grypa jelitowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » grypa jelitowa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: grypa jelitowa

Witam otóż dzisiaj byłam na zakupach i ekspedientka która mi kasowała rzeczy mówiła że jest jej nie dobrze i ją wymiotuje i czeka na zamiennika. Moje pytanie brzmi takie czy jest taka możliwość, że mogłam się zarazić. Mam emetofobię i strasznie się boję, że mogłam się zarazić. Zaraz jak przyszłam wypiłam dwa kieliszki alkohol 32% bo słyszałam, że zabija bakterie. Później zażyłam groprinosin zapobiegawczo. Czy mogę jeszcze coś wziąć, aby się nie rozchorować.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: grypa jelitowa

terapię u psychologa

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Odp: grypa jelitowa

Konsultacja u dobrego psychologa lub terapeuty zdecydowanie byłaby wskazana. Nawet nie umiem sobie wyobrazić jak ciężko musi się żyć z takim ciągłym lękiem, bo przecież na wirusy i bakterie narażamy się wszędzie i właściwie przez cały czas.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » grypa jelitowa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018