogładałam darmowe kurdy - prowadziłąm swoja firmękilka lat - z powodzeniem.

3

Odp: Kurs księgowości

Ja tam zaczynałam od księgowości, ale już od paru lat weszłam w branże zwaną controllingiem. Co prawda temat nie należy do łatwych, ale warto było się przebranżowić.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018